Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

Mamytės, neradau šioje temoje per paiešką, ar apie tai kalbėjote, bet man rūpi toks klausimas - ar vedate sloguojantį vaiką į lauką, kai lauke minusinė temperatūra ir kiek daugiausiai to šalčio gali būti? g.gif Šiaip žinau, kad laukas slogai gerai, bet ar bet kokiu oru? unsure.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elge @ 2007 02 13, 11:54)
Mamytės, neradau šioje temoje per paiešką, ar apie tai kalbėjote, bet man rūpi toks klausimas - ar vedate sloguojantį vaiką į lauką, kai lauke minusinė temperatūra ir kiek daugiausiai to šalčio gali būtig.gif  Šiaip žinau, kad laukas slogai gerai, bet ar bet kokiu oru?  unsure.gif  Ačiū  4u.gif

Na net nežinau, kaip kitos daro, bet aš vedu sloguojantį į lauką, bet kokiu oru iškyrus, kai lyja ir yra stiprus vėjas. Aišku vaikas tada turi neturėti temperatūros. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na o kada suprasti,kad jau vaikiukui sinusitas.mes jau sloguojame apie menesi,gereme antibiotikus ligtai buvo pagereje,bet neilgam.dabar vel tas pats,sloguoja tirstai,sakau gal cia jau sinusitas??????????
patarkit kas zino. g.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
va mano suslogavo,ciaudi,akytes raudonos,o lauke taip grazu nezinau vesti ar ne trys men.tik g.gif
Atsakyti
manau geriau neiti.
Atsakyti
QUOTE(Romenax @ 2007 02 13, 17:05)
4u.gif na o kada suprasti,kad jau vaikiukui sinusitas.mes jau sloguojame apie menesi,gereme antibiotikus ligtai buvo pagereje,bet neilgam.dabar vel tas pats,sloguoja tirstai,sakau gal cia jau sinusitas??????????
patarkit kas zino. g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

verciau kviesk gydytoja nes taip ilgai sloguoti? g.gif o kiek laiko vaikuciui?
Atsakyti
dar nera dvieju menesiu.
Atsakyti
4u.gif na mano mazkis taip rimtai neserga tai nezinau ka patarti,dukra pastoviai kai persala sinusitas uzpuola tai mes geriam sinupreta,o tavo atveju manau reikia eiti pas LOR g.gif
Atsakyti
QUOTE(Romenax @ 2007 02 13, 18:05)
4u.gif na o kada suprasti,kad jau vaikiukui sinusitas.mes jau sloguojame apie menesi,gereme antibiotikus ligtai buvo pagereje,bet neilgam.dabar vel tas pats,sloguoja tirstai,sakau gal cia jau sinusitas??????????
patarkit kas zino. g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


Kiek žinau sinusai kaip ir adenoidai vaikams formuojasi po 3 metų. Gal ta sloga alerginio pobūdžio ir tuos antibijotikus be reikalo gerėtė??? Bet reikėtu tartis su daktare ir darytis tyrimus.
Atsakyti
4u.gif patarkit:ar eiti su 3men kudikiu i lauka kai sloguoja(nera karscio)ar maudote?(kambari 18laipsniu) siuo metu mano lelius sloguoja,nosyte uzsikimsusi lasinu vibrosil,kiek laiko reiktu palasinti savaite ar ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(sieka @ 2007 02 16, 21:34)
Kiek žinau sinusai kaip ir adenoidai vaikams formuojasi po 3 metų. Gal ta sloga alerginio pobūdžio ir tuos antibijotikus be reikalo gerėtė??? Bet reikėtu tartis su daktare ir darytis tyrimus.

Reikia kreiptis pas LOR gydytojus. Mum irgi pediatre siule jau antibijotikus israsyti, bet as pas LOR nuulekiau. Tai ji sako, kad antibijotikai nieko nepades. Israse "Immuwash" tikiuosi pades.


QUOTE(belosneska @ 2007 02 19, 14:13)
4u.gif patarkit:ar eiti su 3men kudikiu i lauka kai sloguoja(nera karscio)ar maudote?(kambari 18laipsniu) siuo metu mano lelius sloguoja,nosyte uzsikimsusi lasinu vibrosil,kiek laiko reiktu palasinti savaite ar ilgiau?

Aisku eiti. Vibrocili iki 2 sav. kazkur galima lasint. Ir plaukit juros vandenuku, dar euphorbium compositum galit purksti i nosyte
Atsakyti
Į laukelį būtina eiti esant slogai. Mums tai padėjo oro drėkintuvas nes kartais nuo sauso oro atsiranda slogytė, o šiaip gelbsti vibrocil lašiukai
Atsakyti