Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(~*StarDust*~ @ 2009 10 10, 01:39)
Hmmm  g.gif  Sveikos  4u.gif  Sapnavau pries kelias dienas viena sapna kuris tikrai istrigo ir negaliu jo pamirst...Tai apibudinsiu ji ir po to noreciau uzduot klausima...

Zodziu viskas buvo taip:

Buvo grazi 2012.12.20 diena.(nors uzmusk-tikrai nebijau ,,tos(2012.12.21)" dienos(ale del pasaulio pabaigos) ir tikrai del jos nesirupinu)
Taigi,lygtais normali diena,bet nakties metu (sapne) pastebiu,jog viduje zuvu horoskopo(kodel butent zuvu?  doh.gif ) zvaigzdyne aplink sukiojosi kazkokia tai lyg kometa ar kas ir as pamastau,jog sia diena bus kazkodel ne viskas gerai...Na ir ateina ta ,,pasaulio pabaiga"(t.y. 2012.12.21(nors kazkodel as to sapne nesureiksminu)),tada per televizoriu- tarptautines zinias matau,jog rodo kaip ta kometa ,,viduje" zuvu horoskopo zvaigzdyne sukiojasi(bet nu taip realistiskai,kad nu net nezinau...)-ji ima ir sprogsta ohmy.gif zodziu,tada skrieja visi tos kometos likuciai i zeme,ir matau ,kad aplink zeme(ne visa)apskrieja tie likuciai ir nuo jos atsiskleidzia ugnis.Tada per zinias rodo,kaip visa ta ugnis naikina New York'a(nezinau,kodel butent Niujorka),bet kazkuri tai dalis nuskriejo ir i Klaipedos krasto  ,,Smiltyne".As aisku issigastu,bet man vis tiek palengveja,kad neivyko ,,pasaulio pabaiga".Bet...vis tiek sapne turiu nuojauta,kad tai dar ne viskas,beje is Smiltynes,matau zmones kaip jie gelbejas-tai buvo dviratininkai.O dar lygiai pries diena sapnavau balta jorksyro terjera(nemegstu as ju) ir tai buvo berniukas.Bet kazkodel sapne as ji labai pamilau-jis pradingo,o as ji vis ieskojau ir ieskojau,nors ir nerasdavau,bet neprarasdavau vilties...Man rods,kad tie sapnai kazkodel susije  g.gif
Sorry jei viskas labai nerisliai...
Taigi klausimas:
Kadangi pasidomejau reiksmemis,tai ale kaip ir supratau,jog manes laukia kazkokia tai pazintis ar tai zuvu horoskopo zenklo atstovas(ar dar kas) ir ale man tai turetu buti maloni pazintis...Na zodziu...Nerasyciau cia be reikalo,bet as po sio sapno jauciuosi kaip ne sava,nu netikiu as tom reiksmem ir as nesapnuoju sapnu daznai,ypac tu kuriu negaliu pamirst...

Mielosios,jei galit paaiskinkit,kur cia suo pakastas?  4u.gif  g.gif


Ar galetumet kas nors pakomentuot mano sapna? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Sapnus interpretuoti geriausi galima pagal tai kokias emocijas jie tau sukele . Sapnininku paaiskinimai tikrai nera unversalus . Kiekvieno musu pasamone skirtingai reaguoja ir suvokia zenklus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiminga feja: 13 spalio 2009 - 10:03
Labas rytas,visom sapnuotojom 4u.gif
Gal galetumet paaiskintis siandienini mano sapna,na taip keistai jauciuosi.
Sapnavau kad einu Klaipedos miesto gatvemis,zinau kad skubu pas savo vyra.ir matau baznycia,kuri skambina varpais,matau kunigus,kurie issigande zegnojasi,aplinkuj zmones irgi sustoje,visi zegnojasi ir jauciasi visuotinis nerimas.o as pati skubu,lekiu pas savo vyra,nes zinau kad su juo man bus nebaisu.pati vis zvilgcioju,kartkartem pati persizegnoju,beje lauke tamsu.pribegu prie seno namo,lipu lmediniais laiptais ir zinau,kad uzlipus,tikrai rasiu savo vyra kuris mane apgins.vis tamsiau ir tamsiau ir pribegus prie lovos matau mieganti savo vyra,atsigulu salia,smarkiai apkabinu ir man taip ramu ramu.
Gal ka sudomins mano sapnas,nes nelabai suprantu reiksmes g.gif
ACIU IS ANKSTO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gella @ 2009 10 12, 17:54)
Sveiki, gal kas galėtų padėti? Baigiu laužyti galvą, ką reiškia vienas mano karts nuo karto sapnuojamas vaizdinys:

Pats sapnas būna su visokiausiom aplinkybėm, tačiau bendra yra tai, kad negaliu užsirakinti durų. Užtrenkiu, užrakinu, lygtais užsirakino - bet patraukius už rankenos pasirodo, kad neužrakintos. Kartoju tą rakinimo veiksmą vėl ir vėl, ir vis su tuo pačiu rezultatu - durys lieka neužrakintos. Žinau, kad tuoj ateis tie, ko negalima įleisti - apibūdinkime juos "blogieji žmonės" - kartais jau matau juos pro langa arba jau traukia duris ir turiu jas laikyti. Išties tai vienas slogiausių mano košmarų, kurį sapnuoju kažkokiais periodais, savotiškomis "serijomis", taip kad kartais susapnuoju kelias naktis iš eilės, tris-keturis kartus į metus. Ne itin suprantu, ką tai galėtų rekšti, bet kad tikrai kažką reiškia. Ar tik nesaugumo jausmą? ar dar ką? Gal kas nors žino unsure.gif ?

Praeitą naktį vėl sapnavau po kokių 4 mėnesių pertraukos, taip kad pabudus net keliausi patikrinti, ar tikrosios durys yra užrakintos...


labai idomu butu isgirsti komentara, nes sitas sapnas man irgi iki skausmo pazistamas. tik tiek, kad jis baigesi sulig mokyklos suolu ir daugiau nera aplankes. bet zodis zodin kosmaras apibdintas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, sapnuotojos 4u.gif gal kam yra teke sapnuoti suzadetuves? kad vaikinas pasipersa? aisku sapne nuotaika puiki, pakili, viskas labai grazu, ziedukas i saldainiu dezute idetas, rodos sapne net apsiverkiau is laimes..bet bijau, kad tas sapnas nereikstu ko nors atvirkstinio, pvz skyrybu ar pykciu su ilgameciu draugu g.gif jokiam internetiniame sapninke neradau nei paciu suzadetuviu, nei suzadetuviu ziedo reiksmes...

aciu, jei pasidalinsite savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 13 spalio 2009 - 23:15
Sendien sapnavau kad uzsimusiau su masina vaziuodama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 10 14, 08:14)
Sendien sapnavau kad uzsimusiau su masina vaziuodama  unsure.gif


Siūlyčiau ramiai atsigulti, pasileisti meditacinę muzikėlę ir pamėginti sapną "persapnuoti" pakeičiant jo pabaigą...
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Tokį įdomų sapną sapnavau šiąnakt...pabėgo iš zoo tigras. Visi žmonės panikoj laksto..aš bėgt irgi pradėjau- jis vytis, riaumot pradėjo. Kai nebėgi jis geras ramus, galiu net jį paglostyti, bet tik pradedu staigius judesius daryt puola, bet taip švelniai be skausmo, bet va baimė didžiulė..ką tai galėtų reikšti.... g.gif
Ir taip tikroviškai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzgike: 14 spalio 2009 - 14:19
QUOTE(Niurzgike @ 2009 10 14, 14:19)
Sveikos smile.gif
Tokį įdomų sapną sapnavau šiąnakt...pabėgo iš zoo tigras. Visi žmonės panikoj laksto..aš bėgt irgi pradėjau- jis vytis, riaumot pradėjo. Kai nebėgi jis geras ramus, galiu net jį paglostyti, bet tik pradedu staigius judesius daryt puola, bet taip švelniai be skausmo, bet va baimė didžiulė..ką tai galėtų reikšti.... g.gif
Ir taip tikroviškai...


Perskaičius sapną kilo tokios mintys: jautiesi dabar taip, lyg gyventum zoo sode. Tigras esi tu pati, todėl jo ir nebijai.
Turbūt kažkokią situaciją dabar turi- darbe ar kažkur kitur?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 14, 15:10)
Perskaičius sapną kilo tokios mintys: jautiesi dabar taip, lyg gyventum zoo sode. Tigras esi tu pati, todėl jo ir nebijai.
Turbūt kažkokią situaciją dabar turi- darbe ar kažkur kitur?


Aš jo bijau, tik stengiuosi būt rami, kad nepultų, susidraugaut su juo, paglostyti. Na sunku pasakyti, šiuo metu daug situacijų nemalonių...
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 10 14, 15:12)
Aš jo bijau, tik stengiuosi būt rami, kad nepultų, susidraugaut su juo, paglostyti. Na sunku pasakyti, šiuo metu daug situacijų nemalonių...


Išlaikyk savyje ramybę ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
O mane šiandien dvi meškos puolė bigsmile.gif Bet aš visada žinojau kad jos manęs nenugalės rolleyes.gif Prisimenu kad vieną už žabtų pražiodinus laikiau (panašiai kaip mauglis tigrą) smile.gif
Atsakyti