Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(lucero @ 2009 08 13, 22:56)
O kaip jum su plaukų neaugimu ir slinkimu?  verysad.gif


Plaukai slenka kuokštais, bet tas jau nuo senų senovės pas mane (iki vidurinės baigimo turėjau labai storus plaukus, bet po to...). unsure.gif
Dar pastebėjau kad mažiau miegot pradėjau, tai negaliu atsistebėt, kokia ilga diena patapo. doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na man tai šiuo metu nemiga... biggrin.gif Bet puikiai suprantu apie ką tu,aš visada miegodavau dieną,o geriant tiroxiną man tai buvo atradimas toks kad galim dirbt per dieną ir nepavargti , save kitokią aktyvią atradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 13, 21:56)
O kaip jum su plaukų neaugimu ir slinkimu?  verysad.gif

Slenka, tai kaip jau rašiau - košmariškai verysad.gif , bet gerai dar, kad auga normaliai ax.gif ...bet pražilau kaip doh.gif
Atsakyti
o man kazko neauga , del to neramu....yra patys plaukai labai suploneje , ta tyrima dariausi vaistinej nemokamai plauku tai sake ziauru , nauji plaukai auga labaaaaai ploni....ir isvis sako SOS pagalba reikalinga....
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 14, 02:52)
Na man tai šiuo metu nemiga... biggrin.gif Bet puikiai suprantu apie ką tu,aš visada miegodavau dieną,o geriant tiroxiną man tai buvo atradimas toks kad galim dirbt per dieną ir nepavargti , save kitokią aktyvią atradau smile.gif

Sveikos:) ir man taip buvo ir dabar taip yra, kaip lucero rašo:) man kartais net pačiai juokas suima iš savęs, kai užeina vakarais toks tvarkymosi vajus... raganeju lotuliukas.gif kad pati sau pagalvoju, jog skydliaukė kitaip veikt pradėjo lotuliukas.gif o vat šiandien buvau pas dakt, tai žinot ką? mano tyrimai geri. na tth vos padidėjęs 5,36. bet ne 12, kaip buvo. klausiau, kodel jis taip šokinėja. tai pasakė, kad gal laboratorija suklydo, gal reagentai nesuregavo.... nu žodžiu, o aš kiek bereikalingo streso apturėjau doh.gif nu bet svarbu, kad viskas ne taip blogai mirksiukas.gif o kas liečia nėštumą, tai sako, tikrai nesijaudink, neskubėt su visais tais thybonais... sakė, dabar pas ja neštukė, kuri sėkmingai nešioja vaikutį ir geria po 200 tyroxina. o man dabar padinino kas antrą dieną gert 75 ir 100 mg. kas dien bijojo skirt po 100, nes ir taip svoris mažokas, tai kad visai nenupiepčiau, gersiu kas antra diena smile.gif
Gero savaitgalio visoms bis.gif
Atsakyti
Nu man slenka siaip, ypac po isplovimo. Akivaizdaus plauku suplonejimo nera. Bet juk norma yra, jei per diena iki 50-100 plauku iskrenta. Aisku, neskaiciavau, bet manau, normos nevirsiju... hihihi.gif
O augti auga, nesiskundziu, ir nesisakoja... bigsmile.gif
Atsakyti
Wow dziaugiuosi Erika , nujauciu ir man gresia gert 75mg smile.gif nors as jau nuo 50 kustu .... biggrin.gif tai nezinau kas bus su 75 smile.gif busim modeliai Erika biggrin.gif biski nesupratau kaip tau cia gert liepe ....dvi dienas 75mg , o tada dvi dienas 100 mg ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 14, 14:45)
Wow dziaugiuosi Erika , nujauciu ir man gresia gert 75mg smile.gif nors as jau nuo 50 kustu .... biggrin.gif tai nezinau kas bus su 75 smile.gif busim modeliai Erika biggrin.gif biski nesupratau kaip tau cia gert liepe  ....dvi dienas 75mg , o tada dvi dienas 100 mg ? smile.gif

ne, vieną dieną 75, kitą 100 smile.gif

Atsakyti
nu va ir tavo tth dar uz mano mazesnis ir tau liepe tiek gerti o mano tth 7 buvo o ta mano daktare sake gerti dvi dienas 50 o tada 25 mg , isivaizduojat , taip geriant man per 3 men nuo 7 nukrito tik iki 6,90 .... ryskiai matos kad reik didint ...
Atsakyti
o man 2 mėnesius leido negerti tiroksino thumbup.gif tai taip gerai dabar-atsikeliu ir iš karto galiu valgyti blush2.gif tth žemiau normos ribos, berodss 0,06, tai sakė, kad suaktyvėjus skydliaukė (gal kad per daug ant saulės buvau šią vasarą)...bet žinokit, kai nustojau gert tą tiroksiną, žymiai geriau jaučiuosi, ir energijos atsirado, užtenka valandą pamiegot dieną, ir vėl pilna gyvybės (o seniau kažkaip visą dieną pavargus būdavau, ir pikta labai).....išrašė tik valerijono (kad nervingumą nuimtų, bet dar negeriu jo, nes nėra reikalo kol kas), ir migdomųjų (bet čia sakė ekstra atveju, jei pradėtų nemiga kankinti doh.gif ...ir liepė saulėje nebūti bei nevartoti jodo....

tei va, kokia čia keista situacija pas mani, be to, keista ta liga apskritai doh.gif

p.s. plaukai pastaruoju metai man irgi slenka, pasidarė nušiurę, sausi....pažiūrėsim, ar kas pasikeis per areinančius 2 mėnesius, kai negersiu tiroksino g.gif
Papildyta:
man tiroksinas svorio nepadidino, nei apetito...
Atsakyti
Oho tai tau jau beveik hiper,ar tik tu nebūsi to tiroksino perdozavus? g.gif as tai saulej negaliu but nes man nuo jos tth pakyla ir gaunas beprasmis tiroxino gerimas verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, 4u.gif
visų jūsų labai pasiiilgau wub.gif senokai lankiausi forume - atostogauju smile.gif prie kompo retai prieinu. Labai maloniai nustebau, kad mane prisiminėt.
Nesijaučia, kad atostogos, " trinuosi" namuose, visokių rūpesčių/rūpestėlių užgriuvo. Dvelkia rudeniu, o man tas perėjimas į šaltesnį sezoną visada pasijunta.
Rudenį kartosiu tyrimus, nuovargį greit pajuntu, gal hormonai išsibalansavo g.gif
Fui, kokia aš nepozityvi doh.gif smile.gif
Atsakyti