Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

Nejaugi si tema jau mire? g.gif unsure.gif
Atsakyti
antradieni jau pranesa sauletas dienas, tikiuosi taip ir bus, o tai tie lietus doh.gif nusibodo, norisi, kad geles zydetu ir puostu balkona, o ne balkono viduje stovetu doh.gif
Atsakyti
klausykit, dėl nasturtų aš, o jei dabar nuimčiau tuos nužydėjusius, kur liko sėklos, tai dar nieko nebūtų kitiems metams ane? reikia lauikt rudens,kada subrandins g.gif

nes žiūriu kad jau tokios apgeibę, kai toks karštis,lapai apdžiuvo, ir naujų žiedų nesimato, jaučiu kad aš jas rausiu lauk doh.gif ir taip taip, gražieji amarai pradėjo... tai nežinau ar beverta purkšt, kai nieko doro neliko, kai dabar dvi savaites pakepino, iškepė viskas man, lapų žalių nebeliko verysad.gif
Atsakyti
grange, kaip gaila, kad iš gražių nasturtų nieko gero nebeliko 4u.gif bet po tiek vargo dar nori jų kitais metais? juk dar birželis, o jau rauti tenka...
dėl sėklų tai nežinau ką patart
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 26, 20:07)
grange, kaip gaila, kad iš gražių nasturtų nieko gero nebeliko  4u.gif  bet po tiek vargo dar nori jų kitais metais? juk dar birželis, o jau rauti tenka...
dėl sėklų tai nežinau ką patart

tai va, gaila, bet čia dėl karščio,nes pas mane ant pietinės palangės, kol nebuvo dar taip karšta buvo gerai, o dabar, kai grįžau iš LT tai nusigandau, kad nieko lapų nelikę verysad.gif na nieko nepadarysi. kitais metais jei daryčiau, turbūt kabinčiau virtuvėj, kur ir dabar petunijos, bet ten joms būtų kitaip kart, tai manau kad būtų geriau. bet jei reikia laukt kol subręs, ką aš ir manau g.gif tai nelauksiu iki rudens,tada rausiu lauk ir psio.
kaži ir kaip su petunijom bus,nes realiai dbaar pats žydėjimas, žiedų pilna, o naujų nebe tiek daug matos,tai kas bus liepą rugpj tai nežinau unsure.gif
Atsakyti
Šiaip sėkloms reikėtų leisti subręsti, jei dabar surinktumėte, kažin ar išdygtų pavasarį g.gif
Atsakyti
grange, petunijos dar prikraus, bus antroji banga, ar kaip čia pavadinus. pas mamą jos iki rugpjūčio galo žydėdavo.
Atsakyti
nu labai tikiuos, vandens gauna beveik kasdien, nes išdžiūna staigiai, dabar susižydėjo ir suaugo tai jau daug..
bet man tai įdomiausia, nes pas mus ant lempu yra padaryti tokie deklai gėlėms, na ant stulpų, ir ten dviejuose dideliuose kaba svyrančios, baltos ir violetinės.,
tai jas mašina atvažiuoja laistyt vieną kart per sav. prilieja taip nemažai ir viskas, matau kasdien, nes vakare atvažiuoja, jau sekiau kada, įdomu buvo, ir tikrai vieną kart sav. tai kaip jos ten neišdžiūna nesuprantu, nes pas mane sausa iš kart, o pusė ta pati...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 26 birželio 2010 - 22:27
QUOTE(grange @ 2010 06 26, 23:26)
nu labai tikiuos, vandens gauna beveik kasdien, nes išdžiūna staigiai, dabar susižydėjo ir suaugo tai jau daug..
bet man tai įdomiausia, nes pas mus ant lempu yra padaryti tokie deklai gėlėms, na ant stulpų, ir ten dviejuose dideliuose kaba svyrančios, baltos ir violetinės.,
tai jas mašina atvažiuoja laistyt vieną kart per sav. prilieja taip nemažai ir viskas, matau kasdien, nes vakare atvažiuoja, jau sekiau kada, įdomu buvo, ir tikrai vieną kart sav. tai kaip jos ten neišdžiūna nesuprantu, nes pas mane sausa iš kart, o pusė ta pati...

gali būti, kad į substratą įmaišyta vandenį absorbuojanti želė ( gelis).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 06 26, 22:31)
gali būti, kad į substratą įmaišyta vandenį absorbuojanti želė ( gelis).

turbūt, ir matyt vazonėliai kokie mandri, su rezervuarais ar kaip ten...
Atsakyti
nu kad nežinau , nebent tas gelis nesimato g.gif nes vazonai tai paprasti geležiniai tokie kaip bliūdai, mačiau kaip kabino,nes buvo ant žemės sudėlioti, nu čia pernai, nes juos ten kažkaip taisė, jie ir pasiliko,o šiemet vienas buvo nukritęs,kai buvo didelis vėjas, tik su pasodintom ir vos skleidžaintis, tai dar pati žemes surinkau į tą indą, kol išsivežė,nes gulėjo kelias dienas nešės viskas ant šaligatvio, tai paprastos durpės buvo g.gif su tokiais pat baltais viduj, kaip trąšos turbūt, nes ir pas mane buvo gėlėms tokios, nu nebent vizualiai akim nesimatė, tai tada gal. nes visur tokius pat sukabinėjo..
žydi dabar gausiai, perkabino per naują. nu reiks kada nufotkint g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 27 birželio 2010 - 06:57
QUOTE(grange @ 2010 06 26, 16:38)
klausykit, dėl nasturtų aš, o jei dabar nuimčiau tuos nužydėjusius, kur liko sėklos, tai dar nieko nebūtų kitiems metams ane? reikia lauikt rudens,kada subrandins  g.gif

nes žiūriu kad jau tokios apgeibę, kai toks karštis,lapai apdžiuvo, ir naujų žiedų nesimato, jaučiu kad aš jas rausiu lauk  doh.gif  ir taip taip, gražieji amarai pradėjo... tai nežinau ar beverta purkšt, kai nieko doro neliko, kai dabar dvi savaites pakepino, iškepė viskas man, lapų žalių nebeliko  verysad.gif

siaip nasturtos zydi iki pat salnu, man preitais metais taip zydejo, o rudeni rinkausi seklas. Nuvytusius lapus galima nuskinti, o del iskepimo tai keista kazkaip, nes as ir auginau jas preitais metais ir augo jos kelme (sodyboj cia) isodintos, kepe saulej visa diena, tik vakarop nusisukdavo saule....na ir nieko, grazios buvo labai biggrin.gif . Tik siemet kazko neina man su jomis.... unsure.gif
Atsakyti