Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(evaneva @ 2009 07 23, 18:33)
nesuprantu, kodel man nebeleidzia redaguoti ankstesnes savo zinutes g.gif
tai va norejau dar parodyti, kad antros pakabeles krastas sendintas. Tai pirmas mano bandymas, tad nelabai vykes, tikiuosi su laiku ismoksiu  ax.gif

kokiu sendintoju sendinai g.gif As vis nezinau koki man issirinkt mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Aciu efauto 4u.gif
Paul@,sendinau su stamperia sottile, tik man nelabai sekesi ji itrinti su aliejiniais dazais, kai valau ir is trukiu puse dazu issivalo blush2.gif bet manau, kad cia ne sendintojas kaltas, o patyrimo stoka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 23 liepos 2009 - 19:52
Nu ,bet ir darbų gausybė biggrin.gif Vasara ir netinginiaujat šaunuolės visos.Aš vis greitį įjungus perverčiu pasižiūriu greitai greitai ir nepagiriu .Na o tiek nuostabių darbų mačiau wub.gif tai aš tik paskutinius labai pagirsiu:laikroduką wub.gif ir papuošalų sergėtoją wub.gif
Atsakyti
[quote=evaneva,2009 07 23, 21:51]
Labai dailiai suskaldiai 4u.gif ir pacios pakabeles graziai ziurisi, kaip pirmi darbeliai tikrai puikus, ir is kart ant juodo pagrindo, saunuole thumbup.gif Siaip sotile su aliejiniais nerekomenduoja itrinti (veliasi), geriausiai naudoti porporina smile.gif
Atsakyti
user posted image Uzsukau trumpam pasicekavinti kaip jums sekasi...ir nieko nuostabaus...kaip ir tikejausi pamaciau daugybe sauniu darbeliu.Marionetes wub.gif dar ir dabar stovi akyse...dama atsukusi nugara i veida biggrin.gif irgi sauniai atrodo...
Pastebejau Jennifer sutaupai nemazai pinigeliu ir laiko,atsiminei gimtadieni-pusvalandukas kitas ir svieziena ant stalo thumbup.gif
Taip noriu papletkavot,bet striuka su laiku...visi darbai vienon kruvon susidejo doh.gif Visoms gero savaitgalio ...lekiuuuuuuuser posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 07 23, 23:42)
           Pastebejau Jennifer sutaupai nemazai pinigeliu ir laiko,atsiminei gimtadieni-pusvalandukas kitas ir svieziena ant stalo thumbup.gif

Nu o kaip tu manai? Krizė gi blink.gif , nėra ko čia dovanų kalnais švaistytis schmoll.gif , be to, nemanau kad jau čia tokia prasta dovanėlė gavosi blush2.gif gal dar ir per gera lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 24 liepos 2009 - 07:55
Labasrytas zmogiukai, nu negalejau nepasilabinti pries isvykstant
user posted image
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 24, 08:54)
Nu o kaip tu manai? Krizė gi  blink.gif , nėra ko čia dovanų kalnais švaistytis  schmoll.gif ,  be to, nemanau kad jau čia tokia prasta dovanėlė gavosi  blush2.gif

Anaiptol...dovana vienetine ir nepakartojama. Surikiuok savo mintis,kad atitiktu mano patikslinima biggrin.gif ir gali savo darbdaviui parodyt tai
user posted image
Gal suveiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 07 24, 07:59)

lotuliukas.gif prajuokinai... o man ir darbe visai linksma, šalia šauni kompanija ir darbas širdžiai mielas, nepastebimai laikas pralekia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 24 liepos 2009 - 08:02
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 23, 23:40)
Labai dailiai suskaldiai 4u.gif ir pacios pakabeles graziai ziurisi, kaip pirmi darbeliai tikrai puikus, ir is kart ant juodo pagrindo, saunuole thumbup.gif  Siaip sotile su aliejiniais nerekomenduoja itrinti (veliasi), geriausiai naudoti porporina smile.gif

Na, kad galima ir net labai, su akriliniais veliasi, o su aliejiniais galima. Tarpeliai su Sottile buna labai siauri, ploni, negilūs, todėl gal ir išsivalo. Na, bet pavyzduke labai gražiai pas evaneva, matosi skilimai ir įtrinimai. Turiu pagirti, kad pradedančiai tikrai puikios pakabėlės. Ypač man patiko pirmoji. 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz pastebejimus, labai malonu girdeti gerus zodzius 4u.gif
p.s. pakabos buvo baltai pradzioje nudazytos, o paskui klijavau servetele su juodu fonu, ja plesiau, nes istisine klijuoti man dar persunku, paskui tik fona juodai nudaziau ax.gif
Atsakyti
[quote=evaneva,2009 07 24, 12:20]
nu va apie tai ir kalbejau, kad is kart sunkesnio darbo griebeisi, kiek reikalu buvo kol viska apdaziai aplink juodai, pagirtina smile.gif
Papildyta:
[quote=baltė,2009 07 24, 11:23]
Na, kad galima ir net labai, su akriliniais veliasi, o su aliejiniais galima. Tarpeliai su Sottile buna labai siauri, ploni, negilūs, todėl gal ir išsivalo.
Bande drauge su aliejiniais tai sake , kad jai vele ir nepavyko, as nebandziau tik su porporina darbuojuosi :)Sobieska nu tu kaip visada graziu vaizdu negaili, kada ka naujo parodysi is savo dekupazo menes bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 24 liepos 2009 - 10:44
Vis trūksta laiko doh.gif lotuliukas.gif
kiekviną dieną pasižiūriu...pasigrožiu.. ax.gif
Kiekvienos atskirai nekomentuosiu,visi darbai įspūdingi,bet labiausia įstrigo juodai -baltas "Amsterdamas" ir " Papuošalų sergėtoja" 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sėkmės kūryboje mergaitės mirksiukas.gif
Atsakyti