Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

[quote=Principessa,2008 02 29, 13:30]
tagetes tai cia tie vadinami serenciai?? dar niekada neteko tokio pavadinimo girdet g.gif

Kiek zinau,serenciu lotyniskas pavadinimas Tagetes,kartais ir lietuviskai taip vadinama.
Atsakyti

Tagetes - lotyniskai
Serenciai - lietuviskai
Gvazdikeliai - populiariai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasi: 29 vasario 2008 - 20:05
kaip ir zadejau naujienos is Florexlit vyduno al, kaune.. taig cia seklu pasirinkimas didenis nei senukuose bigsmile.gif Nusipirkau tunbergijos seklu thumbup.gif Labai jau ju norejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2008 02 29, 22:26)
kaip ir zadejau naujienos is Florexlit vyduno al, kaune.. taig cia seklu pasirinkimas didenis nei senukuose  bigsmile.gif Nusipirkau tunbergijos seklu  thumbup.gif  Labai jau ju norejau  ax.gif

Kaip jos atrodo? Balkone galima augint?
Atsakyti
Balkonams labai gražu pelargonijos, kokių tik dabar jų nėra - ir formų, ir spalvų. Pelargonijas dar gražu paderinti su svyrančia lobelija, pvz. violetine. Man labai gražu ir prižiūrėti lengva, nereikia taip dažnai laistyti kaip surfinijų. Tik lobelijas jau reikėtų sėti, kad pražydėtų laiku.
Atsakyti
tunbergijos man irgi labai gražios, tie geltoni žiedeliai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2008 03 01, 10:59)
Kaip jos atrodo? Balkone galima augint?

Tunbergijos yra vijoklines. as butent balkone ir ketinu auginti.. Man jos labai grazios thumbup.gif Bandysiu leisti kad ropstusi palei siena. o zydi geltonais mazdaug 3cm skersmens ziedais su juodais viduriukais.. Buna ir baltu ziedu, bet siuom kart neradau seklu - buvau sugalvojus paseti geltona ir balta greta kad kai zydes butu dvieju spalvu siena,bet uzteks ir geltonu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Aš ir vakar nusipirkau tunbergijų sėklų ax.gif Ar jūs jau pasėjot?
Atsakyti
Ar tiesa, kad tunbergijos žydi tik ant vertikalių ūglių?
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2008 03 01, 09:59)
Kaip jos atrodo? Balkone galima augint?


kaip atrodo jau parode. o as atsakysiu, kad galima auginti ir balkone ir net kambary wink.gif ir dar pridursiu-kad tai super nereiklus augalas thumbup.gif

o gal kuri godetiju yra auginusi ?
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 03 04, 09:36)
Aš ir vakar nusipirkau tunbergijų sėklų ax.gif Ar jūs jau pasėjot?

as dar nepasejau blush2.gif Atsirado tiek daug visokiu reikaliuku.. doh.gif seklytes ant stalo padetos ir laukia.. kolkas turiu pasisejusi tik zemuogiu ir petuniju svyranciu bei paprastu.. Reik butinai iki penktadienio pasiset, nes penktadieni jau jaunatis prasideda.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2008 03 04, 20:13)
as dar nepasejau  blush2.gif Atsirado tiek daug visokiu reikaliuku..  doh.gif seklytes ant stalo padetos ir laukia.. kolkas turiu pasisejusi tik zemuogiu ir petuniju svyranciu bei paprastu.. Reik butinai iki penktadienio pasiset, nes penktadieni jau jaunatis prasideda..  mirksiukas.gif

Iki penktadienio, ane rolleyes.gif
Tai iki penktadienio viską pasėti, ką sėsim kovą, ar kaip čia pagal tą mėnulį išeina blush2.gif
Atsakyti