Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

QUOTE(crocus @ 2008 02 13, 21:31)
Labai gražūs ir kartu paprastučiai žemieji žioveiniai. Žydi visą vasarą. Jau galima sėti.

Aciu,butinai nusipirksiu 4u.gif O seti gal iskarto i lovelius,ar daiginti atskirai?Dar noriu paklausti apie sliauziancias hortonzijas,gal zinot kokia nuoroda? ax.gif
Dar noriu jusu patarimo,kokias gelytes (vienmetes arba ne)sodinti lauke siaurinej pusej,kur saules nebuna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teruke: 13 vasario 2008 - 20:55
Gal patarsit ka sodinti balkone i lovelius, praeita vasara sodinau krumines petunijas, koj jos buvo nedideles buvo grazu bet kai jos isstypo, tai vaizdelis buvo ne koks, o bet to tuos ziedus reikia nuskabyti, nes jie negraziai atrodo, vienu zodziu daug darbo su jom ir prieziuros.
O kaip del svyranciu palegroniju, mano loveliai pakabinti i isore, tai visas ziedu grozis svirs i lauko puse ? Ar palegronijos labai ilgos uzauga ?
Ir ar palergonijos atsparios saulei, nes visa diena i balkona sviecia g.gif

Atsakyti
Tai va ir mane domina kurios balkonines svyrancios gelytes megsta pietu puse ir kurios rytu ?
Labai noriu tinkamai pasirinkti, nes nesinori pries kaimynus apsijuokti...unsure.gif nes visos palanges ir balkonai bus i ju puse smile.gif

Planuoju savo visus langelius ispuosti siemet wub.gif
Atsakyti
Balkonuose labai gražu įvairios pelargonijos(svyrančios, našlaitinės, paprastos).Jų visokių yra spalvų, tad pasirinkimas platus.
http://www.sodai.lie...elargonijos.htm
Petunijos, surfinijos,
kiškiakopūsčių įpinti(bordo lapais, žalialapių):
http://www.sodai.lie...iakopusciai.htm
Žemus, lauke auginamus augalus beveik visus galima balkone auginti.
Ankstyviausi būtų-našlaitės žydinčios.Jos jau greitai pradės žydėti. Dabar sėjus nežydės taip anksti, kaip tos, kurios buvo sėtos vasarą.
Balkonui gėles reikia rinktis šviesesniais žiedais, nes tamsi spalva sugeria šviesą ir nelabai gerai būna matomos iš toli.Nebent šalia įpinti šviesių.
Atsakyti
o as tai kazkaip visada keli metai sodinu surfinijas. man geriau nei petunijos, nes surfinijos svyra ir graziau. kaip tik senukuose siandien jau maciau pirkti, tai leksiu nusipirkti, nes jau atsyla ir pats laikas sodniti ant palanges kad kuo greiciau zydetu
Atsakyti
O aš laukiu pavasario, nes knieti pažiūrėti kaip peržiemojo pluoštinė juka, kurią pernai įsigijau iš Regilos.
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 02 24, 23:11)
o as tai kazkaip visada keli metai sodinu surfinijas. man geriau nei petunijos, nes surfinijos svyra ir graziau. kaip tik senukuose siandien jau maciau pirkti, tai leksiu nusipirkti, nes jau atsyla ir pats laikas sodniti ant palanges kad kuo greiciau zydetu

Kiek visokių gražių spalvyčių yra. Aš jau įsigijau surfinijų daigelių. Lauksiu gražių žiedelių bigsmile.gif
Atsakyti
Prieš 3 savaites pasėjau tagetes ir svyrančiąsias gubojas.
Išdygo gan greitai, bet dauguma daigelių žuvo, o likę negyvybingi, beveik neauga. Sėjau į pirktinį kompostą skirtą daigams. Laikau ant palangės. Temperatūra kambaryje apie 18-20 laipsnių. Ką darau ne taip? g.gif
Atsakyti
Sveikos gelyciu myletojos smile.gif

Ir as turiu klausimuka - kokios gelytes graziausiai tarodo balkone pakabinamam vazone? Balkonas rytinej pusej tad saules labai mazai.. Noretusi kad graziai zydetu ir dziugintu visa vasara wub.gif
Ryt jau prasideda delcia tad norisi suspet pasiset. As kazkaip tikiu kad augaliukai geriau auga paseti per delcia - pati esu isbandziusi. Sejau is tu paciu seklu per du kartus - viena karta puikiai sudygo ir graziai augo, o kita karta labai sunkiai dygo ir buvo labai silpi augaliukai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2008 02 28, 00:38)
Sveikos gelyciu myletojos smile.gif

Ir as turiu klausimuka - kokios gelytes graziausiai tarodo balkone pakabinamam vazone? Balkonas rytinej pusej tad saules labai mazai.. Noretusi kad graziai zydetu ir dziugintu visa vasara  wub.gif
Ryt jau prasideda delcia tad norisi suspet pasiset. As kazkaip tikiu kad augaliukai geriau auga paseti per delcia - pati esu isbandziusi. Sejau is tu paciu seklu per du kartus - viena karta puikiai sudygo ir graziai augo, o kita karta labai sunkiai dygo ir buvo labai silpi augaliukai..  ax.gif


Kokios gražiausiai atrodo tai skonio reikalas mirksiukas.gif . Pvz. man patinka kai pora rūšių vazone susodintos.
Pavėsyje gali augti fuksijos, begonijos. Tik rytinėje pusėje kažkiek saulės būna, tai tiktų ir svyrančiosios lobelijos.

Gal žinote per kiek laiko sudygsta visžydžių begonijų sėklytės? Pas mane per 2 savaites neišdygo... Dar laukti ar sėti išnaujo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2008 02 28, 08:53)
Gal žinote per kiek laiko sudygsta visžydžių begonijų sėklytės?  Pas mane per 2 savaites neišdygo... Dar laukti ar sėti išnaujo?  g.gif

Nežinau per kiek laiko jos sudygsta, nes pati pasėjau prieš nepilną savaitę. O sako, kad dabar jau vėloka jas sėti, nes pradės per vėlai žydėti. Bet aš surizikavau, vis tiek sėklos jau supirktos smile.gif
Atsakyti

Mano balkone mazai saules.. labai.. tai tikriausiai jis labiau i siaures rytus blush2.gif O gelyciu aprasymuose kiek skaitineju tai visur raso kad megsta saule, pusiau seseli.. tai as bijau kad pas mane tos gelytes tik isstyps ir mazai zydes unsure.gif Gal zinot ar Tunbergijai reikia daug saules? gal kas nors augino pernai? nes as noreciau ant vienos sienos leisti jai lipti, bet velgi norisi kad ir zydetu graziai.. ax.gif

o del begoniju seklyciu as nezinau.. neteko man ju seti ax.gif
Atsakyti