Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filmai...*22 tema...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
melana
Leap year (2010) - smagi romantinė komedija penktadienio vakarui, na man bent jau tas filmas ir nuotaiką pakėlė ir gamtos vaizdeliai gražūs, atspėt nesunku kuo pasibaigs tas filmas, bet kai tokio žanro tai tikrai liuks thumbup.gif rekomenduoju 9/10

Et Dieu... crea la femme (...And God Created Woman) (1956) - senas filmas su Briggitte Bardot na jau po to filmo ji ne vieno vyro svajone manau patapo tongue.gif graži, seksuali wub.gif Filmą buvau mačius vaikystėj, tai kažkaip noras atėjo vėl jį pamatyti jau kitom akim biggrin.gif Prancūzų filmų dažniausiai nemėgstu, bet šis patiko ax.gif
brumbrumai
Chloe patiko, grazios moterys, kiek skausmingi gyvenimai. siek tiek sukreciantis. bet kai baigesi, taip ir nesupratau, ka norejo man tas filmas pasakyt smile.gif 7.2/10
angel dreams
QUOTE(brumbrumai @ 2010 05 29, 11:58)
Chloe patiko, grazios moterys, kiek skausmingi gyvenimai. siek tiek sukreciantis. bet kai baigesi, taip ir nesupratau, ka norejo man tas filmas pasakyt smile.gif 7.2/10
*

Su ta pačia aktore man šitas patiko
Dear John
lengvas,romantinis wub.gif
brumbrumai
QUOTE(angel dreams @ 2010 05 29, 12:14)
Dear John
*

aa, va is kur ji smile.gif as galvojau, is kur as ja macius.. bet Chloe man ji labiau patiko. zymiai stipresnis vaidmuo
angel dreams
Neseniai kino teatre su sūnum žiūrėjau
Kaip prisijaukunti Drakoną
nu labai jau linksmas ir nuotaikingas filmukas,kad ir vaikams,bet thumbup.gif
Balta balta
QUOTE(LEEja @ 2010 05 29, 10:41)
manes tai jis visai nesuzavejo, bet kiek girdejau, kitu atsiliepimai geri
*

Man The Fountain patiko. Antrąkart nežiūrėčiau, bet šiaip buvo visai įdomus.

Moon - netradicinis, nerealiai įtraukiantis. Panašu, kad ne itin brangus, tačiau puikiai surežisuotas. Pradžioje atrodė, kad filmas bus visiška nesąmonė, tačiau vėliau taip įtraukė, kad pradėjau nekantrauti, kada gi visa misterija išaiškės. 10/10

The boat that rocked - idėja gal ir nebloga, tačiau filmas pasirodė ištęstas, neįtraukiantis. Rekomenduočiau nebent ką labai domina būtent 1960-ieji ir tos eros ypatumai. 5/10
Somina
QUOTE(Evelincik @ 2010 05 27, 10:28)
Ar yra maciusiu filma Valhalla Rising treileris  idomu butu atsiliepimai?
*

Vos neužmigau bežiūrėdama hihihi.gif Ir tai tik pusę valandos teištraukiau. Mažai veiksmo, praktiškai nė jokių dialogų.

QUOTE(*Šyva* @ 2010 05 29, 10:55)
Ka galit pasakyti apie filma The Fountain? Ar yra maciusiu?
*

Ką tik pažiūrėjau. Nepasakyčiau, kad sužavėjo ateities intarpai šitame filme, tačiau tiek senovės, tiek dabarties įvykiai buvo verti žiūrėjimo. Po filmo kažkaip nebuvo tokio Vauu, bet mirties baimę sumažino 4u.gif
angel dreams
QUOTE(brumbrumai @ 2010 05 29, 11:58)
*

bandžiau jau 3 filmus parsisiūsti,kažko vėluoja vertimas į rusų kalbą g.gif anglų nesuprantu doh.gif
Somina
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 29, 14:14)
Moon - netradicinis, nerealiai įtraukiantis. Panašu, kad ne itin brangus, tačiau puikiai surežisuotas. Pradžioje atrodė, kad filmas bus visiška nesąmonė, tačiau vėliau taip įtraukė, kad pradėjau nekantrauti, kada gi visa misterija išaiškės. 10/10
*

Ir šitą dar peržiūrėjau, perskaičius rekomendacijas mirksiukas.gif Patiko. Gal dešimties balų ir neduočiau, bet 8 ar 9 tai tikrai.
Viskas, šitas tai jau turi būti paskutinis šiandien, kiek galima, filmų maniakė kažkokia 4u.gif
Balta balta
QUOTE(Somina @ 2010 05 29, 18:11)
Ir šitą dar peržiūrėjau, perskaičius rekomendacijas mirksiukas.gif Patiko. Gal dešimties balų ir neduočiau, bet 8 ar 9 tai tikrai.
Viskas, šitas tai jau turi būti paskutinis šiandien, kiek galima, filmų maniakė kažkokia 4u.gif
*

Taigi savaitgalis, galima nors ir be perstojo žiūrėti smile.gif

angel dreams - parsisiųsk subtitrus, taip galima juk ir originalo kalba žiūrėt.

Einu ir aš Chloe žiūrėt smile.gif
angel dreams
Na va,pažiūrėjau Chloe ax.gif
Na ką galiu pasakyti.....esu mačiusi ir įdomesnių,10 balų sistema vertinčiau 8 ax.gif
pasirodo kaltas nefilmo įrašymas doh.gif ,o per ką jį žiūri biggrin.gif
Balta balta
QUOTE(angel dreams @ 2010 05 29, 20:45)
Na va,pažiūrėjau Chloe ax.gif
Na ką galiu pasakyti.....esu mačiusi ir įdomesnių,10 balų sistema vertinčiau 8 ax.gif
pasirodo kaltas nefilmo įrašymas doh.gif  ,o per ką jį žiūri biggrin.gif
*

Ir aš pažiūrėjau. Man patiko, ypač charakterių vystymasis per filmą. Pagrindinės moterys labai gerai suvaidintos, o va vyrai man ne tiek realistiški pasirodė. 9/10
zole
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 29, 14:14)
The boat that rocked - idėja gal ir nebloga, tačiau filmas pasirodė ištęstas, neįtraukiantis. Rekomenduočiau nebent ką labai domina būtent 1960-ieji ir tos eros ypatumai. 5/10
*

O man sitas kazkaip patiko biggrin.gif Man pasirode kad sugebejo labai gerai atskleisti ir perteikti tu laiku dvasia 4u.gif
brumbrumai
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 29, 23:14)
Ir aš pažiūrėjau. Man patiko, ypač charakterių vystymasis per filmą. Pagrindinės moterys labai gerai suvaidintos, o va vyrai man ne tiek realistiški pasirodė. 9/10
*

nu moteros tai jo, stipriai. nors as tos pacio Chloe ir neperpratau smile.gif o vyras tai tokie biski kur pastumsi, ten ir eis smile.gif nu bet ne apie juos filmas buvo smile.gif
Dzimute
QUOTE(brumbrumai @ 2010 05 28, 20:37)
tai kad man rodos nuo vakar ar uzvakar tik kino teatruose pradejo rodyt biggrin.gif tai kur cia nete bus.. nu nebent jus megstat tuos cam ripus..
*

as kartais randu geros kokybes filmus dar pries pora men pries premjera smile.gif

QUOTE(angel dreams @ 2010 05 29, 12:14)
Dear John
*

tai ji dar ir "Mama Mia" vaidino smile.gif

Man Chloe patiko, ziurejau kino teatre, tai ispudi dar labiau sustiprino. Pabaiga galejo kieciau ismastyt, bet, kadangi viskas kitkas visai tenkino, tai atleidziama lotuliukas.gif

O "Robin Hood" tai ziauriai nuvyle. Supratau, kad kino teatre tokiu filmu niekad nebeziuresiu doh.gif
Stusia
QUOTE(zole @ 2010 05 29, 13:22)
O man sitas kazkaip patiko biggrin.gif Man pasirode kad sugebejo labai gerai atskleisti ir perteikti tu laiku dvasia 4u.gif
*

drinks_cheers.gif - viena tikriausiai is stipresniu pastaruoju metu (na metu begyje) matytu komediju. Ir muzika, ir aktoriai, ir nestandartine istorija, ir gerai nufilmuota, ir geri dialogai - nerealus filmas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Einam rytoj su mergiote i Seksa ir Miesta2 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Sielos Sparnai

QUOTE(Dzimute @ 2010 05 30, 09:55)
O "Robin Hood" tai ziauriai nuvyle.
Man Robin Hood'o labiausiai patinka 1991 metų versija su Kevin'u Costner'iu wub.gif Labai fainas pastatymas wub.gif Galiu žiūrėt ir žiūrėt wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

angel dreams
Man labai patiko iš senų filmų:
Namelis prie ežero
Dienoraščio užrašai
Dievų miestas

wub.gif wub.gif wub.gif
jei norit paverkti,rekomenduoju pažiūrėti,nerealūs filmai wub.gif
Stusia
Sex and the City2 - nu zinokit nusivyliau. Negaliu sakyti kad totali katastrofa buvo, bet nieko ir labai gero. Visu pirma filmas begalo ilgas, kai pagauni save galvojat "ar dar daug liko" - tai filmas per ilgas. Pats siuzetas toks irgi sakyciau neisbaigtas. Turejo gera potencialia, kazka giliu idomiau padaryti, o dabar kazkaip tiap liap padare.... Rubai aisku kaip ir visada beprotiski tongue.gif , batai pasakiski wub.gif , bet jos jau susene verysad.gif. Seip gal ir neblogas mergiotiskas filmas, bet silpnokas.
sena pažįstama
Kam patinka Zanas Reno wub.gif -rekomenduoju: "22 kulkos. Nemirtingas" (L'immortel 2010 ) Tai nekomedija, bet su siuo aktoriumi visi filmai mane "veza" thumbup.gif thumbup.gif
Aprašymas:
Vienas iš Marselio krikštatėvių traukiasi iš verslo – atėjo laikas pasimėgauti ramiu gyvenimu. Tačiau nuo kriminalinės praeities neįmanoma taip lengvai pabėgti. “Buvę draugai ir kolegos” į jo kūną įsodina 22 kulkas, bet laidotuvių nesulaukę – “krikštatėvis” išgyveno bei pradėjo keršto akciją…
Dzimute
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 05 30, 11:26)
Man Robin Hood'o labiausiai patinka 1991 metų versija su Kevin'u Costner'iu wub.gif Labai fainas pastatymas wub.gif Galiu žiūrėt ir žiūrėt wub.gif
*

tai jau jo, vien aktorius ko vertas wub.gif koks velnias mane nese i ta crow robin huda nesuprantu lotuliukas.gif vien aktorius man atstumiantis, o jei dar siuzetas nepatinka, tai isvis ner i ka ziuret doh.gif
Stusia
Nu seip ne taip pabaigiau Crazies - ajetau vis tik nemano stiliaus filmas. Labai daug zudyniu, ir tokiu labai slyksciu zudyniu, seip istorija matyta ju simta kartu (ir jeigu nieko nemaisau tai ir sitas yra kazkas remaikas), ai zodziu eilinis gory siaubiakas.
Balta balta
Pažiūrėjau He Was a Quiet Man. Filmas, kai nežinai, ar verkti, ar juoktis. Bet ir gana sunkus tuo pat metu. 7/10

Coco avant Chanel - tikėjaus kažko apie tai, kaip ji sukūrė mados imperiją, tačiau pats filmas daugiausia meilės dramos ir panašios vingrybės. Gal kad ne to tikėjaus ir tokie filmai man ne prie širdies vertinu 5/10

Who killed electric car - dokumentinis filmas apie elektrinių mašinų sukūrimą ir jų išstūmimą iš rinkos. Rekomenduoju besidomintiems panašiomis temomis (ekologija, inovacijos, mašinos...)
*Šyva*
Aciu uz nuomones del Fontain aciuks.gif
Savaitgali paziurejau Emos laime, labai sujaudino! Rimtas, neholivudinis filmas! Ilgai negalejau atsigaut verysad.gif
LEEja
QUOTE(*Šyva* @ 2010 05 31, 18:24)
Aciu uz nuomones del Fontain  aciuks.gif
Savaitgali paziurejau Emos laime, labai sujaudino! Rimtas, neholivudinis filmas! Ilgai negalejau atsigaut  verysad.gif
*

taigi, kad geras
Evelincik
Unthinkable su Samuel l Jackson'u,Michael Sheen'u ir Carrie-Anne Moss.Amerikai gresia pavojus,kazkur Amerikoj pasleptos 3 bombos,gali zut milionai zmoniu.Kur pasleptos bombos zino tik vienas zmogus,amerikietis priemes islama.Jis pats nusprende pasiduot FBI,kurie pasamdo zmogu ji tardyt ir suzinot kur tos bombos randasi .....Praktiskai visas filmas ir sukasi ties ta visa apklausa,filmas labiau psichologinis,nei veiksmo,kaip kad galima pamanyt is aprasymo.Tiesa,labai jautriems gal patarciau neziuret.Visi 3 aktoriai suvaidino gerai,sunku buvo palaikyt kazkieno vieno pozicija ir teist vieno ar kito veiksmus,itemptas siuzetas,finalas 10 balu.Zodziu,man patiko
katalike
QUOTE(Balta balta @ 2010 05 31, 13:25)
Pažiūrėjau He Was a Quiet Man. Filmas, kai nežinai, ar verkti, ar juoktis. Bet ir gana sunkus tuo pat metu. 7/10
*

labai fainas filmas.

paskutiniai mano matyti:
The Wolfman - apie vilkolakius smile.gif buvo gerų vietų, bet taip pat ir kvailų. nieko ypatingo.
Veronika Decides to Die - naivus.
Evelincik
QUOTE(katalike @ 2010 06 01, 13:07)

biggrin.gif trumpai ir aiskiai
katalike
QUOTE(Evelincik @ 2010 06 01, 13:25)
biggrin.gif  trumpai ir aiskiai
*

joa biggrin.gif prisiminiau, kad psichiatras man patiko.
*Šyva*

*

[/quote]

per daug ispustas! Tikrai ne is ypatinguju. O jau isreklamuotas karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(Evelincik @ 2010 05 31, 20:22)
Unthinkable su  Samuel l Jackson'u,Michael Sheen'u ir Carrie-Anne Moss.Amerikai gresia pavojus,kazkur Amerikoj pasleptos 3 bombos,gali zut milionai zmoniu.Kur pasleptos bombos zino tik vienas zmogus,amerikietis priemes islama.Jis pats nusprende pasiduot FBI,kurie pasamdo zmogu ji tardyt ir suzinot kur tos bombos randasi .....Praktiskai visas filmas ir sukasi ties ta visa apklausa,filmas labiau psichologinis,nei veiksmo,kaip kad galima pamanyt is aprasymo.Tiesa,labai jautriems  gal patarciau neziuret.Visi 3 aktoriai suvaidino gerai,sunku buvo palaikyt kazkieno vieno pozicija ir teist vieno ar kito veiksmus,itemptas siuzetas,finalas 10 balu.Zodziu,man patiko
*

Nu va! Kaip sakant ir paziurejau lotuliukas.gif !
Evelincik
QUOTE(*Šyva* @ 2010 06 01, 17:40)
*

Nu va,kaip sakant sutaupaiu jum maziausia 1,5val tongue.gif jei rimtai,sorry jei jum tai pasirode spoileris,bet tiek galit rast ir filmo aprasyme 4u.gif
Dzimute
QUOTE(*Šyva* @ 2010 06 01, 17:40)
*

lotuliukas.gif dar neteko skaityti geranorisko humoro siuo klausimu filmu temoj lotuliukas.gif thumbup.gif
Elise
QUOTE(Evelincik @ 2010 06 01, 19:24)
Nu va,kaip sakant sutaupaiu jum maziausia 1,5val  tongue.gif  jei rimtai,sorry jei jum tai  pasirode spoileris,bet tiek galit rast ir filmo aprasyme  4u.gif
*

O man aprasymas patiko, zodziu, imsim filma 4u.gif biggrin.gif
Evelincik
QUOTE(Dzimute @ 2010 05 31, 07:24)
tai jau jo, vien aktorius ko vertas  wub.gif  koks velnias mane nese i ta crow robin huda nesuprantu  lotuliukas.gif  vien aktorius man atstumiantis, o jei dar siuzetas nepatinka, tai isvis ner i ka ziuret  doh.gif
*

Tikrai siaip sau filmas,ka tik baigiau ziuret is 4 karto.Visai ne robinhoodinis filmas,tikejausi zymiai geresnio ,nesukele jokiu jausmu.Na grazios dekoracijos,muzika,daugiau nerandu ka pagirt unsure.gif
Bet cia kaip supratau buvo Robin hood'o prequel'as?Tada Crow jau gerokai susenes vaidint jauna,strakaliojanti per miskus Robin Hooda biggrin.gif
tirpi17
Na as kadangi prancuzisko arba siaip netradicinio kino fane, tai parasysiu keleta favoritu:

The Dreamers - labai keistas ir nenuobodus filmas. Aktoriai vaidina nepriekaistingai.
Love me if you dare - dar vienas prancuzu sedevras.
En Chocolat/Šokoladas - tikriausiai daugumos matytas
Swimming Pool - gale filmo supranti, kad ne viskas yra taip kaip atrode... viskas yra dar sudetingiau doh.gif

turiu daugiau, bet tie jau tikriausiai matyti. 4u.gif
brumbrumai
QUOTE(tirpi17 @ 2010 06 02, 03:27)
Na as kadangi prancuzisko arba siaip netradicinio kino fane, tai parasysiu keleta favoritu:

The Dreamers - labai keistas ir nenuobodus filmas. Aktoriai vaidina nepriekaistingai.
Love me if you dare - dar vienas prancuzu sedevras.
En Chocolat/Šokoladas - tikriausiai daugumos matytas
Swimming Pool - gale filmo supranti, kad ne viskas yra taip kaip atrode... viskas yra dar sudetingiau  doh.gif

turiu daugiau, bet tie jau tikriausiai matyti.  4u.gif
*

The Dreamers tai mano meile smile.gif keistas, romantiskas, jausmingas..
Masako
Paziurejau vakar rusiska Zhestokaya lubov. Tokia sunki drama. Pati ideja net labai idomi, bet pastatymas - schmoll.gif Labai jau serialinis.

Ir per tv visai netiketai isijungiau Butterfly on a Wheel (Ispirka). Itemptas draminis kriminalinis trileris. Labai patiko. Nezinau, gal buvo tinkama nuotaika butent tokiam filmui, bet tikrai prikauste prie ekrano, itrauke iki pat pabaigos. (pacios pradzios tai nemaciau unsure.gif ) good.gif
*Šyva*
QUOTE(Dzimute @ 2010 06 01, 20:23)
lotuliukas.gif  dar neteko skaityti geranorisko humoro siuo klausimu filmu temoj  lotuliukas.gif  thumbup.gif
*

Amerikos globalines katastrofos mane mazai domina! Tikrai ka sutaupiau laiko 4u.gif
Papildyta:

Swimming Pool - gale filmo supranti, kad ne viskas yra taip kaip atrode... viskas yra dar sudetingiau doh.gif

Sedevras! Tikrai nuostabus filmas, ( mane taip zavi kaip rasytoja valgo, nu negaliu smile.gif , nors ten ir zmogzudyste ipinta, bet filmas dvelkia ramybe)!

Vis ruosiuosi i kosmara guobu gatveje nueiti..... sentimentai! Ir nesvarbu, kad jaunystej savaite nemiegojau doh.gif Gal kas nors mate ir yra nuomoniu?
amberr.
Vakar ziurejom Its Complicated su M. Streep.. man labai patiko, nes ta aktore myliu.. o seip keliose vietose tai juokemes, kad galvojau plaucius isspausiu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Evelincik
QUOTE(*Šyva* @ 2010 06 02, 11:11)
Vis ruosiuosi i kosmara guobu gatveje nueiti..... sentimentai! Ir nesvarbu, kad jaunystej savaite nemiegojau  doh.gif  Gal kas nors mate ir yra nuomoniu?
*

Norit sutaupysiu jum dar 1,5val? biggrin.gif Maciau,is Kriugerio teliko dryzuotas megztinis .
Evelincik
QUOTE(Masako @ 2010 06 02, 10:42)
Paziurejau vakar rusiska Zhestokaya lubov. Tokia sunki drama. Pati ideja net labai idomi, bet pastatymas - schmoll.gif Labai jau serialinis

Va to ir bijojau ir ieskojau treilerio ...Beje rasiau ar ne,nepamenu,kad cia tikrai ivykiais paremta,skaiciau intervju su tuo iskrypeliu....brrrr.....baisu
Blah
Dream/Bi-mong jau aštuntas Kim Ki Dukio filmas, kurį peržiūrėjau. Iš visų žiūrėtų mažiausiai sužavėjo, na dar Samaritan Girl kiek prastesnis. Bet vis tiek nebuvo gaila praleisto laiko, tad 9/10.
The New Daughter prasčiausias filmas su Kevinu Kostneriu. Pradžia įdomi, intriguojanti, bet pabaiga tai doh.gif Tipiškas amerikietiškas siaubiakas (tik su K.Kostneriu) smile.gif 4/10
Whisper - siužetas labai panašus į The Omen (pagrindinis veikėjas - apsėstas berniukas). Žiūrėti verta dėl aktorių, kurie serialuose vaidino: Sojeris iš Lost, Sara iš Kalėjimo bėglių ir Gasteris iš Psych. Vidutiniškas siaubo filmas 6/10
Balta balta
QUOTE(tirpi17 @ 2010 06 02, 02:27)
Swimming Pool - gale filmo supranti, kad ne viskas yra taip kaip atrode... viskas yra dar sudetingiau  doh.gif
*

O, kaip man šitas patinka... esu mačius gal dešimt kartų.... gal žinot kuri kokį panašų?
Tedžiukė
gal padėtumėte rasti Filmą "Meilės kerštas" , sake labai geras, noriu pažiūrėti, bet nzn tikslaus angliško pavadinimo, gal kas matė ir žino
tirpi17
QUOTE(Balta balta @ 2010 06 02, 16:47)
O, kaip man šitas patinka... esu mačius gal dešimt kartų.... gal žinot kuri kokį panašų?
*

Jei nematei pabandyk The Dreamers ir Stealing Beauty. mirksiukas.gif
Miss Bisbigli
Ar yra mačiusių An Education? Būtų įdomu išgirsti nuomonių apie šį filmą, svarstau ar siūstis ax.gif filmo aprašymas sudomino g.gif
brumbrumai
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 06 03, 16:11)
Ar yra mačiusių An Education? Būtų įdomu išgirsti nuomonių apie šį filmą, svarstau ar siūstis  ax.gif filmo aprašymas sudomino g.gif
*

ai, visai toks nieko. toks ale romatiskas prancuzikas su neistikimybes ir nusikaltimo prieskoniu smile.gif as nesigailiu, kad ziurejau smile.gif
Jaskolka
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 06 03, 15:11)
Ar yra mačiusių An Education? Būtų įdomu išgirsti nuomonių apie šį filmą, svarstau ar siūstis  ax.gif filmo aprašymas sudomino g.gif
*

žiūrėjom ne per seniausiai - antra pusė užmigo biggrin.gif , man neblogai susižiūrėjo - idėja patiko, įgyvendinimas galėjo gal šiek tiek kitoks būti, bet nesigailiu pažiūrėjus smile.gif paliko šiek tiek klaustukų, ir privertė susimąstyti, o kurgi mano vieta pasauly smile.gif
bet esu tikra po kelių mėnėsių pamiršiu apie ką rolleyes.gif
Dzinte
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 06 03, 16:11)
*

O kur randate atsisiusti? 4u.gif
Nanita
Emmas Gluk.Patiko smile.gif .Nors nuo pradzios nuspejau pabaiga bet tai ne sutrukde megautis filmu.Apie meile.Vietomis graudus,vietomis net labai juokingas,grazus garso takelis wub.gif

Aciu kazkam 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.