Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

4u.gif 100 proc. įsitikinus - vieną dieną visos trys mergicos mirksiukas.gif grįš čia ir pasidžiaugs savo laimėjimais sveikatėlės paieškose - oi, kaip gera bus tai girdėti mirksiukas.gif thumbup.gif

o kol joms sunkiausia - joms ir daugiausia palaikymo wub.gif
bet ir visoms čia ateinančios - milžiniškos stiprybės ir begalinio tikėjimo heart.gif heart.gif group.gif

o aš susirašiau kelis lapus klausimų ir kitą savaitę lėksiu pas dietologę konsultuotis, kaip mums čia greituoju būdu ir kuo efektyviau sustiprinti imunitetą
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2009 10 06, 23:45)
oi, arteja mano mamytei vle tomografija, ir vel as su jumis ir vel as bandau is jusu pasisemt stiprybes, ir tiketis visko kuo geriausio. jau tuoj bus metai kaip mama kovoja su ta liga, per tuos metus manau daug pasieke, markeris pagerejo iki 3, plaukuciai per chemo nenuslinko, gime dukra Vilties vardu....
pries tuo tirimus visada sunku darosi, o verkti negali, nes turi palaikyti visus, negi paluzt, nes taip rodos jai paluziu as tai viskas sugrius.
saunuoles jus esat, gera jusu paskaityti, pamastyt. atrodo galeciau penkis kartus uzbegt i everesta, kad viskas baigtusi. oi spalio 8 einam sviestis o 19 mamos gimtadienis, juk negalime 2 gimtadienius is eiles atsvesti liudnai...
mama jau baige chemo kursa, istvere 8 kartus, dabar kas dvi savaites leidziasi avastina, pradziai viskas gerai, o dabar po 3 men jau ir nuo jo bloagai darosi.
bet mama sako galeciau visa gyvenima leistis avastina kad tik nereiketu vel gryzt prie chemo  doh.gif

Taip smagu skaityti, kad neblogai laikosi tavo mamytė. Tebūna tos stiprybės joje daug daug, ir sveikatėlės taip pat. wub.gif O prieš tyrimus visiems neramu, kad ir kaip bandytum pozityviai galvoti ar būtum pasiruošęs bet kokiems netikėtumams - virpa širgelė ir gana...
Beje, sveikinu ir tave sulaukus mažuliukės dukrytės. 4u.gif Toks džiaugsmas gal net kartais ir liūdėti neleidžia... smile.gif Prisimenu tave , lora++, kai atėjai į mūsų temutę. Buvai panaši į bejėgį baikštų žvėrelį ( daugelis šitą praėjom), o dabar , žiūrėk, kaip tave subrandino mamytės ligelė, dukrytės gimimas ir ir visi metų įvykiai. Subrandino ir užgrūdino. Ir toliau nepasiduok, būk tvirta ir kuo dažniau laiminga. Ir mamytei tavo to linkiu.... wub.gif

***

Labas vakaras, Mergytės... hi.gif

Arūne 4u.gif - kur dingai? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2009 10 07, 11:05)
Mama vaikšto, darbuojasi. Temperatūra greičiausiai kaip alerginė reakcija. Gal sesutės vaistų nesuleido??? Taip ir neaišku. Tiesam ir kraujukas dar kritęs iki 0,59 neutrofilai buvo. Bet pasilaikė pusdienį ir be pasekmių dingo...

Tai mamytė turi jėgelių ir darbuotis.... kaip tie vyresni žmogiukai visai nesitausoja savęs, bet iš kitos pusės - tas darbelis gal kaip pasakymas sau, kad Aš esu, Aš galiu... Sveikatėlės mamytei ir gero kraujuko... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 07 spalio 2009 - 20:34
Labas rytas,

nedingau aš, Rasų lanka... tik kai žinios mūsų skyrelyje nekokios, tai ir kalbėt nebesinori verysad.gif Būna gi taip...

-----------

aš buvau antradienį pas savo daktarytę, tyrimų jokių nedarė, tik dubens sritį peršvietė, nes paskauda tai vieną, tai kitą pusę. Artrozė - taip įvardijo tai, ką matė. Dabar, jei viskas gerai, atvykti prieš Kalėdas, tada jau bus visi tyrimai. Šiaip man baugu, kad tiek mažai tų tyrimų belikę - metuose kartą mamograma, rentgenas,...VOE - 2 kart metuose unsure.gif Gerai, jei viskas gerai...

...O daktarytė mano kaip saulytė, tokių malonių žmonių gyvenime vienetai. Kiekvieną žmogų sutiks su meile bei dėmesiu. Labai labai ją gerbiu. Norisi kažkuo atsidėkot, mąstau, Kalėdoms ką čia galėčiau sugalvot.

--------

Ryt inval. pradedu tvarkytis unsure.gif

----------

Kasdien apie visas pagalvoju, tapot artimos be galo. Taip norėčiau, kad viskas kryptų į gera toms, kam sunkiausia... heart.gif
Atsakyti
labins,

mano mamai dietologe israse kazkokiu tokiu a la kokteiliu. Mama neteko duag svorio -20kg per 2 men, tai yra dar viena priezastis del ko jinia jauciasi blogai.. NEs staigiai neteko svorio, tad sitie kokteiliai labai kaloringi ir padeda organizmui pasipildyti "kalorijomis"..

Sveta K,

Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, zinot pamenu, kai suzinojau kad mama susirgo. tai buvau kaip bangos i mola dauzama. dabar ta audra po mazu nurimo, bet ji visada yra
merginos, turiu klasuima ka girdejos apie ta stebukladari brazila??? mano pazystamos broliui diagnazavo neisgydoma liga , dave jam du metus, jau praejo metai zmogus jau nebevaiksto, prarade vilti isvaziavo i brazilija, taip pat tu zmoniu drauge sirgo veziu, kiek girdejau sake kad pagyde. o kaip is tikruju yra nezinau. siandien ta viriski operuoja.... g.gif
Atsakyti
merginos gal ka zinot apie Ugnine,kaip jai sekasi,taip norisi isgirst geru naujienu
Atsakyti
QUOTE(aureluze @ 2009 10 09, 09:21)
merginos gal ka zinot apie Ugnine,kaip jai sekasi,taip norisi isgirst geru naujienu

Deja, ir mes nieko negalime apie ją pasakyti... unsure.gif Laukiame ir tikimės ... ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 09, 09:27)
Deja, ir mes nieko negalime apie ją pasakyti... unsure.gif  Laukiame ir tikimės ... ax.gif  wub.gif

Gal kavyte skaito,gal parasys mums naujenu blush2.gif

Bet labiausiai pergyvenu del TIKESIU verysad.gif Saulelydis,nera jokiu naujenu?
Atsakyti
Labai gražią akciją vilnietės sugalvojo thumbup.gif
Nebūčiau tiek užsivertusi darbais, kad telefonu net kai kuriais momentais atsiliepti negaliu, sakyčiau, organizuokim ką nors ir Kaune...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 10 09, 18:37)
Labai gražią akciją vilnietės sugalvojo thumbup.gif
Nebūčiau tiek užsivertusi darbais, kad telefonu net kai kuriais momentais atsiliepti negaliu, sakyčiau, organizuokim ką nors ir Kaune...

Praeitais metais Klaipedoje buvo tokia akcija,tik as tada buvau po operacijos,chemija,tai nelabai domejausi.Tik rodos gruodi,pries sventes buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 09 spalio 2009 - 16:48
Šiandien girdėjau, kaip Degutienė sakė, kad Onkologijos institutas negali būti sujungtas su kitomis Santariškių ligoninėmis, manau, kad ji niekas nebepalies.
Atsakyti
Sveikos. Turiu klausima - ar kuriai nors chemoterapijos metu skaudedavo saules rezgini? Jei taip ar turedavote itarima del ko skauda? T.y. del kurio organo?
Atsakyti