Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

10 d po 25
10 d po 50
10 d po75
30d po 100

Tada kartos TTH tyrimą ir žiūrės kokią dozę skirt.
Atsakyti
Girdėjau, kad gintaras gydo. Tai jau beveik 3 savaites skaldyto gintaro karolius nešoju: gintaro gabaliukai trinasi vienas į kitą ir sukuria elektros krūvį, kuris teigiamai veikia skydliaukės veiklą. Bet man juos taip norisi plėšti lauk, nes labai arti kaklo - viskas, kas uždara iš rūbų, arti priglaustos skarytės ir pan. labai greitai nulaksto nuo manęs, o čia - prie pat... ir dar kasdien smile.gif) įdomu, ar padės. Kolegė pasakojo, kad jos kolegės mama turėjo skydliaukės problemą ir per kelerius metus išsigydė nešiodama skaldyto, neapdoroto, gintaro karolius.

Prieš 2 sav. maždaug Kaune vienoj mugėj pamačiau kažkokios žolininkės? Adelės pagamintą marmalą iš žolelių - 50 LT už 0,5 l. Po itin mažą šaukštelį - kaip mažiausio piršto nagas - tiek gerti kasdien ir gydo. Bet man ranka nekilo pirkt.

Karoliai - nieko baisaus, užsikabinau, vaikštau - netrukdo taip jau labai baisiai, bet visokias neaiškios kilmės mikstūras į skrandį dėt - hmmm... Bet abejoju, ar tai, ką čia išvardinau, gydo.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2010 10 26, 16:36)
10 d po 25
10 d po 50
10 d po75
30d po 100

Tada kartos TTH tyrimą ir žiūrės kokią dozę skirt.

blink.gif nu baisoka, gali biski sirdis pamusinet manau, bet gal ir ne, bet matyt tau reik didesnes dozes, nes tth tikrai aukstas verysad.gif bent as i kiekviena didinima jausdavau pvz kai perejau nuo 50 ant 75 tai iskart atsirado energijos kiek kad nebezinojau ne kur detis toks doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisijungiau prie supermamu, nors vaikuciu neturiu, bet tikiuosi priimsit i savo rateli. Noriu padekoti uz sia tema, jusu deka supratau kas su manim darosi pastaruosius du metus. Man kraujospudis arba sokinedavo arba budavo zemas 70 ant 50, sirdis imdavo kaltotis lyg paselus, maniau, kad nuo rukymo, meciau - vistiek tas pats. Nagai visada buvo grazus, suskilinejo, plaukai isdziuvo, oda ypac aplink alkunes - kaip saharos dykuma. Visada salta (gyvenu Maskvoje, vasara buvado po 38 karstis, o man vistiek salta) pastoviai pavargusi. Maniau, cia man uz tai kad daug darbuojuosi, bet kai visai blogai pasidare, pradejau dometis. Supermamos viska isklojo isamiausiai thumbup.gif PAsiskaiciau, nuejau pas uzi gyditoja - chroniskas tiroiditas, po poros dienu eisiu pas endokrinologa, paziuresim ka pasakys. Bijau tu hormonu, nelabai suprantu kada nuo ju storejama, kada plonejama? Mano seimos moterys visos storos ir visos su didelem skydliaukes problemom. As ir taip kankinuosi, kad tik nesustoreciau, (sportuoju, nepersiryju, vengiu saldumynu, vakarais nekemshu beveik nieko) nes viskas ka i burna isidedu iskart nuseda ant uzpakalio ar kur kitur. Nesu lieknuciu fanate, mano ugis 169 svoris 61 noretusi kad taip ir liktu. Bukit geros papasakokit kaip ten yra su tuo storejimu / plonejimu kai turi skydliaukes bedu.
Atsakyti
Man tiroksinas neturejo jokios itakos svoriui. Tai naturalus organizmo hormonas, butinas normaliam funkcionavimui, bet kadangi musu skydliauke neprigamina jo pakankamai - turime isgerti jo papildomai, kad butu balansas.
Atsakyti
Maskviete-aviete, tiroksinas yra reikalingas normaliai medziagu apykaitai. Kai jo truksta (pvz., skydliaukes hipofunkcija, tiroiditas), tada medziagu apykaita leteja ir svoris auga is oro, kaip sakoma. Tada, skyrus tinkama doze tiroksino, su svoriu problemu neturetu buti. Jei skydliauke tiroksino gamina per daug (skydliaukes hiperfunkcija), svoris krenta, sirdis permusineja ir pan. Mano broliene turejo pastaraji atveji, tai valgydavo kaip vyras, o svere 45 kg. Taigi, nebijok to tiroksino mirksiukas.gif As visada turejau gana 'paslanku' svori - pavalgydavau daugiau bent pora dienu, pvz., per Kaledas, ir dzinsu nebeuzsisegdavau. Bet lygiai taip pat greitai ir numesdavau per keleta dienu, pavalgydama darzoviu ir kt. lieso maistelio. Dabar gi svoris nesiduoda lengvai numetamas, deja. Bet bent jau nebeauga, kai pradejau gert tiroksina. Siaip tokiu atveju reiktu daryti viska, kad aktyvinti medziagu apykaita. Tam labai svarbu valgyti daznai, bet po nedaug - banali taisykle, bet tiesa. Tuomet organizmas nuolat buna ijunges deginimo rezima. As labai stengiuosi valgyti kas 2 val. (valgyti - nereiskia po kepsni biggrin.gif ), t.y. bent koki obuoli ar varskes suvalgyti. Taip pat svarbu pajudeti - velgi, nebutinai nuolat treniruokli minti lotuliukas.gif , bet pajudeti bent keleta kartu per diena po truputi - ryte trumpa manksta, pasivaikscioti per/po pietu, vakare, ziurint telika, per reklamas atsilenkimu padaryti mirksiukas.gif Nes kitaip viskas irgi kaupiasi ant pilvo ir uzpakalio. Nu ner lengva kasdien tai daryti, bet ipranti, plius kazkaip norisi ta medziagu apykaita aktyvinti naturaliais ir nekenksmingais budais... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maskviete_aviete @ 2010 10 26, 17:55)
Sveikos,
prisijungiau prie supermamu, nors vaikuciu neturiu, bet tikiuosi priimsit i savo rateli. Noriu padekoti uz sia tema, jusu deka supratau kas su manim darosi pastaruosius du metus. Man kraujospudis arba sokinedavo arba budavo zemas 70 ant 50, sirdis imdavo kaltotis lyg paselus, maniau, kad nuo rukymo, meciau - vistiek tas pats. Nagai visada buvo grazus, suskilinejo, plaukai isdziuvo, oda ypac aplink alkunes - kaip saharos dykuma. Visada salta (gyvenu Maskvoje, vasara buvado po 38 karstis, o man vistiek salta) pastoviai pavargusi. Maniau, cia man uz tai kad daug darbuojuosi, bet kai visai blogai pasidare, pradejau dometis. Supermamos viska isklojo isamiausiai thumbup.gif  PAsiskaiciau, nuejau pas uzi gyditoja - chroniskas tiroiditas, po poros dienu eisiu pas endokrinologa, paziuresim ka pasakys. Bijau tu hormonu, nelabai suprantu kada nuo ju storejama, kada plonejama? Mano seimos moterys visos storos ir visos su didelem skydliaukes problemom. As ir taip kankinuosi, kad tik nesustoreciau, (sportuoju, nepersiryju, vengiu saldumynu, vakarais nekemshu beveik nieko) nes viskas ka i burna isidedu iskart nuseda ant uzpakalio ar kur kitur. Nesu lieknuciu fanate, mano ugis 169 svoris 61 noretusi kad taip ir liktu. Bukit geros papasakokit kaip ten yra su tuo storejimu / plonejimu kai turi skydliaukes bedu.



Tiroksina jau vartoju tris metus ir kol kas su svoriu tvarkoj, siek tiek pakontroliuoju save, bet visada taip dariau, bet siaip zymaus svorio padidejimo nepastebejau, bet vis dar liko keletas slyksciu dalyku, bet cia kaltas ne tiroksinas, o pati liga. Todel is esme daug kas priklauso nuo organizmo, nuo genu, nuo medziagu apykaitos. Bet jau geriau buti storai ir jaustis gerai, negu kudai ir su nuolatiniu stresu, plauku slinkimu, odos sausejimu, nuotaiku kaita, sanariu problemomis, menesiniu problemomis ir t.t. o skydliauke rimtas organas ir realiai gali itakoti bet koki negalavima, todel nenusiteik, kad sustoresi, o tiesiog galvok, kad jeigu is tiesu yra beda, ja reikia gydyti ir nelaukiant, kol isisenes. Sekmes tau ir stiprybes, kaip ir visoms cia rasancioms. Mes galime gyventi normalu visaverti gyvenima, jeigu tik nenuleisim ranku ir stengsimes del saves....
Atsakyti
Labas rozerozyte 4u.gif o kokie tie slykstus dalykai kur tau yra ? man tai labai sausos blauzdos, taip issauseja kad net pleiskanot ima oda blauzdu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 10 26, 20:10)
Labas rozerozyte 4u.gif  o kokie tie slykstus dalykai kur tau yra ? man tai labai sausos blauzdos, taip issauseja kad net pleiskanot ima oda blauzdu doh.gif


man su blauzdu oda tas pats... g.gif plius lupos skilineja kaip zuikiui, iki kraujo...
Atsakyti
Sveikutes, vakar buvau pas gydytoja tai sake L-tiroksinas visam gyvenimui doh.gif o nervai tai man kazkokie itartini, labai sokineja schmoll.gif labai jau nervuota, tai arba gera nuotaika, arba bloga, viduriuko nera g.gif cia taip turi but?
Atsakyti
QUOTE(busimojinuotaka @ 2010 10 27, 09:54)
Sveikutes, vakar buvau pas gydytoja tai sake L-tiroksinas visam gyvenimui doh.gif  o nervai tai man kazkokie itartini, labai sokineja schmoll.gif  labai jau nervuota, tai arba gera nuotaika, arba bloga, viduriuko nera g.gif cia taip turi but?

Nu man irgi taip drinks_cheers.gif reik labai save ziureti, raminti savo nervukus 4u.gif nrs jie kenkia skydliaukei cool.gif
Atsakyti
Mano blauzdu oda irgi i sausuma, visada jas lepinu, po duso su losjonais, pieneliais. Esu sviestmedzio sviesto parsisiuntusi, pasiteplioju.
Atsakyti