Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Aš tai saviškiui buvau išrinkusi išpradžių pagal gimimo ir krikšto datą, tai buvo Paskalis ir Emanuelis, bet paskui persigalvojau ir nusprendėm, kad bus Karolis ir šventas ir gražus ir dar prosenelio vardas thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų sūnelio šventas vardas Gabrielius smile.gif
Atsakyti
Nežinau ar mes labai originalūs, bet mažiukė gavo Mortos vardą. smile.gif Jis varžėsi su vardu Vilūnė, bet paaiškėjo, kad jis ne šventas. Bet man labai patinka Morta. thumbup.gif
Atsakyti
O mes mažylę pakrikštijom man mieliausiu vardu-Marija. Nors gal ir pakankamai dažnokas. ax.gif
Atsakyti
O Astijus sventas vardas?
Atsakyti
Mano rikšto vardas - pgal mano močiutę - Elzbieta. Būtent šitą vardą paiūliau, kai krikštijau draugės duykrytę, ji neprieštarvo - taigi savo krikšto vardą perdviau savo krikštro dūkrai. smile.gif
Sesers mergytė pati gavo močiutės - Elzės - vardą, tai krikštijant (aš ir vėl buvau krikšto mama) ir vėl akrikštijom Elžbieta smile.gif
Atsakyti
Padekit issirinkti sv. varda, kad graziai skambetu MILITA-?????? Ar Dominika ir Veronika sventi vardai? g.gif wub.gif
Atsakyti
Šventi - tikrai yra Šv.Domininkas (Dominykas) ,- berods jauniausias šventasis Bažnyčios istorijoje (visas vardas Šv. Dominykas Savijus) taigi tinka ir moteriškoji "versija". Tiesa lietuviškai ausiai labiau įprasta matyti "Dominyka", jo reikšmė tokia "
Šv.Veronika taip pat yra. 4u.gif
Atsakyti
Veronika tai tikrai sventas vardas, Dominyka gal taip pat,nes Dominykas tai tikrai. sventi t.p.:Beatriče, Magdelena, Agota, Elena, Liucija, Dorota, Domicele, Brigita, Agniete, Julija.....
geriausia pavartyti maldaknyge

O siaip varda vaikui turi isrinkti mama!
Atsakyti
QUOTE(lya @ 2006 01 18, 22:22)
geriausia pavartyti maldaknyge

O siaip varda vaikui turi isrinkti  mama!

Arba pežvegti šventųjų indeksus (nuoroda pirmam poste).
O vardą kaip kas nori taip tas renka, gražu jei mama, bet tokio reikalavimo bent iš Bažnyčios pusės nėra smile.gif
Atsakyti
AČIUkas!!! 4u.gif
Atsakyti
Dukrai davėm krikšto vardą Juta, nes tėvelis norėjo, kad toks būtų "tikrasis vardas" ax.gif
Krikšto dukrai parinkom Fausta
O krikštasūniui Juozas, nes jo senelis a.a. buvo Juozas 4u.gif

o kokį rinksim sūnui - dar nežinia verysad.gif
Atsakyti