Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

pas mus is visu konservuotu patys paciausi yra daryti pagal Dziunkos recepta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Per savaite du trilitriniai isnyksta kaip dumelis. Kai vasara vargau su agurkais, visi sake, kad ju penkiems metams uzteks. Dabar gi vis kas nors uzejes i rusi garsiai suabejoja, ar liks agurku iki pavasario lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 11 24, 13:47)
aga  drinks_cheers.gif  man irgi skirtingai gavosi agurkai nors receptas tas pats  biggrin.gif

Aš dabar įsitikinau , kad ir druska druskai nelygi, dabartinė druska maišyta su krakmolu,užtat ir dedi tą patį kiekį , o paskui paraugauji druskos mažoka schmoll.gif
Atsakyti
Kemsu i skrandi agurkus,skanus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 12 26, 15:12)
Kemsu i skrandi agurkus,skanus. 4u.gif

Pas mane irgi gavosi thumbup.gif
kitą met vėl auginsim, ir dėsiu vėl tuopačiu receptu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 12 27, 19:45)
Pas mane irgi gavosi  thumbup.gif
kitą met vėl auginsim, ir dėsiu vėl tuopačiu receptu 4u.gif

Pagal kuri ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 12 28, 13:19)
Pagal kuri ? ax.gif

Pagal Uspaskicho thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 12 28, 20:28)
Pagal Uspaskicho  thumbup.gif

Bus kita sezona isbandytas sis receptukas.Mergaites,o kokia druska naudojate ir koki acta,nes pastebejau,kad ne su visais gaunasi normaliai.
Atsakyti
o mano agurkelius pagal uspaschiko recepta jau visus suvalge.turiu uzsakyma kitiems metams ju daugiau privakiuoti. na l. jau skanus jie. dariau su actu. dar dariau su garstyciom tai jie man ne labai
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 12 29, 15:00)
o mano agurkelius pagal uspaschiko recepta jau visus suvalge.turiu uzsakyma kitiems metams ju daugiau privakiuoti. na l. jau skanus jie. dariau su actu. dar dariau su garstyciom tai jie man ne labai


o pagal Dziunkos nedaret?
Pas mus pagal Uspaskicha agurkai toli grazu ne tokie ''einami'' kaip pagal Dziunka. O su garstyciom ir man nelabai.

Papildyta:
QUOTE(*AMRI* @ 2009 12 28, 21:07)
Mergaites,o kokia druska naudojate ir koki acta,nes pastebejau,kad ne su visais gaunasi normaliai.


is savo patirties - geriausiai man sekasi, kai druska rupi, rusiska, popieriniam pokely (kaip kadaise buvo). Actas - 9 procentu. Su obuoliu actu man visiskai ne tas gavosi.
Atsakyti
o man pagal uspaskicho gavosi kazkokie nekokie schmoll.gif ir dar visus vienu receptu pavariau, siemet rudeniop bandysiu gal pagal dziunkos ir kitokiu blush2.gif
Atsakyti
labukas, mane domina toks klausimas,noriu prisimarinuoti kitai ziemai mazu agurkeliu (na kaip parduotuvej buna,ne tu karnisonu visai mazulyciu,o siek tiek didesniu) tik nezinau kokia veisle agurku reikia sodinti? gal kuri zinote? aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 02 16, 11:15)
labukas, mane domina toks klausimas,noriu prisimarinuoti kitai ziemai mazu agurkeliu (na kaip parduotuvej buna,ne tu karnisonu visai mazulyciu,o siek tiek didesniu) tik nezinau kokia veisle agurku reikia sodinti? gal kuri zinote? aciu wink.gif

...man visos veisles tinka, tik nuskinu juos mazesnius, neleidziu didesniem uzaugti
Atsakyti