Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(Tina* @ 2010 07 17, 13:56)
Situ graziu leliju yra garsiojoj Vyduno al. palapinej. Faina tai, kad nusiperki jau zydincias ir garantuotai neissiduri, kaip kad su svoguneliais.

Jezus kaip nepernesu as karscio. Atrodo, kad tuoj tuoj ir numirsiu jau  doh.gif pabundu ryte, MB nera salia  blink.gif o tas kad pucia ant grindu, sako - neistveriau doh.gif  lotuliukas.gif



hihihi.gif
Atsakyti
Pasiaiskinsiu - karscio neistvere lotuliukas.gif ant grindu vesiau, o dar vesiau vonioj ant plyteliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Egi11, nuostabūs rododendrai wub.gif tokie stipruoliai ir sveikuoliai user posted image o apie nuotraukų grožį net nekalbu (jau ir kitose temose krito į akį wub.gif )
QUOTE(bage @ 2010 07 16, 22:21)
Kaip ta padaryti?Ar seklas pirkti,ar imanoma ju prisitinkti gamtoje?Kada geriausia seti?Ir kaip?Ar pakanka pribarstyti?Itariu,kad po to jos jau pacios sesis ir dauginsis. g.gif

Sėklų tai galima ir nusipirkti ir pasirankioti gamtoj, jei žinai vietas. Sėti ko gero logiškiausia būtų pavasarį, bet iš kitos pusės, tokios gėlės mūsų slygomis užsisėja iš rudens, tai turbūt tinka abu variantai ax.gif
Bet man tik viena abejonė kirba - tiek rugiagėlėms tiek aguonoms, kad subujotų ir daugintųsi, reikia tam tikrų augimo sąlygų (dirvožemio tipas ir drėgnumas). Jei tas kalniukas visu kuo yra toks, kokio reikia būtent šioms gėlėms, tada tik pirmyn 4u.gif (kitu atveju (tarkim ten šlapia šaltiniuota supuolusi žemė), būtų sunku tikėtis perauklėti gamtą blush2.gif )
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 07 17, 13:37)
laba merginos pagelbekit  4u.gif  kas galejo nutikti sitam sausmedziau kad pradejo geltonuoti lapai g.gif 

Šiaip tai sausmedžių apačia dažnokai mėgsta išplikti. Gal čia tiesiog natūralus procesas g.gif nors, kaip Rokoko ir sakė, šie metai itin turtingi visokiais kenkėjais ir zarazomis, tai gal ir kokia rimtesnė bėda bus prikibusi...
QUOTE(Tina* @ 2010 07 17, 13:56)
Situ graziu leliju yra garsiojoj Vyduno al. palapinej. Faina tai, kad nusiperki jau zydincias ir garantuotai neissiduri, kaip kad su svoguneliais.

Bet, kad atrodo mūsų gerasis taškas jau užsidaręs cray.gif nes prieš porą savaičių buvau užsukusi, tai neberadau įėjimo - nei gyvos dvasios, viskas uždarinėta ir nelabai tvarkoma unsure.gif tik nuostabiausios lelijos vis dar žydi aptvare wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2010 07 17, 00:31)
stagarai po zydejimo irgi ispudingai dideli biggrin.gif

arba pernai man pasisekė arba aš kažko nesuprantu. Nurudavo jau rudenį, kai ir taip spalvos "rudenėja" ir man akių visai nebadė blush2.gif Be to, pas mamą (priemolis, drėgnoka) jau dabar pradėjo gelsti vos nužydėjusios, o pas mane žalut žalutėlės (sausokas priesmėlis). Kažin, čia atsitiktinumas ar dėsningumas? Žiūrėsiu, kada pradės ruduot šiemet. Paslėpti lelijų apačias verta ir dėl lelijų pomėgių (kojos vėsiai, galva karštai), ne vien dėl estetinių sumetimų mirksiukas.gif
QUOTE(Tina* @ 2010 07 17, 13:56)
Faina tai, kad nusiperki jau zydincias ir garantuotai neissiduri, kaip kad su svoguneliais.

jei perki iš augintojų (pvz. Vyšniauskų) - sumaišymo tikimybė artima nuliui. Jei fasuotas lenkiškas, olandiškas - tada "smagiau" - šiemet pati jau apturėjau 3 staigmenas. Gerai, kad neišmetu pakuočių - tada keliauju į firmos puslapį ir studijuoju visą lelijų pasiūlą - pavyko atkasti ką gavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 17 liepos 2010 - 15:51
QUOTE(bitule @ 2010 07 17, 16:17)


Šiaip tai sausmedžių apačia dažnokai mėgsta išplikti. Gal čia tiesiog natūralus procesas  g.gif  nors, kaip Rokoko ir sakė, šie metai itin turtingi visokiais kenkėjais ir zarazomis, tai gal ir kokia rimtesnė bėda bus prikibusi...



bet cia atvirksciai geltonuoja pats virsus, na gal knifofija ka nors konkreciau pasakytu ax.gif
Atsakyti
cia is arciau
user posted image
[/quote]
is lapu akivaizdziai matosi kad grybine liga
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2010 07 17, 18:06)

is lapu akivaizdziai matosi kad grybine liga

o kuom reikia purkst, ar dar imanoma ji isgelbet g.gif
Atsakyti
Jūs čia svaigstat iš meilės lelijom, nu aš visiškai nesuprantu už ka? Turbūt man jos niekad nepatiks.. kažkokios labai negyvos, kaip plastmasinės, netikros - per ryškios ir nenatūralios.
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 07 17, 16:17)
Bet, kad atrodo mūsų gerasis taškas jau užsidaręs  cray.gif nes prieš porą savaičių buvau užsukusi, tai neberadau įėjimo - nei gyvos dvasios, viskas uždarinėta ir nelabai tvarkoma  unsure.gif  tik nuostabiausios lelijos vis dar žydi aptvare  wub.gif

Mat kaip. Taip ir neaplankiau jo sia vasara... Gal tik laikinai? turiu kontaktus tos merginos pardavejos, gal reiks uzklaust.
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 07 17, 13:37)
laba merginos pagelbekit  4u.gif  kas galejo nutikti sitam sausmedziau kad pradejo geltonuoti lapai g.gif
user posted image

cia is arciau
user posted image

Man rodos, kad tai vytulys, nes matos foto, kad prieš gelsdami lapai kabo pavytę.
Atsakyti
O gal tiesiog palaistyt pakaktų biggrin.gif
Jei rimtai, tai fungicidas turbūt nepakenktų ax.gif Vadovaujuosi principu - kai nesimato kenkėjų, reikia įtarti grybą 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 17, 09:33)
tas ir neramina ,labiausiai g.gif o sarasiuka,pasitare su antra puse,per puse sumazinom,vistiek daugokai gavosi  g.gif kaimynas apsitveres 2metru, murine tvora,tai viena puse,kaip ir nereiks slepti,o is priekio galvojam irgi tarp kokiu nors aukstesniu augalu isodint ,tik dar nezinom tarp kokiu g.gif kad po zydejimo,lapynas grazus liktu ir pridengtu leliju kotus,gal kokiu minciu, turite?? smile.gif

as lelijas sodinu ne puokstemis, o pavieniui, bet gan arti viena kitos tarp daugiameciu geliu.
pacias auksciausias [Davido gal pavadinimas] - tarp bijunu.
kitas - tarp ivairiu: ankstyvuju viendieniu [jos zydi pavasario/vasaros sanduroj], sibiriniu vildalgiu, vidutinio aukscio jurginu ir tt - daug augalu gelyne.

siuo metu zydejimo pike oranziskai raudonos lelijos http://i262.photobuc...eofDSCF4707.jpg ir http://i262.photobuc...eofDSCF4744.jpg , pradejo gelsvos taskuotos zydet http://i262.photobuc...eofDSCF4741.jpg , paskui tos aukstosios svelniai oranzines tarp bijunu zydes.

bendras gelyno vaizdas is priekio:
user posted image

is sono priekine dalis:
user posted image

siaip foto is tolo sunku atvaizduot, kai zydi pavieniui skirtingu spalvu ziedai, arba tarkim jie smulkus (task.silinge Aleksander). arba paprasciausiai neina parinkti rakurso, kad butu matyti VISKAS. is tolo gerai ziurisi tik grupinis zydejimas. Bet, kaip ir sakiau, nieks manes neerzina siemet.

ten pat vienas krumas Lover Boy suzydo, antras netrukus pritars:
http://i262.photobuc...eofDSCF4743.jpg

QUOTE(leliumai @ 2010 07 17, 15:49)
arba pernai man pasisekė arba aš kažko nesuprantu. Nurudavo jau rudenį, kai ir taip spalvos "rudenėja" ir man akių visai nebadė blush2.gif Be to, pas mamą  (priemolis, drėgnoka) jau dabar pradėjo gelsti vos nužydėjusios, o pas mane žalut žalutėlės (sausokas priesmėlis). Kažin, čia atsitiktinumas ar dėsningumas? Žiūrėsiu, kada pradės ruduot šiemet. Paslėpti lelijų apačias verta ir dėl lelijų pomėgių (kojos vėsiai, galva karštai), ne vien dėl estetinių sumetimų  mirksiukas.gif

gal nuo veisles, gal nuo salygu priklauso, nzn. pas mane irgi dregnoka ir derlinga dirva, tai jau dabar zydedamos lelijos ima iki puses beveik gelst/ruduot.
tiesa, jos stipriai lelijiniu lapgrauziu buvo apdorotos, gal del to... na is tiesu tai visada pas mane ju stagarai siaubingi!
Atsakyti