Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

su tuo kuru kaip jau kažkas sakė geriausia yra įpilt visą baką, ant 0 km skaičiuoklę padarai, pavažiuoji 100km, nuvarai į degalinę, ir matai, kiek telpa iki pilno bako, tiek vadinas pravažinėjai 100km...
Papildyta:
A prisiminiau bajeriuką.. Yra būdas, kaip u-vesti dyzeliuką, jei žiemą nesikuria... Yra toks purškiklis "satrt gaz", jį reik papurkšt ten, kur paimamas oras (pas mane tai prapjautas vamzdis mašinoj, padarytą anga), atsukti ir po filtru oro papurkšt, užsiveda mirksiukas.gif jei nelabai taip kuriasi, tada reik, kad veinas purkštų, o kitas tuo metu užvedinėtų auto.. Aš taip šią žiemą gelbėjaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2007 06 26, 18:12)
labukas,

jau keleta mensiuku turiu ford fokusiuka  wub.gif , bet vat buvo beda ir reikejo keisti stabdziu diska ir dabar neveikia ABS. meistras sako,kad disko neatpazista kompas masinos, bet as manau,kad turetu,nes detale buvo pirkta originali  doh.gif  g.gif gal kas zinot ir galit parkeomenduoti zmogu,kas galetu paziureti masinos kompa ir sutvarkyti  ax.gif


Siaip mano bendradarbe pas paprastus meistrus keitesi focusui kaladeles, tai po to masinoj visos skydelio leputes uzsidege blink.gif . Gavo vaziuot i Fordo salona, tai ten meistrai patvarke. Nezinau kiek tiesos, bet tipo taip buna , kad masina tvarkytumeisi tik Fordo salonuose g.gif
Atsakyti
Ant kaladėlių yra davikliai, kurie informuoja, kada kaladėlėm batai...
Jei meistrai abiem kairėm rankom ir nemoka pajungt ir nuresetint kompo nieks nekaltas.
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 05, 09:55)
su tuo kuru kaip jau kažkas sakė geriausia yra įpilt visą baką, ant 0 km skaičiuoklę padarai, pavažiuoji 100km, nuvarai į degalinę, ir matai, kiek telpa iki pilno bako, tiek vadinas pravažinėjai 100km...
Papildyta:
A prisiminiau bajeriuką.. Yra būdas, kaip u-vesti dyzeliuką, jei žiemą nesikuria... Yra toks purškiklis "satrt gaz", jį reik papurkšt ten, kur paimamas oras (pas mane tai prapjautas vamzdis mašinoj, padarytą anga), atsukti ir po filtru oro papurkšt, užsiveda  mirksiukas.gif  jei nelabai taip kuriasi, tada reik, kad veinas purkštų, o kitas tuo metu užvedinėtų auto.. Aš taip šią žiemą gelbėjaus  mirksiukas.gif



Su tais purskikliais tai atsargiai reikia,buna visokiu cirku su jais zmonem,buna,kad ir sprogsta blink.gif O siaip jei dyzelis nesikuria-reikia tikrinti tris jo "kertinius akmenis"-zvakes,akumas,atitinkantis sukio momenta,ir kuro siurblys.Jei visa tai tvarkinga-kursis be problemu,tik zvakutes ilgiau pasildyti reikia.Dyzelio uzkurimui reikia daugiau elektros energijos,tai akuma jau padoru reikia statyt.Ir pageidautina trumpais atstumais nevazineti,dyzelis to nemegsta-variklis kencia(nespeja isilti) ir nespeja atsistatyti uzkurimui isnaudota energija.
Papildyta:
QUOTE(Amry @ 2007 07 05, 09:27)
oj linksma tema  lotuliukas.gif  aš čia nepiktybiškai, neįsižeiskit  4u.gif  tik paskaičius prisiminiau, kaip norėdama lempą pakeist beveik pusę snukio išrinkau, kai primąkąrt nusprendžiau pabūt savarankiška megalol.gif dar bernai kažkokie kieme "dėvuška, pačimu vam nikto ne pomogajėt? pervy ras takojė vyžu" megalol.gif bl kaip gėda buvo, o db mirštu iš juoko megalol.gif mecahnikė ***** megalol.gif



Na,as tai daznai po langais pasikrapstau,jei ka smulkaus reikia padaryti.Keiciau pati lempa,langu apiplovimo varikliuka,veidrodeli(su tuo tai gerai prisimucinau doh.gif ),na,laidus patvarkau jei reikia,galinio lango apiplovima susitvarkiau-slanga buvo trukusi ir kazkur masinos viduj prasmegusi.Dabar reiketu dar zvakes pasikeisti,na,ka daryti,teks meginti-servisui babkiu ner.O kaimynai pas mane draugiski ,nesisaipo,ir padeda bent jau patarimais jei reikia.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 07 05, 22:11)
Na,as tai daznai po langais pasikrapstau,jei ka smulkaus reikia padaryti.Keiciau pati lempa,langu apiplovimo varikliuka,veidrodeli(su tuo tai gerai prisimucinau doh.gif ),na,laidus patvarkau jei reikia,galinio lango apiplovima susitvarkiau-slanga buvo trukusi ir kazkur masinos viduj prasmegusi.Dabar reiketu dar zvakes pasikeisti,na,ka daryti,teks meginti-servisui babkiu ner.O kaimynai pas mane draugiski ,nesisaipo,ir padeda bent jau patarimais jei reikia.

Tai cia matyt toks mastymas daugumos vyru, kad ne musu nosiai masinas tvarkyt lotuliukas.gif as tai deka savo seno lauzlio pradejau nusimanyt apie masinas, nes su ja tai oj kiek nuotykiu apturejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 08, 14:04)
Tai cia matyt toks mastymas daugumos vyru, kad ne musu nosiai masinas tvarkyt  lotuliukas.gif  as tai deka savo seno lauzlio pradejau nusimanyt apie masinas, nes su ja tai oj kiek nuotykiu apturejau  doh.gif



lotuliukas.gif Va va,pas mane irgi panasi situacija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Iš vairavimo istorijos. Pirkau maximoj valytuvą - 1Lt. topsecret.gif smile.gif prasidėjus lietui, po kelių dienų man nukrito! doh.gif Pakeliui pasitaikė Statoil'as, užsukau, valytuvas vienas - ~27lt doh.gif doh.gif doh.gif - kur jau nepirksi, kai pila kaip iš kibiro smile.gif Na bet praėjo kelios dienos, tas valytuvas irgi ne ką geriau valo kaip už lita - palieka ruožus nevalytus. Bet bent jau dar nenukrito blink.gif lotuliukas.gif Domėjausi užpakalinio lango valytuvo pakeitimo - nėra kelintoj degalinėje. Kas čia per deficitas?smile.gif Gal žinote kokių gerų vietelių? 4u.gif
Atsakyti
na ir Maximoj buna valytuvu pritaikytu konkreciam masinos modeliui, bet gal geriau reiketu pirktis autodaliu parduotuvese - gal bent nenukris biggrin.gif
Geras valytuvas kainuos daugiau nei 27 lt/vnt, bet ir nereikes po savaites keisti
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 07 08, 23:28)
Iš vairavimo istorijos. Pirkau maximoj valytuvą - 1Lt.  topsecret.gif  smile.gif prasidėjus lietui, po kelių dienų man nukrito!  doh.gif  Pakeliui pasitaikė Statoil'as, užsukau, valytuvas vienas - ~27lt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  - kur jau nepirksi, kai pila kaip iš kibiro smile.gif Na bet praėjo kelios dienos,  tas valytuvas irgi ne ką geriau valo kaip už lita - palieka ruožus nevalytus. Bet bent jau dar nenukrito  blink.gif  lotuliukas.gif Domėjausi užpakalinio lango valytuvo pakeitimo - nėra kelintoj degalinėje. Kas čia per deficitas?smile.gif Gal žinote kokių gerų vietelių?  4u.gif




Maximose isvis geriau nieko nepirkti,lipdukus nebent.O degalinese labai kainos uzkeltos.As tai valytuvus serviso parduotuveje pirkau,BOSHus,nesigailiu,kainavo nedaug,uz tris mokejau gal kaip tu uz ta viena.O siaip beveik visas dalis Tanagroj perku(autodaliu parde nebloga),kainos nesikandzioja ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai Opel valytuvai gal ir pigus (dabar ir man jura iki keliu), bet jei kokiam BMW (pamenu, kaip pirkau doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 07 09, 10:40)
Tai Opel valytuvai gal ir pigus (dabar ir man jura iki keliu), bet jei kokiam BMW (pamenu, kaip pirkau  doh.gif )




Aaa...Nu jo,tikrai,gi dar nuo masinos priklauso,nepagalvojau kazkaip doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu beda gal kas patars kas tai galetu buti g.gif
Sugedo mano masinos centrinis uzraktas (seip masina be signalizacijos)
ir nuo to laiko issikraudineja akumuliatorius, galvojau kad del to kad neveikia centrinis uzraktas iseme man ta schemute kuri reguliuoja ta centrini uzrakta, nes girdedavosi kaip masina bando uzdaryti duris visas lygtais viskas ir normaliai buvo, bet pastebejau kad akumuliatorius vistiek issikrauna ir issikrauna. pagalvojau gal jau senukas akumuliatorius sustreikavo t.y. atgyveno savo amzeli nusipirkau nauja. Viskas gerai buvo bet jei masina nevazinejama pastovi ilgiau nei pora dienu akumas issikrauna verysad.gif
ka jus man galit patarti ?
Atsakyti