Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(vija @ 2009 09 18, 09:46)
Aš išvis nei kaitinu stiklainių, nei sterilizuoju, nei marinatu perpilinėju.

Išplaunu stiklainius po kranu, įdedu prieskonių (parduotuvinių), sudedu nuplautus verdančiu vandeniu perlietus agurkus, užpilu verdančiu marinatu, uždarom ir po kaldra keliom dienoms. Viskas. Nei bala, nei drumsčiais, puikiai atrodo.
Darau pagal Uspaschiko receptą.


As taip padariau, deja tada agurkai gaunasi minksti, netraskus schmoll.gif O as asmeniskai megstu kietus ir traskius todel nusipirkau keleta kg marinuosiu uzpilant kelis kartus marinatu, ziuresiu kaip laikysis, bet noriu traskiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 26, 08:38)
Aš,norėčiau pasiūlyti agurkų salotos žiemai.
Esu dariusi jau ne vieną sykį,gerai stovi,ir žiemą labai gerai sueina
Reikia: 
4kg agurkų,
stiklinė aliejaus,
0,5 stiklinės acto,
(9% },
pora šaukštų cukraus,
pora šaukštų druskos,
krapų nemažai,pipirai,lauro lapai,
Supjaustytus griežinėliais agurkus ir prieskonius,aliejų, druską,cukrų, sudėti į puodą ir palaikyti 12val..
Paskui pakaitinti iki virimo,nukelti nuo ugnies  ,sudėti į stiklainius ir,uždaryti metaliniais dangteliais.


Ar supjauscius agurkus sudeti visus ingridiantus t.y. ir acta ? g.gif Nes komentare jis neparasytas, idomu ji pilti is karto ar virinant?

Pabandysiu daryti sia misraine su svogunais, nes juos labai megstam, o skaiciau komentarus kad kitos yra dariusios ir pavyko.
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2009 10 15, 18:29)
Ar supjauscius agurkus sudeti visus ingridiantus t.y. ir acta ?  g.gif  Nes komentare  jis neparasytas, idomu ji pilti is karto ar virinant?

Sveiki,
viską reikia sudėti iš karto ir palaikyti per naktį. Per tą laiką visi produktai susidraugauja ir agurkėliai tampa skanūs, skanūs. Neseniai atidariau paragauti taip padarytų salotų. Labai skanu! Kitais metais darysiu labai daug šių salotų, nes šiemet jau per brangu pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 10 16, 08:21)
Sveiki,
viską reikia sudėti iš karto ir palaikyti per naktį. Per tą laiką visi produktai susidraugauja ir agurkėliai tampa skanūs, skanūs. Neseniai atidariau paragauti taip padarytų salotų. Labai skanu! Kitais metais darysiu labai daug šių salotų, nes šiemet jau per brangu pirkti.


Isbandyta jau, tik neragavau dar. 6 0,5l stiklainius pasidariau, ragausim ziema. Jeigu pasiteisins darysiu kitais metais daugiau. Kai troksinau puode paragavau, tai skonis tikrai neblogas pasirode 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, šiemet dariau agurkus pagal "Uspakicho" receptą, tai šiaip skanūs, bet man jie kažkaip susitraukė ir tokie minkštoki. Ar visoms taip gaunasi pagal šį receptą ar aš kažką ne taip dariau? g.gif Į litrą dėjau 5 šaukštus cukraus, 1 šaukštą druskos ir 100 g acto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanna: 24 spalio 2009 - 14:12
pasmane vienam stiklainyje minkstesni, kituose traskus irgi nezinau kodel taip doh.gif
Atsakyti
o pas mane skanus ir traskus. dar su tuo marinatu padariau ir pomidoru zele tai apsivalgymas essen.gif na l. skanu 4u.gif
Atsakyti
man tie uspaskichiniai gal kiek saldoki g.gif
Atsakyti
na man pats tas!-saldaruksciai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
šiemet visus agurkus dariau pagal "uspaschiko" receptą. Visas atsargas laikau "uošvienės" kambarėlyje, nes neturiu rūsio. Prieš naudojimą, visada įdedu į šaldytuvą ir atidarius stiklainį "atsigauna agurkėliai ir tampa traškūs, nors šiaip išvaizda atrodo kaip ir susiraukšlejusių. Manau, kad prieš vekuojant reikėjo ne 2-3val. pamirkyti šaltame vandenyje, o visą parą. Bet receptas liuks, skonis geras.
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2009 10 24, 15:12)
Mergaitės, šiemet dariau agurkus pagal "Uspakicho" receptą, tai šiaip skanūs, bet man jie kažkaip susitraukė ir tokie minkštoki. Ar visoms taip gaunasi pagal šį receptą ar aš kažką ne taip dariau?  g.gif Į litrą dėjau 5 šaukštus cukraus, 1 šaukštą druskos ir 100 g acto.


Pas mane gavosi tas pats, bet as zinau liga - visa nakty laikiau siltai apklojus, jie tarsi isvire tame ilgai neatvesusiame marinate doh.gif Antra partija dariau Bulgarisku Nr.2, neklojau ir visai kitas rezultatas, nors irginoretusi kietesniu. Gal dar nuo agurku veisles priklauso g.gif

QUOTE(Terra2 @ 2009 10 26, 09:44)
Sveikutės,
šiemet visus agurkus dariau pagal "uspaschiko" receptą. Visas atsargas laikau "uošvienės" kambarėlyje, nes neturiu rūsio. Prieš naudojimą, visada įdedu į šaldytuvą ir atidarius stiklainį "atsigauna agurkėliai ir tampa traškūs, nors šiaip išvaizda atrodo kaip ir susiraukšlejusių. Manau, kad prieš vekuojant reikėjo ne 2-3val. pamirkyti šaltame vandenyje, o visą parą. Bet receptas liuks, skonis geras.


Saltame vadneyje pamirkiau per visa nakty, gavosi kokios 10h turbut. Dariau pagal Bulgarisku Nr.2 recepta, tai traskensi nei su Uspaskich daryti, bet minkstoki. Del palaikymo saldytuve aciu uz info, pabandysiu 4u.gif Su Uspaskich marinatu uzpyliau paprikas ir zalius pomidorus, tai sitie labai skanus, traskus, nesuminkstejo visiskai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2009 10 26, 13:16)
Pas mane gavosi tas pats, bet as zinau liga - visa nakty laikiau siltai apklojus, jie tarsi isvire tame ilgai neatvesusiame marinate  doh.gif  Antra partija dariau Bulgarisku Nr.2, neklojau ir visai kitas rezultatas, nors irginoretusi kietesniu. Gal dar nuo agurku veisles priklauso  g.gif
Saltame vadneyje pamirkiau per visa nakty, gavosi kokios 10h turbut. Dariau pagal Bulgarisku Nr.2 recepta, tai traskensi nei su Uspaskich daryti, bet minkstoki. Del palaikymo saldytuve aciu uz info, pabandysiu  4u.gif Su Uspaskich marinatu uzpyliau paprikas ir zalius pomidorus, tai sitie labai skanus, traskus, nesuminkstejo visiskai  thumbup.gif

Būtinai pabandysiu kitamet tuo būdu ir paprikas vekuoti.
Atsakyti