Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

QUOTE(Sviga @ 2010 03 07, 13:21)
Šeimos gydytoja siuntė echoskopiją darytis ir ta gydytoja replikavo,kad aš kogero jau nepirmą kartą dėl skydliaukės skundžiuos.Kai pasakiau,kad pirmą kart,tai ji nutilo.Į kitus klausimus buvo atsakymas,kad šeimos gydytoja atsakys:)))
Na bet suprantu ,kad kolkas viskas ok ir reikia stebėt.Bet čia paskaičius,oho- ho kiek reikia visko žinot bigsmile.gif

Na man echoskopijas dare ne endokrinologai. O zinoti neprosal, ne visi gydytojai megsta kalbeti, tada belieka paciam dometis biggrin.gif Gerai kad mano gydytoja "is kalbiuju" smile.gif
Atsakyti
Sužinojau savo histologinio tyrimo rezultatus: folikulinė adenoma. Nepiktybinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kaip tavo, Raimutia?
Atsakyti
LABAS RYTAS, VISAS SU MŪSŲ ŠVENTE. bŪKIM STIPRIOS , SVEIKOS IR LAIMINGOS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu ,Mojo!!! Man irgi tokia pat diagnoze! biggrin.gif nors skambinau savo endokrinologei nesenei,tai ji negalejo patiket,vienu lupu krasteliu prasitare,kad beveik garantavo,kad man piktybiniu dalykeliu jau yra,nes biopsija ta rode:) tai jei nuojauta neapgaus,ji turetu nueit pas Beisa paziuret lapuko,nes kompe dar nera. iskart puole ziuret,nes negalejo patiket kad viskas ok:) reiks siandien sampano isgert uz tai! biggrin.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, Raimutia thumbup.gif thumbup.gif
Nes pagal tavo Tg aš irgi bijojau dėl tavęs. Bet jau sakiau: stebuklų būna.Na, tai jau šiandien tikrai turim ne vieną progą švęsti drinks_cheers.gif

Raimutia, o tu jau nusilupai klijus? Kaip randas?
Noriu paklausti, ar tau dar sutinę? Nes man virš pjūvio toks rumbas likęs, o iki vakaro tai visai į didžiulį kiaušinį pavirsta. Nesuprantu, ar čia patinimas, ar kokie skysčiai susikaupia. Bet kokiu atveju ryt poryt eisiu pas Beišą tyrimų išrašo, tai pasrodysiu ir tą guzą.

QUOTE(Raimutia @ 2010 03 08, 10:24)
Sveikinu ,Mojo!!! Man irgi tokia pat diagnoze!  biggrin.gif  nors skambinau savo endokrinologei nesenei,tai ji negalejo patiket,vienu lupu krasteliu prasitare,kad beveik garantavo,kad man piktybiniu dalykeliu jau yra,nes biopsija ta rode:) tai jei nuojauta neapgaus,ji turetu nueit pas Beisa paziuret lapuko,nes kompe dar nera. iskart puole ziuret,nes negalejo patiket kad viskas ok:) reiks siandien sampano isgert uz tai!  biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojo: 08 kovo 2010 - 11:05
Mojo ir Raimutia!
Sveiku su gera naujiena! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RA_13 @ 2010 03 08, 11:02)
Mojo ir Raimutia!
Sveiku su gera naujiena! thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū, RA_ 4u.gif
Nesijaudink, ir tau viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus:)
Jo,klijus jau nusilupau sestadieni vakare:) nu is pradziu tai bijojau sukiot galva,kad neprasivertu pjuvis,nes kazkaip kai nei siuliuko nera,tai baisoka buvo lotuliukas.gif randukas tai toks net nezinau:) nelabai grazu man randai,tai nezinau kaip ivertint biggrin.gif o zinok toks gumbelis ir pas mane yra. matyt patinimas,taip turi buti. tik siandien ryte ir pastebejau as,kad virs pjuvio toks gumpas minkstas susidares g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2010 03 08, 11:34)
aciu uz sveikinimus:)
Jo,klijus jau nusilupau sestadieni vakare:) nu is pradziu tai bijojau sukiot galva,kad neprasivertu pjuvis,nes kazkaip kai nei siuliuko nera,tai baisoka buvo lotuliukas.gif  randukas tai toks net nezinau:) nelabai grazu man randai,tai nezinau kaip ivertint biggrin.gif  o zinok toks gumbelis ir pas mane yra. matyt patinimas,taip turi buti. tik siandien ryte ir pastebejau as,kad virs pjuvio toks gumpas minkstas susidares g.gif


Aišku, tada ir aš nepanikuosiu. O jei ką iš Beišos sužinoaiu, parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ramutia, Mojo sveikinu su gerom naujienom 4u.gif
O del tu patinimu, man gydytoja aiskino, jog po operacijos bent viena menesi negalima nieko kelti, dirbti rankas pakelus ir t.t., t.y. tu darbu kur isitempia kaklo raumenys, del to kaupiasi skysciai ir atsiranda patinimai.
Atsakyti
4u.gif Raimutia Mojo sveiknu su gerais atsakymais . O jums randas aptirpes ? nes pas mane kietokas ir aptirpes tai nezinau ar cia gerai ar nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vut @ 2010 03 08, 13:11)
4u.gif Raimutia  Mojo sveiknu su gerais atsakymais . O jums randas aptirpes ? nes pas mane kietokas ir aptirpes tai nezinau ar cia gerai ar nelabai g.gif


Ačiū, Vut 4u.gif
Taip, apie randą ir man aptirpę. Tiksliau, apačioj, po randu, odą jaučiu, o virš rando išsivertęs toks gero kiaušinio dydžio gumbas ir jis nejautrus verysad.gif
Bet tai tikrai normalu - man šita operacija ne pirma, tai žinau, kad taip būna. Po Cezario man labai ilgai randas buvo nejautrus. Mane labiau nervina tas guzas. Tau, Vut, nebuvo jokio gumbo? Toks jausmas, lyg būtų laaaabai padidėjusi skydliaukė doh.gif
Atsakyti