Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapai automobilio salone

QUOTE(dziulka @ 2007 07 13, 20:04)
zinot kaip kvepia nauja masina? pas mane toks kvapas masinoje  tongue.gif
visokie vaniliniai,pusiniai ir juriniai kvapai tai mane erzina,grynai kaip taxi,kaip kazkuri cia rase...




drinks_cheers.gif Naturalus masinos kvapas pats geriausias!Nors dar obuoliu nieko-rudeni kai obuolius maisais pervezinejau tai visa menesi masina jais kvepejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 07 13, 22:44)
drinks_cheers.gif Naturalus masinos kvapas pats geriausias!Nors dar obuoliu nieko-rudeni kai obuolius maisais pervezinejau tai visa menesi masina jais kvepejo lotuliukas.gif

hihihi.gif o jie nebuvo supuve? lotuliukas.gif
Atsakyti
Naturalus cigareciu tvaikas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2007 07 18, 20:39)
hihihi.gif o jie nebuvo supuve?  lotuliukas.gif




Ne lotuliukas.gif sultis spaust varinejau,o pakrauta ju daug buvo-pilna padidinta caravano bagazine,ir ne viena karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 07 18, 22:44)
Ne lotuliukas.gif sultis spaust varinejau,o pakrauta ju daug buvo-pilna padidinta caravano bagazine,ir ne viena karta lotuliukas.gif

aa tai gerai,o jau maniau...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 07 12, 16:05)
o kas cia per cukriukas? smile.gif kiek ilgai kvepia ir kiek kastuoja?  ax.gif

Toks maziukas cukriukas,kaip gabalinis kad butu.Yra ivairiu kvapu.Kainuoja 14lt.Bet uztenka labai ilgam.Ji pasildai rankose,jis aptrupa ir vel kvepia visa masina.Labai prabangus kvapas.Man tie visi ambi purai tai baisiau nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 07 29, 15:46)
Toks maziukas cukriukas,kaip gabalinis kad butu.Yra ivairiu kvapu.Kainuoja 14lt.Bet uztenka labai ilgam.Ji pasildai rankose,jis aptrupa ir vel kvepia visa masina.Labai prabangus kvapas.Man tie visi ambi purai tai baisiau nera doh.gif

tai va ir man tie ambi purai ir visi kiti smirdi kaip... net bloga..
na gal reikia ieskot to cukriuko pabandyt.. o jo visokiu kvapu yra? ax.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi kol kas tik cukriukus kabinu - naturalesnis kvapas ju.
Juos parduoda spec. parduotuvese, kur visokie aliejai, muilai kunui kvepiantys buna.
Tie cukriukai irgi kazkokiuose aliejuose ismirkyti. Buna vaniliniai ir dar keliu kvapu.
Kiek man teko pirkti - tai prie pat kasos dezutese sudeti buvo.
Vilniuje berods Europos 1 aukste pirkau. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi vakar nusipirkau ta cukriuka.. Vaniles kvapo.. Visai patinka.. Tik sakiau, reiks sugalvot kaip ji pakabint, nes dabar padejus ir tiek smile.gif
Atsakyti
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu tongue.gif
O kitoj masinoj tai toks kiseniukas yra, tai i ji ir idejau.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 03, 09:50)
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu  tongue.gif
O kitoj masinoj tai toks kiseniukas yra, tai i ji ir idejau.


Reiks ka nors ir man sumastyt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 03, 08:50)
as tai ji siaudeliu perrisiau kaip dovanele ir pakabinau ant oro groteliu  tongue.gif
O kitoj masinoj tai toks kiseniukas yra, tai i ji ir idejau.

O tai ar jis kvepes pakabintas,padetas,ar ji reikia butinai kaskart rankose pasildyti? doh.gif blush2.gif
Papildyta:
Galit parasyt dar tiksliai kur ji nusipirkt imanoma Vilniui 4u.gif
Atsakyti