Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

Koks grozis.... wub.gif Bet aš vis nepasirašau ant petunijų...bijau, kad su jom daug ''klapato''...na bet grozis pateisina visas pastangas wub.gif wub.gif Super ziedai...net lapu nesimato... wub.gif wub.gif
Atsakyti
kokie gražūs tie rasuvi žiedai, fantastika wub.gif
Atsakyti
Merginos, bet kokie grožiai pasjus wub.gif fantastika!!! Tik dabar radau šitą temelę, reikės dažniau užsukti blush2.gif

Norėčiau patarimo: šiemet pasisodinau į balkonėlius našlaites (jei rasiu, vėliau įdėsiu foto)... Ar visada su jomis toks vargas? Žydi tikrai gražiai, bet tas nuolatinis skabymas nužydėjusių žiedelių (kaip jie vadinasi?)... o plius dar miltligė užpuolė... Ką daryti su ta miltlige? patarkit prašau, nes taip negražiai atrodo, jau noriu rauti lauk viską...

user posted image

Na va, radau savo našlaites (tikros našlaitės smile.gif)... o čia priekyje tai mano didžiausia puošmena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurga577: 19 birželio 2010 - 15:43
tiek žiedų dar nemačius, akių negaliu atitraukti nuo nuotraukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2010 06 19, 12:29)
Koks grozis.... wub.gif Bet aš vis nepasirašau ant petunijų...bijau, kad su jom daug ''klapato''...na bet grozis pateisina visas pastangas  wub.gif  wub.gif Super ziedai...net lapu nesimato... wub.gif  wub.gif



QUOTE(grange @ 2010 06 19, 14:31)
kokie gražūs tie rasuvi žiedai, fantastika  wub.gif



QUOTE(smileja @ 2010 06 19, 16:39)
tiek žiedų dar nemačius, akių negaliu atitraukti nuo nuotraukų wub.gif

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Spurga577 @ 2010 06 19, 16:38)
o plius dar miltligė užpuolė... Ką daryti su ta miltlige? patarkit prašau, nes taip negražiai atrodo, jau noriu rauti lauk viską...

su actara purksk, o tai nunyks visai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 19, 07:48)

blink.gif ojeeeee kieeek žiedųųųų nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 19, 18:15)
blink.gif  ojeeeee kieeek žiedųųųų nerealiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciuks.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 19, 18:08)
aciuks.gif
Papildyta:

su actara purksk, o tai nunyks visai  unsure.gif


schmoll.gif aktara nuo gyvių visokių, nuo miltligės kokio fungicido reiktų.

Gydyti patariama labiau tada, kai liga nėra smarkiai išplitusi, o jei jau smarkiai apsėdo, dažnai nelabai kas ir bepadeda - augalai naikinami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 19 birželio 2010 - 18:15
Aš visvien pabandyciau...nueikite i spec. parduotuve, ir paprasykite kokiu nors vaistu nuo miltliges. Aš dažniausiai perku Žalioj stotelej Previcur'ą - jis nuo daugelio ligu tinka.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2010 06 19, 19:11)
schmoll.gif  aktara nuo gyvių visokių, nuo miltligės kokio fungicido reiktų.

Gydyti patariama labiau tada, kai liga nėra smarkiai išplitusi, o jei jau smarkiai apsėdo, dažnai nelabai kas ir bepadeda - augalai naikinami.

ups doh.gif , susimaisiau doh.gif . Rimtai juk actara netinka. Sorry 4u.gif
Atsakyti

drinks_cheers.gif Taip Previkuras tinka thumbup.gif , tik ne Actara schmoll.gif
Atsakyti
aistutele, nu ir grozis wub.gif
Atsakyti