Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(Ladylike @ 2009 09 02, 09:11)
Laba diena,

gal kas gali mano sapną pakomentuoti? Internete nelabai ką radau.. Prieš keletą dienų sapnavau, kad stumiu tuščią vaikišką raudoną vežimėlį.. g.gif Radau tik tiek: "Jeigu sapnuojate vaikišką vežimėlį, - turite ištikimą draugą. Sapne matyti įvairiaspalvius vežimėlius reiškia naują pažintį arba pasilinksminimus. Sapnuoti, kad vežimėlyje vežate vaiką - vargai arba išlaidos." O ką galėtų reikšti tuščias vežimėlis, niekaip iš galvos neiškrenta.. doh.gif

Iš anksto ačiū!  4u.gif


Man atrodo, kad šitame sapne svarbiausia yra spalva- raudona.
Atsakyti
Na turbūt prajuokinsiu, bet sapnavau, kad į mane įsimylėjęs jaunesnis vaikinukas, net davė sapnė savo rūbus apsirengti, kad man nebūtų šalta, o paskui verkė man ant krūtinėsgalvą padėjęs, taip verkė, kad net pabudus jauciau lyg tikrai butu gulejes... blush2.gif
o kita sapna sapnavau, kad sudužo lengvas dvivietis lektuvelis, zuvo abu juo skride. Po keliu dienu isgirdau apie tokio lektuvelio avarija ir piloto zuti, o kito zmogaus sunkia bukle... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 09 03, 00:18)
Man atrodo, kad šitame sapne svarbiausia yra spalva- raudona.

Ar tai nuoroda į muladharą?
Atsakyti
Sveikos.Gal kas galetu padeti issiaiskinti mano sapno reiksme?Nes labai jau jis man baisus..
Sapnuoju,kad mano visa seima viename kambaryje,kambaryje isjungta sviesa,o koridoriuje ijungta,ir tokia prieblanda.As guliu lovoje,ir sakau mamai:mama,girdziu,kaip ziurke girgzda po lova,ji tuoj islys,paimk ir sugauk tu ja.
Ir matau,kaip islenda,didele juoda kate,isdidziai eina pro kambari,ir iseina pro duris..
O po to sapnuoju,kad vis ziuriu ir ziuriu i rankini laikrodi laika.Taciau tas laikrodis ne mano,o mano ex...
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 03, 15:01)
Ar tai nuoroda į muladharą?


Taip.
Atsakyti
Laba diena,
Sapnavau šiąnakt tokį dalyką. Aš stoviu šlaito apačioj, dar žemiau nusileidus buvo tvenkinys. Ir nuo šlaito viršaus į mane bėga arklys, kurį gaudo vilkas. Kai arklys pribėga prie manęs, aš jį pagaunu už pavadžio, patempiu į šoną, kad neįkristų į vandenį ir tada mane puola tas vilkas. Staiga vėl ta pati situacija. Stoviu toje pačioje vietoje ir į mane bėga tas pats arklys, jį vejasi vilkas, bet šį kartą aš arklio nepagaunu, pasitraukiu į šoną ir jie abu sukrenta į vandenį g.gif taip ir baigėsi sapnas.
Atsakyti
LABUKA,
MERGINOS VISAI NEKANKINKITE SAVES SAPNŲ REIKŠMĖMIS, O TURINČIOMS KLAUSIMŲ VISAIS GYVENIMO KLAUSIMAIS, SVEIKATOS PROBLEMU KLAUSIMAIS, PRAKEIKSMŲ, NUŽIŪRĖJIMŲ PANAIKINIKMAIS SU ĮRODYMAIS KREIPKITĖS VILNIUJE PAS PONIA TAMARA: 860766057
Papildyta:
LABUKA,
MERGINOS VISAI NEKANKINKITE SAVES SAPNŲ REIKŠMĖMIS, O TURINČIOMS KLAUSIMŲ VISAIS GYVENIMO KLAUSIMAIS, SVEIKATOS PROBLEMU KLAUSIMAIS, PRAKEIKSMŲ, NUŽIŪRĖJIMŲ PANAIKINIKMAIS SU ĮRODYMAIS KREIPKITĖS VILNIUJE PAS PONIA TAMARA: 860766057
Atsakyti
idomu, cia reklama ar diagnoze? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, sapnavau sianakt labai keista sapna unsure.gif kad kieme dedes automobilis sprogo ir uzsidege (niekas nenukentejo)... bet kai nusisukau i priesinga puse - pamaciau, kad dega ne automobilis, bet musu namo vidus... g.gif cia turbut tik sapnuose taip gali buti... ir nama gesino tecio pussesere, kuri sake mano broliui, kad nepiltu jis vandens, nes nuo vandens kyla daug dumu... ir suskambo zadintuvas... net neisivaizduoju is kur toks sapnas pas man atkeliavo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 09 09, 09:04)
Sveikos, sapnavau sianakt labai keista sapna  unsure.gif kad kieme dedes automobilis sprogo ir uzsidege (niekas nenukentejo)... bet kai nusisukau i priesinga puse - pamaciau, kad dega ne automobilis, bet musu namo vidus...  g.gif cia turbut tik sapnuose taip gali buti... ir nama gesino tecio pussesere, kuri sake mano broliui, kad nepiltu jis vandens, nes nuo vandens kyla daug dumu... ir suskambo zadintuvas... net neisivaizduoju is kur toks sapnas pas man atkeliavo..  g.gif

labukas,
sapnas nekoks, siulyciau pasiskambinti moterelei, kuri tiksliai gali paaiskinti sapnu reiksmes, pati susapnavau pries puse metu is eiles tris naktis baisius sapnus apie seima, pasirodo kazkas, dabar jau aisku, kas , naudojo pries mane juodaja magija, kuri pasirodo is tikruju veikia. jei ka sudomino galite pasiskambinti: prisistatykite nuo samantos, tai butu vilniuje. 860766057
Atsakyti
tai gal papasakosi visa istorija ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 09 09, 09:04)
Sveikos, sapnavau sianakt labai keista sapna  unsure.gif kad kieme dedes automobilis sprogo ir uzsidege (niekas nenukentejo)... bet kai nusisukau i priesinga puse - pamaciau, kad dega ne automobilis, bet musu namo vidus...  g.gif cia turbut tik sapnuose taip gali buti... ir nama gesino tecio pussesere, kuri sake mano broliui, kad nepiltu jis vandens, nes nuo vandens kyla daug dumu... ir suskambo zadintuvas... net neisivaizduoju is kur toks sapnas pas man atkeliavo..  g.gif

Pamąstymui.
Sprogimas - tai gilios vidinės permainos, asmenybės transformacija. Kad dega jūsų namo vidus rodo, kad permainos laukia pačios. Saugokis nevaldomų aistrų, sapne į tai ryškios nuorodos. Jos gali pridaryti bėdos. Ar nejauti, kad tavy pačioj kaupiasi įtampa, kuri turi tendenciją driokstelti blink.gif Dar man atrodo, kad ta numatoma iškrova gali būti susijusi su vyriškiu, mat sapne ryškūs Avino zoodiko simboliai g.gif Kažkas tave spaudžia, o pati tam stipriai priešiniesi. Ar tinka kas nors?
Atsakyti