Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(Darsė @ 2010 06 30, 12:46)
Mano serenčius lauke sraigės ėda doh.gif  O tie margi kokie gražučiai thumbup.gif

Pražydo rožinis pelėžirnis:




Gražu smile.gif manieji šiemet liko nepasėti ax.gif blush2.gif sakykit, kada sėjot? tiesiai į dirvą?
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 06 30, 17:18)
Gražu  smile.gif manieji šiemet liko nepasėti  ax.gif  blush2.gif sakykit, kada sėjot? tiesiai į dirvą?


sėjau balandžio pradžioj
sėklas prieš tai pabrinkinau, sėjau iš karto po 6 sėklas į tokį žemą, bet gana platų vazoną- ten ir auga
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 30, 14:09)
Gaudvile, lauksim nuotraukų tavo kompozicijos wink.gif  4u.gif

ne-gra-žu, labai labai ne-gra-žu ( pas kitus grožį sugebu įžvelgt, o sau pačiai žymiai didesni reikalavimai). Palaistau nematančiom akim ir mintis suku kitur.

A, gi ką iš praktikos pastebėjau, liepos -rugpjūčio mėn paprastai sumažėja pirkėjų ir prasideda masinės augalų nuolaidos. Reikia karts nuo karto pasidomėti ir gal dar pavyks rasti kuo papuošti balkonus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 02, 10:04)
ne-gra-žu, labai labai ne-gra-žu ( pas kitus grožį sugebu įžvelgt, o sau pačiai žymiai didesni reikalavimai). Palaistau nematančiom akim ir mintis suku kitur.

A, gi ką iš praktikos pastebėjau, liepos -rugpjūčio mėn paprastai sumažėja pirkėjų ir prasideda masinės augalų nuolaidos. Reikia karts nuo karto pasidomėti ir gal dar pavyks rasti kuo papuošti balkonus  4u.gif

netikiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

JEI KAS UŽMATOT NUOLAIDAS, RĖKIT ploja.gif
Atsakyti
Prieš kelias savaites klausiau dėl našlaičių (auginu loveliuose), kurias labai užpuolė miltligė... Sąžiningai purškiau Previcur pagal visas taisykles, bet jokio poveikio ... g.gif

Žodžiu, jau neturiu kantrybės su jomis terliotis, tai ruošiuosi rauti lauk ir vietoje jų ką nors kombinuoti...

Merginos, jūs tikrai daugiau patirties turite: ar galima sodinti į tą pačią žemę? gal reikia dezinfekuoti? Padėkite, prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2010 07 02, 15:36)
Prieš kelias savaites klausiau dėl našlaičių (auginu loveliuose), kurias labai užpuolė miltligė... Sąžiningai purškiau Previcur pagal visas taisykles, bet jokio poveikio ... g.gif

Žodžiu, jau neturiu kantrybės su jomis terliotis, tai ruošiuosi rauti lauk ir vietoje jų ką nors kombinuoti...

Merginos, jūs tikrai daugiau patirties turite: ar galima sodinti į tą pačią žemę? gal reikia dezinfekuoti? Padėkite, prašau  4u.gif

pažeistų lapukų joks purškalas nebeatgaivins, tik tiek, kad sustabdomas ligos plėtimasis wink.gif
Atsakyti
Žinosiu, ačiū 4u.gif

O tai kaip su ta žeme? Ką man daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2010 07 02, 16:52)
O tai kaip su ta žeme? Ką man daryti? blush2.gif

sulaistyčiau previkuru ir palikčiau kelioms dienoms. O sodinant naujas gėlytes dar įterpčiau kompostinės žemės. Yra pirkti ir labai mažais maišiukais wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2010 07 02, 15:36)
Prieš kelias savaites klausiau dėl našlaičių (auginu loveliuose), kurias labai užpuolė miltligė... Sąžiningai purškiau Previcur pagal visas taisykles, bet jokio poveikio ... g.gif

Žodžiu, jau neturiu kantrybės su jomis terliotis, tai ruošiuosi rauti lauk ir vietoje jų ką nors kombinuoti...

Merginos, jūs tikrai daugiau patirties turite: ar galima sodinti į tą pačią žemę? gal reikia dezinfekuoti? Padėkite, prašau  4u.gif


Aš būtinai jums siūlyčiau pakeisti žemes. Ir maža ką - lovelius dezinfekuočiau. Tikrai būtų didelis nusivylimas, jei su naujomis gėlėmis toje pačioje žemėje baigtųsi taip pat. Previkuras, nors ir yra fungicidas, veiksmingiausiai veikia prieš grybelines pašaknio ir šaknų ligas, prieš miltligę rinkčiausi ką nors kitą. Pasilieku prie tos nuomonės, kad smarkiai miltligei išlplitus, jei ligą kokiom tai priemonėm ir pristabdysite, gėlių dekoratyvumo niekaip nebeatstatysit....
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus. Žodžiu, metu lauk su žemėmis, dezinfekuoju ir mokausi iš klaidų ... 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

mano petunijoms jaučiu bus amen jau irgi, jei ir toliau tokie karščiai doh.gif (dvi savaitės jau apie 30 ir virš doh.gif ) dabar paskutines tris dienas galima sakyt namie nebuvau, grįždavau tik permiegot, apie gėles pamiršau, kai pamačiau, nabagės, visos išdžiuvę, apvytę, lapai biški pageltę bet ir žiedų kiek daug nužydėjusių doh.gif
Tai vakar vakare susiėmiau ir priliejau, o šiandien nukarpiau lapus nudžiuvusius biški ir visus žiedukus nueėmiau, liko kaip plikos biggrin.gif bet kai žiūriu tai nedaug matos tų naujjų žiedų g.gif nu tikiuos, kad dar leis. o jau 2 pumpurus mačiau prasprogusius su sėklytėm juodom, tai jau jos subrandintos skaitos? g.gif
Atsakyti
grange, tai gal dar atsigaus gėlytės 4u.gif aš nužydėjusius žiedus skainau kasdieną, nes porą dienų buvau palikus, neturėjau laiko apeiti gėles, tai siaubas kiek paskui jų daug buvo doh.gif
o jei sėklytės juodos jau, tai taip, subrandintos smile.gif
Atsakyti