Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

Aš irgi palaikiau užklojusi šiltai per naktį, bet kai kitu receptu darydavau, vitiek buvo traškūs. Na čia ko gero tikrai priklauso ir nuo veislės agurkų g.gif ...
Atsakyti
Mes irgi jau ragaujam siu metu derliu biggrin.gif . Man Uspaskicho agurkuose tai druskos truksta. Gal nedadejau? g.gif O bulgariski II ir su garstyciom tai niam niam thumbup.gif . su uspaskicho agurku marinatu uzpyliau ir sparagines pupeles, paprikas, morkas, tai irgi gavosi thumbup.gif . Aciu uz receptelius aciuks.gif
Atsakyti
Kiekvienais metais vakuoju,rauginu agurkus ir kiekviena karta vis kitoks skonis,nors viską tą patį dedu. rolleyes.gif Bet, skanu ir smagu žiemą isitraukti stiklainiuką agurkų.
Atsakyti
Marinavau keliais receptais,bet nepasizymejau kur kokie.Kuriuos valgau visi skanus,o kaip daryti-nezinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 11, 18:48)
Marinavau keliais receptais,bet nepasizymejau kur kokie.Kuriuos valgau visi skanus,o kaip daryti-nezinau. biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visi klausineja,kaip marinavai.Taip skanu,o as ka nezinau. biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai kitamet darysiu tik su garstyciom thumbup.gif
Aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2009 10 28, 21:27)
Kiekvienais metais vakuoju,rauginu agurkus ir kiekviena karta vis kitoks skonis,nors viską tą patį dedu. rolleyes.gif Bet, skanu ir smagu žiemą isitraukti stiklainiuką agurkų.


aga drinks_cheers.gif man irgi skirtingai gavosi agurkai nors receptas tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2009 10 26, 17:07)
Mes irgi jau ragaujam siu metu derliu  biggrin.gif . Man Uspaskicho agurkuose tai druskos truksta. Gal nedadejau?  g.gif  O bulgariski II ir su garstyciom tai niam niam  thumbup.gif . su uspaskicho agurku marinatu uzpyliau ir sparagines pupeles, paprikas, morkas, tai irgi gavosi  thumbup.gif . Aciu uz receptelius  aciuks.gif

Ragaujam ir mes ,mums irgi druskos mažoka, kitamet žinosiu ,kad reikia daugiau druskos smile.gif
Atsakyti
As tai vienais metais kai nusudziau,tai dabar dziaugiuosi,kad siemet lygtai visko pakanka.
Atsakyti
O mano šiemetiniai tokie silpni, kad atrodo, jog jie žali bigsmile.gif Tik keista, kad neiššaudė unsure.gif O atrodo ir marinatas buvo stiprus g.gif
Atsakyti
Kaip įdomiai gaunasi čia, kad pas visus skirtingai g.gif

Maniškis, tai negali atsivalgyti marinuotų agurkų pagal Uspaskichą doh.gif jam tik duok ir duok lotuliukas.gif manau be šansų, kad iki Velykų dar liks nors vienas slovikiukas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti