Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-57

QUOTE(bage @ 2010 07 16, 22:21)
Beziurint i pakelese pievas pilnas rugegeliu ir aguonu,atejo i galva mintis ju uzveisti ant savo kalno.Kaip ta padaryti?

aš tai giliai abejočiau dėl tų laukinių aguonų ir rugiagėlių gabenimo į savo kiemą unsure.gif jos taip pašėliusiai sėjasi, kad po metų-kitų ko gero rankos nusvirtų, kai reikėtų visa tai ravėti iš įvairiausių sodybos kampų, kur jų neturėtų būti... unsure.gif
tačiau raudonuojantys ar mėlynuojantys "laukiniai" laukai tikrai negali akies netraukti biggrin.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 07 16, 23:18)
Lelijų juodumas vakaro šviesoj:

gražu wub.gif
aš pernai lelijas su juozažole susodinau, tai tikiuosi, kad po jų žydėjimo juozažolė gerai paslėps džiūstančius žiedkočius. rolleyes.gif
Atsakyti
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:
user posted image ---> user posted image

Atsakyti
QUOTE
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:

kiek daug vienadieniu thumbup.gif,o cia specialiai buvo pasodintos, vienodos spalvos ziedais,ar taip gavosi?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 19, 18:09)
kiek daug vienadieniu thumbup.gif,o cia specialiai buvo pasodintos, vienodos spalvos ziedais,ar taip gavosi?? smile.gif

Atsivežiau iš mamos kerą viendienių raudonais žiedais, nelabai radau kur jas "įpaišo", padalinau ir išsodinau į tarpus tujų gyvatvorėje. Taigi atsakymas būtų "taip", t.y. sodintos vienodos.
Atsakyti
Matai ir maisto medziagu uztenka augant kartu su rajunemis tujomis.
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2010 07 15, 16:05)
Gavau dovanu Cryptomeria japonica, pasodinau, ruduoja spygliukai... O siaip kazkur skaiciau, kad Lietuvoje sunkiai ziemoja - nusala... Gal kas turite ir galite pasidalinti sio medelio auginimo ypatumais?


Pernai pasodinau tris kriptomerijas(del vienos abejoju, ar tikrai taip vadinasi), dvi is ju niekuo nedengiau, perziemojo kuo puikiausiai, viena buvau pridengusi, manau, kad blogai padariau, sakiau daugiau nieko ir niekada nedengsiu, jei gyvens, tai gyvens ir nedengtos, taigi jau kelis augalus esu patvarkiusi su tais dengimais, pavasari, kai nudengiu, atrodo kuo puikiausiai, saules tik gauna ir kapec.Atsigavo jau ta trecioji apsalusi kriptomerija, uzpyliau as jai gera puskibiri trasu, nuskabiau rudus galiukus, kad prileido geltonu ugliuku, susigavo labai, o buvau nusiminusi, kad reikes raut lauk.
Tuo paciu noreciau paklausti apie pusu genejima dar.Pernai pavasari befomuodama pusies rutuli gavau patarima trecdali nuskabyti ugliukus, nuskabiau, po keliu dienu apsipyle sakais pabalo galiukai ir numiro, siemet jau bijojau skabyti, o sako kiti net su zirklemis nucaizo ir viskas, nieko neatsitinka, tai dabar nebezinau, ar cia tas skabymas ja nuvare myriop, ar siaip sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 07 18, 08:04)
ar tu stiebu negalima po zydejimo bent per puse patrumpinti  mastau.gif ?

elgiuos kaipsu tulpem, palieku 2/3

tiesa, pas sese smeletoj dirvoj irgi neskuba ruduoti, tokias pat kaip as lelijas augina.

QUOTE(staselė @ 2010 07 18, 18:21)
Noriu rudeninius vėlyvius perkelti į kitą, kada  geriausiai juos persodinti. Dabar lapai pagelto būtų galima iškasti, padžiovinti, bet kada juos reikia vėl pasodinti į dirvą g.gif

as irgi iskasu dabar.

jei pamirsi pasodinti, tai patys svoguneliai primins biggrin.gif, ima dygti ''sausai''pagal biologini laikrodi, net ziedas islenda taip va is ''pliko'' svogunelio smile.gif

QUOTE(leliumai @ 2010 07 19, 16:07)
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:
user posted image ---> user posted image

grazu labai thumbup.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 07 19, 21:36)
Matai ir maisto medziagu uztenka augant kartu su rajunemis tujomis.

jos dar jaunos pas Smiltele.
po kokiu penkiu metu nuo pasodinimo mazdaug ima isstumt, kas salia.
o ir viendienes gerai isitvirtins tarp jaunu medeliu, saknynas juk galingas ju. taigi ilga gali buti si kaimynyste.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 19, 16:07)
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:
user posted image ---> user posted image

atrodo idealiai, visi kelmeliai kaip vienas wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 19, 17:07)
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:
user posted image ---> user posted image

man labai labai grazu.
Atsakyti
rokoko, vida777, ARasytee, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 07 19, 17:07)
Viendienės užpildo tujų eilutės tarpus:



thumbup.gif
Atsakyti
leliumai, nerealus grozis smile.gif
Atsakyti