Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Brigada"

QUOTE(Sraunius @ 2007 03 06, 16:17)
tai, kad jis toookio mažo ūgio - nematau jame to vyriškumo  tongue.gif

Tai kad cia ne ugije esme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 03 08, 12:40)
Tai kad cia ne ugije esme wub.gif

o kame ? bigsmile.gif
Atsakyti
wub.gif Oi man tai kitas aktorius is brigados nerealiai sexy- Filas (Vladimir Vdovicenkov) toks jau vyriskas kad ojoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2007 03 08, 13:58)
wub.gif    Oi man tai kitas aktorius is brigados nerealiai sexy- Filas (Vladimir Vdovicenkov) toks jau vyriskas kad ojoj  blush2.gif

Oi,tas tai isvis saldainis,jau kaip man jis patinka,kaip tik koki filma ziurim kur jis vaidina,tai as nenustoju vyrui sakyt koks jis grazus,vyriskas....kartais gal ir be reikalo.dabar stengiuos laikyti liezuvi uz dantu ax.gif dabar jis vaidina Paragraf 78.
Atsakyti
o kas cia per serialas turbut? as tai bumeri ziurjau, ypac antroj daly tai jis isvis ledas wub.gif o vyrui tai as irgi jau nebesakau, nenoriu nuotaikos gadint, pasvaigstu sau tyliai biggrin.gif

kazin kaip cia foto idet? turiu labai grazia sito aktoriaus
Atsakyti
ne serialas.dabar si filma Kinuose rodo.SIANDIEN zadam su vyru eit,nes paskutine diena rodo.
Atsakyti
Nu va,buvom siandien su vyru Paragraf 78.Labai patiko filmas.Tik antra dalis kinuose pasirodys kovo pabaigoi. verysad.gif Sikniai,suintigavo ir dabar laukt reikes.
Filmas tikrai ispudingas,siulau paziuret,o aktoriukas tas tai isvis saldainis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2007 03 08, 14:32)
kazin kaip cia foto idet?  turiu labai grazia sito aktoriaus

JEI TAU PAVYKS BUTINAI IDEK,NES AS VIENAM SAITE RADAU NEREALIU JO NUOTRAUKU,BET BANDZIAU IDET,MAN NESIGAUNA KASKAS verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Man abu filmai ,ir Brigada,ir paragraf 78 thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Brigada - vienas labiausiai patikusių mano matytų serialų. Kažkuriam rusų tinklapyje skaičiau, kad galvojama kurti filmo versiją šio serialo.
Atsakyti
prisiskaiciau as jusu ir pasiziurejau paragrafa doh.gif nu galec pakomentuot, bet keiktis cia kaip suprantu negalima devil.gif dar durnesnis tik "volkodav" turbut lotuliukas.gif fool.gif
Atsakyti
labai patinka rusiski tokio tipo serijalai... thumbup.gif clap.gif
Atsakyti