Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos?! 3 tema



Hm.. g.gif ikisiu ir as savo trigrasi. KOl projekto dar neturiu,sunku man skaiciuoti kiek namui isleisiu,bet pagal plenuminarius paskaiciavimus,tikiuosi tilpti i 300. Tiksliau labai tikiuosi. Gal todel kad daug darbu galiu pasidaryti pats. Plius seimoj ne as vienas statybini kas smile.gif
Is pradziu galvojau apie karkasini nama. Bet mano namas turi buti dvieju aukstu tad atmeciau ta varijanta. As pats esu surinkinejes neviena skydini nama ir matau nemazai minusu.. Aisku dalies minusu galima isvengti renkantis ne skydine statyba,bet pagaliukas po pagaliuko.. (step bai step) Bet vistiek liks kaikuriu minusu. ypatingai isskirciau garsa kury girdi pirmame aukste kai kazkas vaiksto virsuje. Veliau namas issikraipys ir t.t.. Na,nenoriu as cia daug diskutuoti bet budamas karkasiniu namu montuotoju-as renkuosi murini nama. Ne tam kad galetu vaikai jame gyventi bet del saves paties. Beto,manau ir vaikai dziugiai gyvens name pamurytame is klinkerio . Jis su laiku tik didesne verte igyja. mirksiukas.gif Aisku,as nepatempsiu viso klinkerinio namo bet dalis bus..
[/quote]
Beje,i suma kuria as ivardijau neskaiciuoju gerbuvio tvarkymo. Butu saunu jei pavyktu ir gerbuvi susitvarkyti minimaliai.
Atsakyti
[quote=biesas66,2009 12 01, 20:25]
Hm.. g.gif ikisiu ir as savo trigrasi..........................................................................is klinkerio . Jis su laiku tik didesne verte igyja. mirksiukas.gif Aisku,as nepatempsiu viso klinkerinio namo bet dalis bus..
[/quote]
Beje,i suma kuria as ivardijau neskaiciuoju gerbuvio tvarkymo. Butu saunu jei pavyktu ir gerbuvi susitvarkyti minimaliai.
[/quote]


Jei nori, gali viesai paskelbti savo planuojama samata. Mes issakysim nesaliskas pastabas..
Atsizvelgiant i auksciau publikuotus komentarus, tavo pasirinkimas statyti murini nama darys didele neigiama itaka tavo piniginei:) Bet vistiek negaliu nepagirt tavo pasirinkimo. Karkasinis namas gerai, rastinis namas gerai ir murinis namas yra gerai. Bet murinis namas, jei jis pastatytas kokybiskai, stoves ilgiau. Mazesne rizika, kad sudegs, maziau jautrus aplinkos veiksniams.. Tikrai NEPEIKIU kitokiu namu, bet manau, kad Lietuvos gamtinemis salygomis, isores apdailai geriausiai tinka moline/klinkerine plyta. Deja, klinkerine isore kainuoja. As isores apdailai sunaudojau ~14000plytu. Plyta kainavo 2 Lt, misinys 1Lt, darbas 2Lt. Plius visokie metalo surisimai, angokrasciu tvirtinimai, stelazai t.t. Zodziu, vien isores apdaila kainavo apie 75.000Lt. ir JOKIO stebuklingo grozio! Grazu tiek, kiek grozio teikia plyta. Bet tikrai ilgaamziska... Beje, siandien murininkai ima 0,8Lt uz plyta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruonius: 01 gruodžio 2009 - 20:10
QUOTE(bruonius @ 2009 12 01, 19:08)
Plyta kainavo 2 Lt, misinys 1Lt, darbas 2Lt.


Cia misinys 1lt vienai plytai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2009 12 01, 21:21)
Cia misinys 1lt vienai plytai?  g.gif

Taip. Dabar misini galima isigyti pigiau. kreisel 25kg kainuoja apie 17Lt. Vienai plytai as murijau 1kg misinio. Kiekis priklauso nuo siules storio. Galima siules daryt siauresnes, misinio reiks maziau. Tuomet plytu reiks daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2009 11 30, 20:02)
Tai jau tikrai ir as jau nebegaliu vadint savo namo ekonominiu, nes aistuzele nubreze ekonomijos ribas smile.gif
O jei rimtai, tai as tikrai galvojau, kad murini nama  pastaciau pakankamai pigiai, kad geleciau vadint tai ekonominiu variantu. Pamatus dareme patys, sienas ir dali klinkerio murijo mano tevukas...
Be to, kaip tuomet pavadinti namus, kuriu statybai zmones isleidzia 700.000, 1.200.000 ir dar daugiau?


Galima vadinti PRABANGA, o jai ribu nera, tai ar kainuos 700K ar 10000K visvien prabanga.
Gal dar reiktu isskirti, kad dazniausiai ta prabanga buna nebe gyvenamas bustas su savo aplinka, bet vos ne visas "kompleksas" - pirtys, baseinai, ziemos sodai, prudai, zirgynai ir t.t. visvien tai jau prabanga.
Aisku ta prabanga maloni ir ta paprasta buti padaro idomesne 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 01, 16:30)
1. Ką čia turėtų reikšti  g.gif Ką reiškia pagal Jus gyvenimo kokybė  g.gif Neskaitau, kad mano namas mažas, mes būtent pasirinkom tokį, kuris atitinka mūsų reikmes. O kas tame mano name blogai, kur jame maža kokybė, bus du vonios kambariai, 4 kambariai, svetainė su virtuve erdvios. Namas atrodo  estetiškai, šiltas. Man pradeda kvepėti snobizmu  g.gif
2. Nigavari, pradėjo lygint karkasinius namus Amerikos  biggrin.gif O aš matot į mūrinį nesikraustyčiau, nes praėjo tie laikai, kai namas statomas vaikams, anūkams ir dar ateinančioms kartoms.

Baisu, kuo toliau tuo labiau nusiviliu SM, ypač statybų skyrelyje  verysad.gif  Jei žmogus sugeba pasistatyti už žymiai mažesnę kainą namą, nei kai kurie, jis pradedamas linčiuoti ir vos ne ubagėliu vadinamas, gyvenantis be gyvenimo kokybės. Kai kuriems dar reiktų savo vertybes pervertinti ir pasakoti kietiems, kokie jie neišmanėliai. Snobizmas čia ir ne kitaip.


As tai neimu i plaucius siulau ir jums, priestarauti arba sakyti savo "rezultat" reikia, kad butu ne tik prabangiu namu savininku diskusija mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=bruonius,2009 12 01, 21:08]
Beje,i suma kuria as ivardijau neskaiciuoju gerbuvio tvarkymo. Butu saunu jei pavyktu ir gerbuvi susitvarkyti minimaliai.
[/quote]
Jei nori, gali viesai paskelbti savo planuojama samata. Mes issakysim nesaliskas pastabas..
Atsizvelgiant i auksciau publikuotus komentarus, tavo pasirinkimas statyti murini nama darys didele neigiama itaka tavo piniginei:) Bet vistiek negaliu nepagirt tavo pasirinkimo. Karkasinis namas gerai, rastinis namas gerai ir murinis namas yra gerai. Bet murinis namas, jei jis pastatytas kokybiskai, stoves ilgiau. Mazesne rizika, kad sudegs, maziau jautrus aplinkos veiksniams.. Tikrai NEPEIKIU kitokiu namu, bet manau, kad Lietuvos gamtinemis salygomis, isores apdailai geriausiai tinka moline/klinkerine plyta. Deja, klinkerine isore kainuoja. As isores apdailai sunaudojau ~14000plytu. Plyta kainavo 2 Lt, misinys 1Lt, darbas 2Lt. Plius visokie metalo surisimai, angokrasciu tvirtinimai, stelazai t.t. Zodziu, vien isores apdaila kainavo apie 75.000Lt. ir JOKIO stebuklingo grozio! Grazu tiek, kiek grozio teikia plyta. Bet tikrai ilgaamziska... Beje, siandien murininkai ima 0,8Lt uz plyta..
[/quote] Samateles nedrystu pateikti nes pokolkas nezinau tiksliu kiekiu medziagu,tad geriau nenusisnekesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2009 12 01, 22:02)
Galima vadinti PRABANGA, o jai ribu nera, tai ar kainuos 700K ar 10000K visvien prabanga.
Gal dar reiktu isskirti, kad dazniausiai ta prabanga buna nebe gyvenamas bustas su savo aplinka, bet vos ne visas "kompleksas" - pirtys, baseinai, ziemos sodai, prudai, zirgynai ir t.t. visvien tai jau prabanga.
Aisku ta prabanga maloni ir ta paprasta buti padaro idomesne  4u.gif
Papildyta:
As tai neimu i plaucius siulau ir jums, priestarauti arba sakyti savo "rezultat" reikia, kad butu ne tik prabangiu namu savininku diskusija  mirksiukas.gif

PRIESTARAUJU! cia nera prabangiu namu savininku diskusija. Sakyciau, si diskusija yra labai gyva ir idomi todel, kad raso ivairius namus statantys, planuojantys statyti ar jau pasistate zmones. Platus kainu spektras skatina dalintis informacija ir daro diskusija idomia platesniam skaitytoju ratui. Man tikrai idomu suzinoti kaip galima pastatyti nama uz 150 tukstanciu ir uz 1,5milijono....
Papildyta:
[quote=biesas66,2009 12 01, 22:11]
Jei nori, gali viesai paskelbti savo planuojama samata. Mes issakysim nesaliskas pastabas..
Atsizvelgiant i auksciau publikuotus komentarus, tavo pasirinkimas statyti murini nama darys didele neigiama itaka tavo piniginei:) Bet vistiek negaliu nepagirt tavo pasirinkimo. Karkasinis namas gerai, rastinis namas gerai ir murinis namas yra gerai. Bet murinis namas, jei jis pastatytas kokybiskai, stoves ilgiau. Mazesne rizika, kad sudegs, maziau jautrus aplinkos veiksniams.. Tikrai NEPEIKIU kitokiu namu, bet manau, kad Lietuvos gamtinemis salygomis, isores apdailai geriausiai tinka moline/klinkerine plyta. Deja, klinkerine isore kainuoja. As isores apdailai sunaudojau ~14000plytu. Plyta kainavo 2 Lt, misinys 1Lt, darbas 2Lt. Plius visokie metalo surisimai, angokrasciu tvirtinimai, stelazai t.t. Zodziu, vien isores apdaila kainavo apie 75.000Lt. ir JOKIO stebuklingo grozio! Grazu tiek, kiek grozio teikia plyta. Bet tikrai ilgaamziska... Beje, siandien murininkai ima 0,8Lt uz plyta..
[/quote] Samateles nedrystu pateikti nes pokolkas nezinau tiksliu kiekiu medziagu,tad geriau nenusisnekesiu mirksiukas.gif
[/quote]
ko cia bijoti?! kad as buciau sudalyvaves tokiame forume pries pradededamas statyti nama, gal buciua sutaupes koki 100.000Lt.. Kalbek drasiai ir nebijok kritikos!
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 01, 16:30)
  Jei žmogus sugeba pasistatyti už žymiai mažesnę kainą namą, nei kai kurie, jis pradedamas linčiuoti ir vos ne ubagėliu vadinamas, gyvenantis be gyvenimo kokybės.


nejau manai jiem lengva nuvyt minti, kad apsizenijo siitokiam laikui su banku. na tai ir bando save guosti, kad va, sumokejau daug, bet bent jau gyvenimo kokybe bus liuxiska. o kad ta pacia kokybe galejo turet sumokeje n kartu maziau, tai nedaeina. nieko daeis, kai uzknis keliasdesimt metu bankui pinigus 'basliuot'. o dar neduok Dieve liga ar nelaime, tai vaikam, anukam, ne tik klinkeri paliks, bet ir skolas uz ji.
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 01, 16:43)
Kolkas itartina tai jog karkasas yra naujas musu rinkoje (palyginus).

o gal tiesiog ribotas zmogelis esate?



Jau net nezinau ar tos diskusijos graudzios ar juokingos.
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2009 12 01, 22:52)

o gal tiesiog ribotas zmogelis esate?
Jau net nezinau ar tos diskusijos graudzios ar juokingos.

O kas cia ribota? Jus instruktoriaus issilavinima turit kad taip drasiai teigiate?
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 01, 17:44)
tai, kad jau nervas nelaiko, toks jausmas, kad vieni turčiai, kaip tik namas taip ir milijonas. Aš iš viso esu nepiktybinis žmogus, bet tokie pasisakymai iš lempos į neviltį varo. Kaip žmogus gali kalbėti apie karkasinius namus, jame nepabuvęs (kalbu ne apie popierinius Amerikos namus). Kai kurie savo pasisakymais gali įžeisti kitą, truputį tolerancijos kitam ir nepasakokit apie gyvenimo kokybes, kur Jūsų neprašo. Kiekvienas savaip tą įsivaizduoja, jei kažkas gyvenimo kokybę mato tik name už beprotiškus pinigus, tai man iš tiesų labai jų gaila, nes ne čia ta kokybė randasi.

man irgi toks jausmas, kad jeigu namas tai visi zmogaus, jo vaikų ir anūkų pinigai turi būti sukišti doh.gif Nenoriu namo savo vaikam statyt, nes galiu galvą nukirst, kad jie tikrai negyvens, nes žinau tik ko gero vieną šeimą, kuri gyvena tėvų name, ir tai taip remontuojasi, kad naują būtų pigiau pastatyt smile.gif Prisiminkit visi 20 metų senumo statybos namus, irgi kiek turėjo pinigų visus kišo - vaikams liks, o kur tie vaikai dabar? Užsieniuose ir siunčia tėvams pinigus didžiulių namų išlaikymui. Manau kad ir po 20 metų reikalavimai gyvenamiesiems namams bus visai kitokie smile.gif Aš nenorėčiau gyventi trijų aukštų mūriniame name, nes neturėčiau ką tokiame veikt smile.gif
Gyvenimo kokybė irgi visų skiriasi: vienam komfortas kavą lovoj gulėt ir jungt mygtukus reguliuojančius šildymą, o kitam baisiai malonu lėkt į lauką šaltą rytą atnešt glėbį malkų šeimos namams šildyti smile.gif
Kalbant apie remontus, su vyru nesvaigstam apie brangias ir ilgai tarnaujančias medžiagas, nes jos mums greičiau nusibos nei susidėves, bet negi lupsi lauk brangiai pirką daiktą, gi gaila bus doh.gif Mes labai labai norėtume su 200 t. išleist su galimybe gyventi smile.gif
Atsakyti
Kai kurie sugeba labai pigiai pasistatyti arba ne viską skaičiuoja.
Pas mane jau išleista apie 160klt, padaryta tik dėžutė sustogu, be langų, durų, be jokios apdailos. Namas rastinis apie 170 kv. m. naudingo ploto, 250 bendras plotas.
kiek dar reikės - nelabai įsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2009 12 01, 23:19)
man irgi toks jausmas, kad jeigu namas tai visi zmogaus, jo vaikų ir anūkų pinigai turi būti sukišti  doh.gif Nenoriu namo savo vaikam statyt, nes galiu galvą nukirst, kad jie tikrai negyvens, nes žinau tik ko gero vieną šeimą, kuri gyvena tėvų name, ir tai taip remontuojasi, kad naują būtų pigiau pastatyt smile.gif Prisiminkit visi 20 metų senumo statybos namus, irgi kiek turėjo pinigų visus kišo - vaikams liks, o kur tie vaikai dabar? Užsieniuose ir siunčia tėvams pinigus didžiulių namų išlaikymui. Manau kad ir po 20 metų reikalavimai gyvenamiesiems namams bus visai kitokie smile.gif Aš nenorėčiau gyventi trijų aukštų mūriniame name, nes neturėčiau ką tokiame veikt smile.gif
Gyvenimo kokybė irgi visų skiriasi: vienam komfortas kavą lovoj gulėt ir jungt mygtukus reguliuojančius šildymą, o kitam baisiai malonu lėkt į lauką šaltą rytą atnešt glėbį malkų šeimos namams šildyti smile.gif
Kalbant apie remontus, su vyru nesvaigstam apie brangias ir ilgai tarnaujančias medžiagas, nes jos mums greičiau nusibos nei susidėves, bet negi lupsi lauk brangiai pirką daiktą, gi gaila bus  doh.gif Mes labai labai norėtume su 200 t. išleist su galimybe gyventi smile.gif



noreti niekas nedraudzia.. mirksiukas.gif Bet jusu norai ziauriai optimistiski.. Aisku dabar laikotarpis dekingas sutaupyti pinigu statybose..
Atsakyti