Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(rokoko @ 2010 07 17, 23:45)
na is tiesu tai visada pas mane ju stagarai siaubingi!

ar tu stiebu negalima po zydejimo bent per puse patrumpinti mastau.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 07 18, 00:13)
Man rodos, kad tai vytulys, nes matos foto, kad prieš gelsdami lapai kabo pavytę.



QUOTE(bitule @ 2010 07 18, 00:34)
O gal tiesiog palaistyt pakaktų  biggrin.gif
Jei rimtai, tai fungicidas turbūt nepakenktų  ax.gif  Vadovaujuosi principu - kai nesimato kenkėjų, reikia įtarti grybą  4u.gif

acius bandysiu tada laistyt , bet kad ten toj vietoj tos dregmes pakanka g.gif nupurksiu ir su fugicidu nuo grybo manau blogiau nebus ax.gif
Atsakyti
vytulys yra grybinė liga ir su vytimu nieko bendra neturi. čia reikalingi fungicidai, pakalbinkit dėdę Google. Aš jau tingiu kartotis, kažkada apie jį rašiau.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 07 18, 10:04)
ar tu stiebu negalima po zydejimo bent per puse patrumpinti  mastau.gif ?

Visuomet juos patrumpinu, o tarpuose augančios vienmetės gėlės juos paslepia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 07 18, 12:46)
vytulys yra grybinė liga ir su vytimu nieko bendra neturi. čia reikalingi fungicidai, pakalbinkit dėdę Google. Aš jau tingiu kartotis, kažkada apie jį rašiau

Na, mano raganė tada tikrai nuo sausros buvo nukeipusi, palaistymas iškart padėjo blush2.gif (tik lig šiol negaliu nufotografuoti, nes aparatas sustreikavęs verysad.gif )
Bet, jei *SIM*SIUS* sako, kad drėgmės pakanka, tai laistymas turbūt tik pablogint viską gali ax.gif be fungicido niekaip.
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 07 18, 13:49)
Na, mano raganė tada tikrai nuo sausros buvo nukeipusi, palaistymas iškart padėjo  blush2.gif (tik lig šiol negaliu nufotografuoti, nes aparatas sustreikavęs  verysad.gif )
Bet, jei *SIM*SIUS* sako, kad drėgmės pakanka, tai laistymas turbūt tik pablogint viską gali  ax.gif be fungicido niekaip.


Apatineje puseje aiskiai matosi rudos demeles. Daznai jos reiskia grybine liga, tad is karto visokias paprastas priezastis ala dregmes trukumas reiketu atmesti...
Atsakyti
Noriu rudeninius vėlyvius perkelti į kitą, kada geriausiai juos persodinti. Dabar lapai pagelto būtų galima iškasti, padžiovinti, bet kada juos reikia vėl pasodinti į dirvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 07 18, 19:21)
Noriu rudeninius vėlyvius perkelti į kitą, kada  geriausiai juos persodinti. Dabar lapai pagelto būtų galima iškasti, padžiovinti, bet kada juos reikia vėl pasodinti į dirvą g.gif

rugsėjo pradžioj.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 07 18, 22:36)
rugsėjo pradžioj.

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Na ar sulauket lietaus? bigsmile.gif as tai ravejau per lietu kaip pamisus, kol liutis net zvimbianti abieju su katinu namo nepargyne smile.gif
Atsakyti
Lyja ir dabar, bet protingai be griausmų.
Atsakyti
Pas mus gan stipriai ir ilgai lijo, dabar ramu. Ir zaibu su griaustiniu buvo. Tik svarbu viesulas joks neisisuko i gelynus. Toks naudingas dusas praslinko smile.gif
Atsakyti