Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

QUOTE(Rasa and @ 2005 12 27, 19:58)
KA TIK PASIZIUREJAU, NU JOKIO PINIGU NURASYMO UZ PERVEDIMUS
PO 0.80 CT AR KITAIP  NERADAU...... GAL KUR KITUR PARODO???

Pažiūrėk ataskaitose - tikrai nuskaito, jei moki vietiniu pavedimu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Man irgi nenuskaito schmoll.gif

"Kiek kainuoja operacijos, atliekamos hanza.net?
Komunalinių mokesčių, sąskaitų ir įmokų apmokėjimas bei lėšų pervedimas tarp savo sąskaitų jums nieko nekainuoja. Mokėjimo pavedimai į kitų klientų sąskaitas 0,80 Lt. Skubūs mokėjimo pavedimai į kitus Lietuvos bankus – 4 Lt. Tarptautinis lėšų pervedimas užsienio valiuta, kai kitų bankų mokesčius sumoka siuntėjas - 85 Lt. Kitos operacijos atliekamos pagal Banke nustatytus įkainius."
Pacitavau įkainius iš HANSAbanko www
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 12 27, 20:20)
Man irgi nenuskaito  schmoll.gif

"Kiek kainuoja operacijos, atliekamos hanza.net?
Komunalinių mokesčių, sąskaitų ir įmokų apmokėjimas bei lėšų pervedimas tarp savo sąskaitų jums nieko nekainuoja. Mokėjimo pavedimai į kitų klientų sąskaitas 0,80 Lt. Skubūs mokėjimo pavedimai į kitus Lietuvos bankus – 4 Lt. Tarptautinis lėšų pervedimas užsienio valiuta, kai kitų bankų mokesčius sumoka siuntėjas - 85 Lt. Kitos operacijos atliekamos pagal Banke nustatytus įkainius."
Pacitavau įkainius iš HANSAbanko www

Nuskaito ir dar kaip nuskaito už kai kuriuos mokesčius. Pažiūrėkit gerai ataskaitose.
Štai aš dariau 10 įvairių mokėjimų, o nuskaitė 3.20 Lt. mokesčių.
Yra kažkoks susitarimas tarp banko ir įmonių. Pvz., mokant už Bitės palaugas, mokestis neskaičiuojamas, nes jį sumoka Bitė. O kitos įmonės, matyt, to nesumoka, tai tenka mums užsimokėt po 80 cnt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2005 12 27, 21:17)
...tenka mums užsimokėt po 80 cnt.   mirksiukas.gif

Bet net ir skaičiuojant tuos, kurie nuskaito, vistiek ne 2lt nuskaito kaip kad banke doh.gif Be to, tikrai ne visur nuskaito, aš paprastai moku į sąskaitas tame pačiame banke, tai man beveik niekada nenuskaito thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 27 gruodžio 2005 - 21:27
QUOTE(Will @ 2005 12 27, 21:26)
Bet net ir skaičiuojant tuos, kurie nuskaito, vistiek ne 2lt nuskaito kaip kad banke  doh.gif  Be to, tikrai ne visur nuskaito, aš paprastai moku į sąskaitas tame pačiame banke, tai man beveik niekada nenuskaito  thumbup.gif

Aišku, bet kokiu atveju pigiau, patogiau ir greičiau nei banke drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Praėjusiame puslapyje supermamos džiaugėsi, kad dovanėlių "Skonis ir kvapas" parduotuvėje pripirko. Aš irgi džiaugiausi, kol po to neužklydau į "Skiro". Ten kavos ir arbatos kelis kartus pigesnės. frusty.gif Pavyzdžiui, aš "Skonyje ir kvape" kavą pirkau po 6,90- 8,90 lt už 100 gr., o ten geros kavos už 3 litus/100 gr. jau gali pirkti. Pardavėjai "Skiro" kai tai pasakiau, tai ji paaiškino, kad kai kurios sveriamomis kavomis ir arbatomis prekiaujančios firmos iš jų prekes perka ir užsidėję antkainius pardavinėja. "Skiro" parduotuvių yra įvairiuose miestuose. Jei neklystu, didesnėse "Norfose" jų skyrelių yra.
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2005 12 28, 11:58)
Praėjusiame puslapyje supermamos džiaugėsi, kad dovanėlių "Skonis ir kvapas" parduotuvėje pripirko. Aš irgi džiaugiausi, kol po to neužklydau į "Skiro". Ten kavos ir arbatos kelis kartus pigesnės. frusty.gif Pavyzdžiui, aš "Skonyje ir kvape" kavą pirkau po 6,90- 8,90 lt už 100 gr., o ten geros kavos už 3 litus/100 gr. jau gali pirkti. Pardavėjai "Skiro" kai tai pasakiau, tai ji paaiškino, kad kai kurios sveriamomis kavomis ir arbatomis prekiaujančios firmos iš jų prekes perka ir užsidėję antkainius pardavinėja. "Skiro" parduotuvių yra įvairiuose miestuose. Jei neklystu, didesnėse "Norfose" jų skyrelių yra.


Žinosim, jei ką mirksiukas.gif Aš mačiau tokias parduotuvėles, tik neteko ten užeiti ax.gif
Atsakyti
anksčiau toks skyrelis buvo Justiniškių Norfoje
tai man labai patiko

dabar nebėra

nežinau ar čia "Skiro"
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 12 27, 21:26)
Bet net ir skaičiuojant tuos, kurie nuskaito, vistiek ne 2lt nuskaito kaip kad banke  doh.gif  Be to, tikrai ne visur nuskaito, aš paprastai moku į sąskaitas tame pačiame banke, tai man beveik niekada nenuskaito  thumbup.gif


Hansa.net už komunalines paslaugas kol kas neima mokesčių. Bet už visus kitus vietinius pavedimus reikia mokėti 0,80cnt.
Tą žinau 100proc., nes naudojuosi elektronine bankininkyste jau antrus metus.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 12 28, 12:56)
anksčiau toks skyrelis buvo Justiniškių Norfoje
tai man labai patiko

dabar nebėra

nežinau ar čia "Skiro"


tiek radau apie SKIRO:
SKIRO KAVOS IR ARBATOS KOLEKCIJA, UAB ESIDA
L.Asanavičiūtės g. 29 (PC Norfa) VILNIUS
Vydūno g. 4 (PC Rimi) VILNIUS
Verkių g. 29 (PC Norfa) VILNIUS
Kalvarijų g. 206 (PC Norfa) VILNIUS
Justiniškių g. 12 (PC Norfa) VILNIUS
Švitrigailos g. 40 a (PC Norfa) VILNIUS
Kniaudiškių g. 6 (PC Iki) PANEVĖŽYS
Savitiškio g. 61 (Babilonas) PANEVĖŽYS
Vilniaus g. 220 (PC Iki) ŠIAULIAI
Taikos pr. 139 (PC BIG), KLAIPĖDA
Draugystės g. 8 k, 2 a. (PC Senukai) KAUNAS

eisiu ir pati daryti kainu inventorizacijos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 12 28, 13:42)
Hansa.net už komunalines paslaugas kol kas neima mokesčių. Bet už visus kitus vietinius pavedimus reikia mokėti 0,80cnt.
Tą žinau 100proc., nes naudojuosi elektronine bankininkyste jau antrus metus.

Net suabejojau savo žiniomis doh.gif Kadangi atsispausdinu visas mokėjimų atskaitas, tai peržiūrėjau viską nuo tada, kai pradėjau daryti internetinius pavedimus (2004 birželio mėn) ir radau vos keletą nuskaičiavimų po 0,8 lt- visi jie už pavedimus į kito banką sąskaitą mirksiukas.gif Kas mėnesį darau labai daug pavedimų, bet visada stengiuosi mokėti į Hansa banko sąskaitas, tai pastaruoju metu išvis nėra nuskaitymų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2005 12 28, 15:23)
tiek radau apie SKIRO:
SKIRO KAVOS IR ARBATOS KOLEKCIJA, UAB ESIDA
Justiniškių g. 12 (PC Norfa) VILNIUS


ačiū aciuks.gif

čia ko gero Norfa prie Spaudos rūmų ax.gif
reiks užlėkti 4u.gif
Atsakyti