Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

QUOTE(Giagute @ 2010 03 19, 17:08)
nuoširdžiai, pagalvojau, kad Zivivi čia sagė.. supanašėjot, damos  smile.gif


Na su zivivi senai idejos panasios:)) jomis tarpusavyje ir pasidalinti netingim:)
man dar smagiau kad kazkas taip pat megsta toki pat stiliu kaip mano:)) arba atvirksciai smile.gif
Papildyta:
aciu Pulina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 03 19, 17:16)
Na su zivivi senai idejos panasios:)) jomis tarpusavyje ir pasidalinti netingim:)
man dar smagiau kad kazkas taip pat megsta toki pat stiliu kaip mano:)) arba atvirksciai smile.gif


Supanašėjom, bet ir išlaikėm savo stilių biggrin.gif 4u.gif Man gražu wub.gif

Pulina 4u.gif
Atsakyti
Tajp smile.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Pirmas bandymas

[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]
Atsakyti
ligičiukas - simpatiška sagė, tik pro mano akis nepraslydo nėrinio sujungimas. jį reiktų patobulint
Atsakyti
Ligiciukas----labai ,labai vykes pirmas bandymas thumbup.gif
Atsakyti
Na ir pasižėrėt čia viena kitai doh.gif
Nieko pačios nedaro, tik erzina vien tuo, kad kritikuoti tapo madinga ir paprasta ... Nors mes čia ir renkamės diskutuoti,peikti,suprasti ir patarti... o juk galima kritikuoti ir nagrinėti klaidas ax.gif Svarbu kad kritika butu argumentuota, o ne šiaip iš piršto laužta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 19 kovo 2010 - 21:02
Ačiū už komentarus. Bandysiu daug dirbti,kad nors kiek gautųsi rezultatas kaip jūsų. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Labai gražios ir originalios jūsų sagės bigsmile.gif

Gal kas gali pasidalint tokia info,ką užklijuojat ar prisiuvat kitoj pusėj?Dariau pati kelias sages dovanoms,tai klijavau aksomą.Pasiskaitinėjau čia pas jus,kad darot ant veltinio.O kur jo galima įsigyti,kokiose parduotuvėse?Aš gyvenu Kaune.Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 03 19, 23:49)
Sveikos merginos 4u.gif

Labai gražios ir originalios jūsų sagės bigsmile.gif

Gal kas gali pasidalint tokia info,ką užklijuojat ar prisiuvat kitoj pusėj?Dariau pati kelias sages dovanoms,tai klijavau aksomą.Pasiskaitinėjau čia pas jus,kad darot ant veltinio.O kur jo galima įsigyti,kokiose parduotuvėse?Aš gyvenu Kaune.Ačiū kas atsakys 4u.gif


As naudoju kitoje puseje odele, ja viduri klijuoju , krastus apsiuvu mirksiukas.gif
O pats sages siuvimas vyksta ant sages , gali naudoti visaka , vienos naudoja sena palta, kitos pacios veliasi veltinio padukus, kitos perka veltinio lakstus ir t.t
Kaune veltinio lakstu yra parduotuvese "Ornamentai" prie Akropolio ir senamiesti ax.gif
Atsakyti
Labai gražūs jūsų visų darbeliai, net pačiai atėjo įkvėpimas pabandyti pasidaryt kažką panašaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2010 03 20, 09:57)
As naudoju kitoje puseje odele, ja viduri klijuoju , krastus apsiuvu mirksiukas.gif
O pats sages siuvimas vyksta ant sages , gali naudoti visaka , vienos naudoja sena palta, kitos pacios veliasi veltinio padukus, kitos perka veltinio lakstus ir t.t
Kaune veltinio lakstu yra parduotuvese "Ornamentai" prie Akropolio ir senamiesti ax.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti