Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

QUOTE(Mojo @ 2010 03 05, 15:01)
O kokia čia biopsija, anksčiau daryta, prieš operaciją?

Visoms visoms ačiū už palaikymą. Dieve, kai pagalvoju, palyginti su jūsų kai kurių diagnozėmis, tai mes dar čia sveikuolės (bent kol kas), bet nerimas toks baisus, kad labai labai ačiū už gerus žodžius drinks_cheers.gif Apskritai forume  aš daugiau guodžiuosi nei savo šeimai blush2.gif

žinai šeimai gal kiek paprasčiau viskas atrodo, kol nėra galutinių atsakymų. Pvz. mano vyras sugebėjo susitaikyt tik po antro jodo, nes jam atrodė kad taip negali būt, kad sergu vėžiu. Oman viskam suvirškint pakako viso 3 parų, o ketvirtą parą 6,30 aš jau tupėjau prie chirurgo durų viskam pasiryžus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita l @ 2010 03 05, 14:10)
žinai šeimai gal kiek paprasčiau viskas atrodo, kol nėra galutinių atsakymų. Pvz. mano vyras sugebėjo susitaikyt tik po antro jodo, nes jam atrodė kad taip negali būt, kad sergu vėžiu. Oman viskam suvirškint pakako viso 3 parų, o ketvirtą parą 6,30 aš jau tupėjau prie chirurgo durų viskam pasiryžus. smile.gif


Taigi taigi. Prisimenu, prieš metus, pamačiusi šią temą forume, pagalvojau: "Čia ne man". Nors skyliauke sergu nuo paauglystės, neįsivaizdavau, kad gali prisireikti operuoti, o vėžys išvis atrodė nesuvokiama. O dabar taip arti jo esu... Antra vertus, tai tikrai ne pati baisiausia diagnozė. O jūsų visų optimizmas irgi labai įkvepia, šaunuolės jūs drinks_cheers.gif
O šeimos išties nenoriu nervint visokiom tikimybėm, procentais. Net nežinau, ar sakyčiau baisiausią diagnozę tėvams g.gif Gal kai jau viskas būtų pasibaigę.
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2010 03 05, 14:34)
kokiu zodziu butent nesupranti? o tai tau jos niekas nepaaiskino? isvada/diagnoze kokia?

Pries operacija darytos biopsijos rezultatus turiu omeny:) Ten israse,kur po operacijos israsant is ligonines dave, yra surasyta visi tyrimai kokius dariausi, tai va cituoju Isvadas po kiekvieno,nes ten siaip nemazai mediciniskai prirasyta smile.gif
hormonai tth 1.16(norma), Tg 1023mkg/l(daktare sake ,kad norma 0-50,taigi 20kartu virsija),
Sonoskopija: ten daug daug visokiu prirasyta zodeliu ir isvada: solidinis k. skydliaukes skilties mazgas(tikslinga mazgo punkcija sonokontroleje).
Biopsija: ten dar daugiau medicininiu zodeliu r isvada: galima itarti folikuline neoplazma.
Tai va ,bandziau googlint cia po zodeli,bet taip ir neaisku,nes tiksliu apibrezimu nelabai randu.. reikejo man visgi i medicina manau stot mokytis lotuliukas.gif nebutu dabar problemu,visk suprasciau kas parasyta:)
Mojo,nesinervuok tu taip. as jau nurimau:) kaip bus taip. isgyvensim gi:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 05 kovo 2010 - 16:20
QUOTE(wowavyva @ 2010 03 04, 22:03)
biggrin.gif ten susimokejus gal jis kalbasi labiau? o kaip su vokeliais? duodat/ima? kiek girdejau, pazistamu patirtis kiek rodo, tai onkologiniam be pinigu niekas nevyksta.



Privaciai nebuvau, bet onkologiniam vis "dovaneliu" Baranauskui nunesu. Daugiau klausimu atsako.

Papildyta:
QUOTE(wowavyva @ 2010 03 05, 11:12)
manau, kad taip.



Ne manau, o tikrai reiks jodo, jei jau papiline carcinoma. Bet nesijaudink - cia pats geriausias variantas is visu pasaulio carcinomu. Jos net veziu neskaito kai kurie gydytojai, aisku, kai jis neisplites i kitus organus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joviteleb: 05 kovo 2010 - 17:22
joviteleb, as su sita diagnoze jau vos ne metai kaip susitaikius... viskas bus gerai, tik sukels buitiniu nepatogumu prie visa ko.
beja, jovitele, Beisa sake, kad nevisais atvejais visada skiria joda, kartais is pradziu stebi. Tik idomu ar cia pas mus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wowavyva: 05 kovo 2010 - 18:57
[QUOTE]aciu uz gerus zodzius. Kartais jie geriau veikia nei vaistai. Ir kokie cia vaistai mums? kas trys menesiai rad.jodas. Jau atbuvau tris kartus,zinau ka reiskia karcery pagyventi.Po jodo butinai savaite laiko reikia gerti naturaliu apelsinu sulciu(isspaustu), arba po kg. apelsinu i diena, per savaite radiacijos neliks visai organizme, tada galima ir bendrauti su vaikais, ir jausites geriau.VISOMS LINKIU OPTIMIZMO
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nors labiau tiktų sakyt sveiktatos visoms bigsmile.gif
Na užėjau pasikonsultuoti:))Kiek skaičiau tai skydliaukė visoms toli pažengus man matyt pati pradžia:)Bet yra klausimų į kuriuos gydytoja neatsakė.
Man nustatė mazginę skydliaukę.Rado daug mazgelių maždaug 1,5-2cm.Blogas kraujas trūksta geležies,kaip sakant mažakraujystė.Taigi gydytoja gydo nuo mažakraujystės,o dėl skydliaukės beveik nieko neaiškino,tiesiog i visus klausimus atsakymas buvo laukti...o laukti neramu.Taigis ką reiškia ta mazginė skydliaukė,kad jos pavojai išryškėja?
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 03 07, 09:04)
Sveikos 4u.gif
Nors labiau tiktų sakyt sveiktatos visoms bigsmile.gif
Na užėjau pasikonsultuoti:))Kiek skaičiau tai skydliaukė visoms toli pažengus  man matyt pati pradžia:)Bet yra klausimų į kuriuos gydytoja neatsakė.
Man nustatė mazginę skydliaukę.Rado daug mazgelių maždaug 1,5-2cm.Blogas kraujas trūksta geležies,kaip sakant mažakraujystė.Taigi gydytoja gydo nuo mažakraujystės,o dėl skydliaukės beveik nieko neaiškino,tiesiog i visus klausimus atsakymas buvo laukti...o laukti neramu.Taigis ką reiškia ta mazginė skydliaukė,kad jos pavojai išryškėja?

Labas:)
mazgine sturma kitaip sakant.smile.gif Man buvo,dabar po operacijos sveikstu:) turejau tik viena guzeli,kuri rado pries tris metus. Tai irgi sake laukt,nes visi hormonu tyrimai buvo normose,tai nieko nei gert nereikejo. sake profilaktiskai joda pagert.tai geriau pora menesiu ir tiek:) vazinejau kas 4-6men. pasitikrint ir tiek. po nestumo,del hormonu susijaukimo naturalaus , atsirado nemazai itarimu del to guzelio,tai liepe pjaut ji lauk. Bet ne visiems taip buna. pvz mano anyta turi jau gal 20metu daug guzeliu is kuriu vieni digsta,kiti vel atsiranda. ji tiesiog kas metus vazineja ir stebi juos. sake kazkada gere tiroxina,po to nutrauke. o dabar vel pradejo gert,nes vel pasikeite kazkas:) taip kad cia nuo kiekvieno individualiai. Jeigu tavo tyrimai geri,tai ir lieka stebet:) nebijok, nieko bloga matyt pas tave nera,todel gydytoja tau nieko ir nesako del gydymo:)
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 03 07, 10:04)
Sveikos 4u.gif
Nors labiau tiktų sakyt sveiktatos visoms bigsmile.gif
Na užėjau pasikonsultuoti:))Kiek skaičiau tai skydliaukė visoms toli pažengus  man matyt pati pradžia:)Bet yra klausimų į kuriuos gydytoja neatsakė.
Man nustatė mazginę skydliaukę.Rado daug mazgelių maždaug 1,5-2cm.Blogas kraujas trūksta geležies,kaip sakant mažakraujystė.Taigi gydytoja gydo nuo mažakraujystės,o dėl skydliaukės beveik nieko neaiškino,tiesiog i visus klausimus atsakymas buvo laukti...o laukti neramu.Taigis ką reiškia ta mazginė skydliaukė,kad jos pavojai išryškėja?

Labas. Daugiamazge striuma nera bloga diagnoze. Jei mazgeliai nedideja, nesikeicia, nera aktyvus gali ramiai sau gyvent smile.gif Deja, pas mane jie buvo aktyvus, o tai labai kenkia sirdziai, be to pradejo didet ir dauget. Gal tai atsitiko kad vis prie juros nuvaziuodavau. Zinojau kad negalima, bet.... Tai va, dabar gyvenu be skydliaukes, nors to nejauciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulexxxx @ 2010 03 07, 10:29)
Labas. Daugiamazge striuma nera bloga diagnoze. Jei mazgeliai nedideja, nesikeicia, nera aktyvus gali ramiai sau gyvent  smile.gif Deja, pas mane jie buvo aktyvus, o tai labai kenkia sirdziai, be to pradejo didet ir dauget. Gal tai atsitiko kad vis prie juros nuvaziuodavau. Zinojau kad negalima, bet.... Tai va, dabar gyvenu be skydliaukes, nors to nejauciu  smile.gif

O tai negalima prie jūros?
Man nedarė hormoninių tyrimų...
Ačiū už atsakymą,nuraminot bigsmile.gif
Nes neramu tikrai buvo,kadangi taip blogai dar niekad nesijaučiau ir mažakraujystė pirma kart gyvenime...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 03 07, 11:57)
O tai negalima prie jūros?
Man nedarė hormoninių tyrimų...
Ačiū už atsakymą,nuraminot bigsmile.gif
Nes neramu tikrai buvo,kadangi taip blogai dar niekad nesijaučiau ir mažakraujystė pirma kart gyvenime...
4u.gif

Keista kad nedare hormonu tyrimo. Gal seimos gydytoja diagnozavo? Hormonus endokrinologai daro. Nors skydliaukes aktyvuma ir is echoskopijos mato, bei kitu nusiskundimu. Jie mokami, gal pinigelius taupo smile.gif
Prie juros negalima esant per aktyviai skydliaukiai, juo labiau turint mazgeliu, nes saule aktyvina si procesa, jodas taip pat. Kaip ir negalima ir juros produktu valgyt, pvz. silkes biggrin.gif Bet tik tuo atveju kaip skydliauke per daug aktyvi ar gydoma metizoliu.
Atsakyti
QUOTE(saulexxxx @ 2010 03 07, 11:39)
Keista kad nedare hormonu tyrimo. Gal seimos gydytoja diagnozavo? Hormonus endokrinologai daro. Nors skydliaukes aktyvuma ir is echoskopijos mato, bei kitu nusiskundimu. Jie mokami, gal pinigelius taupo  smile.gif
Prie juros negalima esant per aktyviai skydliaukiai, juo labiau turint mazgeliu, nes saule aktyvina si procesa, jodas taip pat. Kaip ir negalima ir juros produktu valgyt, pvz. silkes  biggrin.gif  Bet tik tuo atveju kaip skydliauke per daug aktyvi ar gydoma metizoliu.

Šeimos gydytoja siuntė echoskopiją darytis ir ta gydytoja replikavo,kad aš kogero jau nepirmą kartą dėl skydliaukės skundžiuos.Kai pasakiau,kad pirmą kart,tai ji nutilo.Į kitus klausimus buvo atsakymas,kad šeimos gydytoja atsakys:)))
Na bet suprantu ,kad kolkas viskas ok ir reikia stebėt.Bet čia paskaičius,oho- ho kiek reikia visko žinot bigsmile.gif
Atsakyti