Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nagų priauginimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rogrinta
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 12, 23:47)
dar Nocturne apmokymus veda, bet manau kad ten be priemoniu kaina... bet rytoj pas juos vaziuoju, tai jei nori galiu pasidometi kursais ax.gif
*

Jei nesunku ax.gif Kaina padori sakyčiau,tik įdomu kaip su medžiagom,kokios ten jos kokybės,ir ar iš vis duoda

QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 23:51)
na as perfect nails naudoju gelius, bet ne pagrindini sluoksni  as naudoju komufliaza , si kart nusipirkau dar stardust permatoma pabandymui, ju geliai blogiau laikosi, labiau atsoka, tai as juos naudoju taip sakant dizainams tarp pagrindiniu IBD gelio sloksniu, tai nzn, man tai geriau medziagos labai gerai save uzrekomendavusiu firmu o i kursus tada reikia tokius eiti kur so tokiom priemonem ir mokina, pas mus neradaug kur mokintu su ibd tai ejau su kinetiks ismokau o dabar dirbu su ibd pagal ta pati principa, bet rezultatai geresni negu su kinetiku
*

Aišku ačiū 4u.gif Ir vėl IBD ax.gif Nors nieko apie jį nežinau,bet jau pradeda patikt hihihi.gif
Taniushka
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 21:57)
Jei nesunku  ax.gif
Aišku ačiū  4u.gif Ir vėl IBD  ax.gif Nors nieko apie jį nežinau,bet jau pradeda patikt hihihi.gif
*

yra ir kitu labai geru medziagu bet lietuvoje nera atstovu, o is ranku pirkti irgi pavojinga nes gali kiniska s... parduoti
kissa666
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 12, 22:51)
na as perfect nails naudoju gelius, bet ne pagrindini sluoksni 
*

aha, as irgi kamufliaza turiu ir kelis spalvotus... tai irgi ant kito pagrindo dedu ir super tada laikosi, bet jei ant pirmo desiu, tai doh.gif

QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 22:57)
Jei nesunku  ax.gif Kaina padori sakyčiau,tik įdomu kaip su medžiagom,kokios ten jos kokybės,ir ar iš vis duoda
*

nesunku mirksiukas.gif svarbiausiia kad nepamirsciau lotuliukas.gif blush2.gif
kokybe ju yra labai gera, bet kaina padori... gali pasiziureti NailImperija blush2.gif na tikrai manau kad cia kaina bus be priemoniu, nebent gal mokymosi metu duos savo priemones...
rogrinta
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 13, 00:07)
... gali pasiziureti NailImperija blush2.gif
*

Aha,pažiūrėjau,ir pamačiau,kad ten biogelio nagučius reklamuoja. Perkant tas priemones,apmokymai nemokami. vat įdomu kas ten per daiktas. Skaičiau senas temas,mačiau kad apie biogelį šnekėjot,taip tik prabėgau tuos postus,neatidžiai skaičiau,nemaniau,kad aš tuo užsiimsiu,o dabar susimėčiau. Teks vėl viską perskaityt iš naujo,kas ten per atsiliepimai apie šią naujovę ax.gif
P.S. tavo avataras labai blaško hihihi.gif
kissa666
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 12, 23:18)
*Aha,pažiūrėjau,ir pamačiau,kad ten biogelio nagučius reklamuoja. Perkant tas  priemones,apmokymai nemokami. vat įdomu kas ten per daiktas. Skaičiau senas temas,mačiau kad apie biogelį šnekėjot,taip tik prabėgau tuos postus,neatidžiai skaičiau,nemaniau,kad aš tuo užsiimsiu,o dabar susimėčiau. Teks vėl viską perskaityt iš naujo,kas ten per atsiliepimai apie šią naujovę  ax.gif

**P.S. tavo avataras labai blaško hihihi.gif
*

*aha, biogelis sako ju geras yra, bet biski kainuoja.. nes reikia pirkti praimeri, biogeli ir virsuntini sluoksni... gaunasi apie 200lt... ax.gif o apmokymai tai bus su biogeliu nemokami, o ne pacio priauginimo mirksiukas.gif

** blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
SECREAT
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 12, 23:23)
** blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

istvirkele lotuliukas.gif damos eikit miegoti jau,kiek galima apie nagus kalbeti biggrin.gif saldziu visoms 4u.gif
kissa666
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 12, 23:29)
istvirkele  lotuliukas.gif  damos eikit miegoti jau,kiek galima apie nagus kalbeti biggrin.gif saldziu visoms  4u.gif
*

nu ka jau padarysi, kai ant tokiu avu traukia bigsmile.gif biggrin.gif

saldziu 4u.gif
rogrinta
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 13, 00:33)
nu ka jau padarysi, kai ant tokiu avu traukia bigsmile.gif  biggrin.gif

saldziu 4u.gif
*

Tai vat ir mane traukia,kol vyras toli lotuliukas.gif
jautiena
rogrinta: o man tavo avataras yra labai mielas. mano gyvenimo svajone - buti pakankamai turtinga, kad tureti nuosava zirga. zirgai, jojimas man yra kazkas tokio zodziais nenupasakojamo...
rogrinta
QUOTE(jautiena @ 2010 07 13, 04:09)
rogrinta: o man tavo avataras yra labai mielas. mano gyvenimo svajone - buti pakankamai turtinga, kad tureti nuosava zirga. zirgai, jojimas man yra kazkas tokio zodziais nenupasakojamo...
*

Ech.. rolleyes.gif Mano irgi ta pati svajonė. Pradžiai užtektų tiek turėt,kad galėčiau Vilniuj lankyt treniruotes. Prieš atsikraustant į sostinę tuo užsiminėjau 7 metus. Deja deja,kartais finansinis nestabilumas priverčia kai ką labai brangaus iš širdies išplėšt verysad.gif
Sorry už OT blush2.gif
Saldzioji18
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 12, 22:47)
kaip Perfect nails mokina nezinau, bet medziagos tikrai nekokios unsure.gif

dar Nocturne apmokymus veda, bet manau kad ten be priemoniu kaina... bet rytoj pas juos vaziuoju, tai jei nori galiu pasidometi kursais ax.gif
*

o sis salonas yra salia mano namu bigsmile.gif bigsmile.gif o tu kitu kursiuku ziuriu numeriai tel lygiai tie patys biggrin.gif o geliuku kainos tai neblogos g.gif doh.gif ir kaip supratau tai jis ne vienfazis? 4u.gif
Signa...
TANIUSHKA, o jus dirbat su vienkartiniais antgaliais (frezos)?
SEACRET, koki atradima padariau.... parasiau ten laiska, kur sakei perki geliukus, tai pasirodo jie atstovybe pas mus turi.... nudziugau kaip mazas vaikas biggrin.gif ryt varysiu biggrin.gif
SECREAT
QUOTE(Signa... @ 2010 07 13, 20:43)
SEACRET, koki atradima padariau.... parasiau ten laiska, kur sakei perki geliukus, tai pasirodo jie atstovybe pas mus turi.... nudziugau kaip mazas vaikas biggrin.gif ryt varysiu biggrin.gif
*

nu kaip faaaainai bigsmile.gif maziau vargo thumbup.gif
Taniushka
QUOTE(Signa... @ 2010 07 13, 19:43)
TANIUSHKA, o jus dirbat su vienkartiniais antgaliais (frezos)?
*

Sveika taip su vienkartiniais.
P.s o apie ka jus cia snekat irgi noriu zinoti apie gelius biggrin.gif
kristinka_2010
Sveikos merginos, matau jus cia daugiau apie technologja kalbat, o as norejau jusu paklausti kur ir kokios firmos geriausi yra geliai??? Gal kazkur pigiau is uzsienio parsisiusti??

Mane domintu kaip sakant tik del saves, nes dabar uzsidejau ta biogeli (jei neklystu jis taip vadinasi, ale nusitirpdo) tai kai paziurejau nieko ten blatno ir noriu pati ismokti sau pasidaryti.. na cia kai tiesiai ant nago tepasi, bet is tikro tai nezinau ne kokios rusies to gelio reikia nei ka gal kas gali pakonsultuoti??
kristinka_2010
Man kyla klausimai (nesupykit kad klausiu):

o kokios tos lempos reikia? nes ziuriu ten visokiu galingumu yra ir dydziu?? gal man kaip namu savo naudojimui uztektu tokios?? http://cgi.ebay.com/Nail-Art-UV-Gel-Curing...=item335ef9d459

as kiek suprantu tai man reiktu tokiu pagrindiniu priemoniu:
1. kazkokio nuriebalintojo
2. dildes lengvam pasiausimui nago
3. teptuko geliui tepti
4. gelio (eaisku kokio ir ar vienos rusies uztenka)
5. galutines priemones nuvalyti pavirsiui
6. lempos
Saldzioji18
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 13, 22:07)
Man kyla klausimai (nesupykit kad klausiu):

o kokios tos lempos reikia? nes ziuriu ten visokiu galingumu yra ir dydziu?? gal man kaip namu savo naudojimui uztektu tokios?? http://cgi.ebay.com/Nail-Art-UV-Gel-Curing...=item335ef9d459

as kiek suprantu tai man reiktu tokiu pagrindiniu priemoniu:
1. kazkokio nuriebalintojo
2. dildes lengvam pasiausimui nago
3. teptuko geliui tepti
4. gelio (eaisku kokio ir ar vienos rusies uztenka)
5. galutines priemones nuvalyti pavirsiui
6. lempos
*

lempos tai tikrai tokios uztenka bigsmile.gif rolleyes.gif ax.gif
rogrinta
Merginos ar teko ką nors girdėt apie Ampelą? Kažkaip tik paskambinau pasiteiraut apie kursus,bet paėmiau ir užsirašiau ant smūgio daug negalvojus doh.gif Aišku atsisakyt jei ką dar turiu laiko iki rugpjūčio 4. Tai jie kas ką žino negero (ar gero) tai pasakykit ax.gif
SECREAT
QUOTE(rogrinta @ 2010 07 13, 23:14)
Merginos ar teko ką nors girdėt apie Ampelą? Kažkaip tik paskambinau pasiteiraut apie kursus,bet paėmiau ir užsirašiau ant smūgio daug negalvojus  doh.gif Aišku atsisakyt jei ką dar turiu laiko iki rugpjūčio 4. Tai jie kas ką žino negero (ar gero) tai pasakykit  ax.gif
*

as ir darbus pasiziuriu ir man viskas aisku buna.. rolleyes.gif siaip nekokiu atsiliepimu esu girdejusi..duok Diev tai tik pletkai.bet pati pora klienciu is ten turiu,tai nznau.kelios manikiurininkes ten yra,nezinau kuri joms nagus dare,bet kai pasiziuri,kad nekaip atrodo,tai nesinoretu man eiti i kursus ten,jei darbas nera tobulai atliktas ax.gif nevarau tikrai ant sito salono darbuotoju,taciau issakiau tik savo nuomone,nes buvo klausta apie tai 4u.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 13, 22:28)
as ir darbus pasiziuriu ir man viskas aisku buna..  rolleyes.gif  siaip nekokiu atsiliepimu esu girdejusi..duok Diev tai tik pletkai.bet pati pora klienciu is ten turiu,tai nznau.kelios manikiurininkes ten yra,nezinau kuri joms nagus dare,bet kai pasiziuri,kad nekaip atrodo,tai nesinoretu man eiti i kursus ten,jei darbas nera tobulai atliktas  ax.gif  nevarau tikrai ant sito salono darbuotoju,taciau issakiau tik savo nuomone,nes buvo klausta apie tai  4u.gif
*

doh.gif as dabar nuotraukas pasiziurejau, na ir darbai.... tikrai manau nieko gero, nebent tie darbai daryti ant greicio o mokyna taip kaip turi buti, o nuotraukose , na galiu sutikti kad nemoka fotografuoti, as irgi nemoku, bet as ir nesakau kad pati galeciau kazko mokinti, bet manau tie kas mokyna turi tobulai daryti darbus, o ten aiskiai matosi, ir nagai kreivi, ir ilgis skirtingas, ir medziaga sudeta nelygiai, vietomis su kuprom, vietomis su dobem.... tad tiesa sakant reiktu man ten eiti tai neeiciau, geriau nepagaileciau pinigu ir eiciau pas egidija, nes ten jau iskarto matosi nuotraukose kaip padarytas darbas.....
jautiena
o gal ten pradedanciuju mokinukiu darbeliai, tai tikrai nera taip blogai, kai kurie visai grazus.
SECREAT
QUOTE(jautiena @ 2010 07 14, 10:59)
o gal ten pradedanciuju mokinukiu darbeliai, tai tikrai nera taip blogai, kai kurie visai grazus.
*

kad nepradedanciuju.dauguma pacios vadinamos mokytojos mirksiukas.gif jei mokyti lipdyti nagucius,tai manau jie turetu buti tobuli,kad galetum tuo uzsiimineti ir kitus mokyti.cia mano tokia nuomone ax.gif
Gintut77
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 14, 11:09)
kad nepradedanciuju.dauguma pacios vadinamos mokytojos  mirksiukas.gif jei mokyti lipdyti nagucius,tai manau jie turetu buti tobuli,kad galetum tuo uzsiimineti ir kitus mokyti.cia mano tokia nuomone  ax.gif
*

drinks_cheers.gif
rogrinta
QUOTE(jautiena @ 2010 07 14, 11:59)
*

Aš kažkaip irgi taip supratau g.gif
Ir dar bajeris jie gi Kaune,o aš Vilniuj doh.gif lotuliukas.gif
kinga33
Sveikos panelytes.
reikia patarimo,o tiksliau vertimo ir paaiskinimo.
Noreciau paprasyt jusu isversti gelio pavadinimus is vokieciu kalbos:
1) haftgel
2) aufbaugel
3) french with (na na prancuziskam - baltas gelis)
4) french pink natur
5) moonlight 3 in 1 gel
6) versiegelungs-gel

Gal turi reiksme ju eiliskumas dedant ant nagucio?

Is anksto labai dekoju uz atsakymus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Gintut77
QUOTE(kinga33 @ 2010 07 14, 14:36)
Sveikos panelytes.
reikia patarimo,o tiksliau vertimo ir paaiskinimo.
Noreciau paprasyt jusu isversti gelio pavadinimus is vokieciu kalbos:
1) haftgel
2) aufbaugel
3) french with (na na prancuziskam - baltas gelis)
4) french pink natur
5) moonlight 3 in 1 gel
6) versiegelungs-gel

Gal turi reiksme ju eiliskumas dedant ant nagucio?

Is anksto labai dekoju uz atsakymus  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif
*

o is kur cia paiimta? cia kiek suprantu prancuzisko darymo instrukcija taip?
kinga33
QUOTE(Gintut77 @ 2010 07 14, 15:58)
o is kur cia paiimta? cia kiek suprantu prancuzisko darymo instrukcija taip?
*

ne, cia atsisiunciau visa rinkinuka ir ten tie 6 geliai buvo.
Vienam priauginimui tiek geliu tikrai nereikia smile.gif
Taniushka
QUOTE(SECREAT @ 2010 07 14, 10:09)
kad nepradedanciuju.dauguma pacios vadinamos mokytojos  mirksiukas.gif jei mokyti lipdyti nagucius,tai manau jie turetu buti tobuli,kad galetum tuo uzsiimineti ir kitus mokyti.cia mano tokia nuomone  ax.gif
*

as irgi manau kad galetum mokinti kitus reikia tobulai moketi dirbti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o tem pamaciau tik viena darba kurit istikruju neblogas....
Papildyta:
merginos, kurios dirbas tu perfectnails sakykite baltas angel white gelis ar tokios pat konsistenciojos kaip ira kamufliazas? (beje si kart paemiau kamufliza o jis persisviecia doh.gif )
kristinka_2010
tai kas nors atsakys kokios firmos medziagas naudojat ar ne?? 4u.gif
Taniushka
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 14, 14:44)
tai kas nors atsakys kokios firmos medziagas naudojat ar ne??  4u.gif
*

as naudoju IBD , Kinetics, perfect nails-tik kamufliaza
Ledine-superine
labukas merginos, vis bandau nagus priauginti ant formeliu su geliu, bet nesigauna verysad.gif nuteka gelis, gal galetumet papasakoti kaip jus priauginate nagus ant formeliu su geliu blush2.gif labai aciu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 14, 15:52)
as naudoju IBD , Kinetics, perfect nails-tik kamufliaza
*

gal galetum pasakyti kas turi buti parasyta ant kamufliazinio gelio?lb noriu nusipirkti blush2.gif
kissa666
QUOTE(Ledine-superine @ 2010 07 15, 11:00)
*labukas merginos, vis bandau nagus priauginti ant formeliu su geliu, bet nesigauna verysad.gif nuteka gelis, gal galetumet papasakoti kaip jus priauginate nagus ant formeliu su geliu blush2.gif labai aciu ax.gif

**gal galetum pasakyti kas turi buti parasyta ant kamufliazinio gelio?lb noriu nusipirkti blush2.gif
*

*ant formeliu geriausiai yra priaugineti su tirstesniu geliumi, tada jisai nenuteka mirksiukas.gif
as tai esu bandziusi su biogeliu, o jis toooks skystas, nu nafik, tiek prisivarginau doh.gif

** va cia pvz yra Perfect nails kamufliazinis, o siaip ant ju ivairiai buna parasyta, as tiksliai net ir nezinau.. nes kai perku, tai sakau kad man kamufliazinio reikia ax.gif
Taniushka
QUOTE(Ledine-superine @ 2010 07 15, 10:00)
labukas merginos, vis bandau nagus priauginti ant formeliu su geliu, bet nesigauna verysad.gif nuteka gelis, gal galetumet papasakoti kaip jus priauginate nagus ant formeliu su geliu blush2.gif labai aciu ax.gif
Papildyta:
gal galetum pasakyti kas turi buti parasyta ant kamufliazinio gelio?lb noriu nusipirkti blush2.gif
*

ant perfectnails parasyta cover pink gel, o kitu firmu net nezinau nes pas mus klaipedone nesu maciusi

merginos kur dingot kurios turit perfectnails white angel, kokio jo konsistencija? kaip ir kamufliazo?
Taara
Sveikos 4u.gif

Iskilo man tokie klausimai blush2.gif
1. Gal galit pasakyt kas dirbat su formelem, kaip elgtis darant paprasta priauginima g.gif prancuziska zinau, o kaip su tuo paprastu kad nepersisviestu galiukai, ar jau taip ir turi but ? g.gif

2. Bandziau siandien nagus apliet bio geliu. Is perfect nails gavau meginuka, ale nuimant lipnu pavirsiu po lempos jis man ir nusivale beveik visas g.gif
Tai likau nesusipratus, ar cia as ka blogai dariau ar tas gelis blogas? Sake jokiu priemoniu daugiau nereik, ta prasme pasiausi naga ir tepi ji, tai as ir taip bandziau, ir veliau su bonderiu, bet vis tiek tas pats doh.gif
kristinka_2010
QUOTE(Taara @ 2010 07 15, 16:11)
Sveikos  4u.gif

Iskilo man tokie klausimai  blush2.gif
1. Gal galit pasakyt kas dirbat su formelem, kaip elgtis darant  paprasta priauginima  g.gif  prancuziska zinau, o kaip su tuo paprastu kad nepersisviestu galiukai, ar jau taip ir turi but ?  g.gif

2. Bandziau siandien nagus apliet bio geliu. Is perfect nails gavau meginuka, ale nuimant lipnu pavirsiu po lempos jis man ir nusivale beveik visas  g.gif
Tai likau nesusipratus, ar cia as ka blogai dariau ar tas gelis blogas? Sake jokiu priemoniu daugiau nereik, ta prasme pasiausi naga ir tepi ji, tai as ir taip bandziau, ir veliau su bonderiu, bet vis tiek tas pats  doh.gif
*

gerai gerai klauskite mane sita tema irgi domina... tik kazkaip nepopuliaru dar sitas reikalas
Taniushka
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 15, 16:16)
gerai gerai klauskite mane sita tema irgi domina... tik kazkaip nepopuliaru dar sitas reikalas
*

nepopuliaru, nes su biogeliu mazai galimybiu dizainams, pvz. as manau su biogeliu negalima priaugineti su tipsais, nes biogelis yra gan minkstas ir elastingas, o kitos priaugineja, priauginant su formom, negalima daryti ilgo prailginimo, beje negalima jo maisyti su kitais gelias tame tarepe spalvotais, jeigu prancuziska tai reikia ir tureti balta biogeli, tad su juo mazai kas dirba, as kai turejau perfect nails meginuka viskas ok buvo, niekas nenusivale ir laikesi gan neblogai, bet jeigu pati dirbciau su biogeliu tai rinkciausi geresnes firmos, nes visdelto perfectnails nepasizymi gera produkcija, kazka galima aisku ir is ten naudoti bet pagrindines priemones turi buti geros kokybes, tad as uz populiariausias markes zinomas visame pasaulyje
kristinka_2010
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 15, 16:30)
nepopuliaru, nes su biogeliu mazai galimybiu dizainams, pvz. as manau su biogeliu negalima priaugineti su tipsais, nes biogelis yra gan minkstas ir elastingas, o kitos priaugineja, priauginant su formom, negalima daryti ilgo prailginimo, beje negalima jo maisyti su kitais gelias tame tarepe spalvotais, jeigu prancuziska tai reikia ir tureti balta biogeli, tad su juo mazai kas dirba, as kai turejau perfect nails meginuka viskas ok buvo, niekas nenusivale ir laikesi gan neblogai, bet jeigu pati dirbciau su biogeliu tai rinkciausi geresnes firmos, nes visdelto perfectnails nepasizymi gera produkcija, kazka galima aisku ir is ten naudoti bet pagrindines priemones turi buti geros kokybes, tad as uz populiariausias markes zinomas visame pasaulyje
*

na as manau aisku viskas priklauso nuo poziurio, taciau esu dabar toki geli uzsidesiu tik ant naturalaus nago ir su juo tampa galimybe atsiauginti nagus. Plius jie atrodo, kaip naturalus, o su priaugintais su tipsais niekada neatrody naturaliai...

as tai visai noreciau kad idetumet pavyzdiu su priaugintais nagais bet ne is virzaus o is apacios... nes man ten tokia neestetika nehigieniska... kad tie prauginami nevilioja... blush2.gif
Taniushka
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 15, 18:14)
na as manau aisku viskas priklauso nuo poziurio, taciau esu dabar toki geli uzsidesiu tik ant naturalaus nago ir su juo tampa galimybe atsiauginti nagus. Plius jie atrodo, kaip naturalus, o su priaugintais su tipsais niekada neatrody naturaliai...

as tai visai noreciau kad idetumet pavyzdiu su priaugintais nagais bet ne is virzaus o is apacios... nes man ten tokia neestetika nehigieniska... kad tie prauginami nevilioja...  blush2.gif
*

na istikruju kas kaip dirba, as visada su frezu apacia isvalau, ir jeigu ne duok dieve kur atsisloksniavo, tai tas vietas butinai isdildinu ir naujau uzdedu medziaga, tad nagu apacios atrodo butent taip kaip ir atrodytu naturalus ar su bio geliu, su tipsais nedirbu beveik visai tik su formom tad naturalus nagai nuo gelio ne atsiklijoja, o su tipsais sutinku atrodo nekaip, o daznai klientes kai ateina nori ne su laku lakuotu nagu, kurie butent taip ir arodis naturaliausiai, bet nori idomiu dizainu o idomiu dizainu su biogeliu jau ne tiek daug ir padarysi
kissa666
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 15, 17:30)
beje negalima jo maisyti su kitais gelias tame tarepe spalvotais, jeigu prancuziska tai reikia ir tureti balta biogeli,
*

na ir teorines puses gal ir negalima, bet is praktines puses... dariau pati taip, dejau ant biogelio spalvota geli ir super laikosi thumbup.gif retai kada atsoksta ax.gif
Taniushka
del biogelio ir tipsu kur rasiau turejau omeny su biogeliu mano manimu galima prailginti naga tik ant formu, nes tipsas yra kietas o biogelis minkstas o daugelis ant formu nepriaugina nes nemoka arba tingi todel ir su biogeliu nedirba, o klientes dazniausiai ateina ir nori iskarto ilgu nagu
kissa666
QUOTE(Taniushka @ 2010 07 15, 19:50)
del biogelio ir tipsu kur rasiau turejau omeny su biogeliu mano manimu galima prailginti naga tik ant formu, nes tipsas yra kietas o biogelis minkstas o daugelis ant formu nepriaugina nes nemoka arba tingi todel ir su biogeliu nedirba, o klientes dazniausiai ateina ir nori iskarto ilgu nagu
*

na as su formom bandziau... imanoma, bet ilgai ir sunkokai...nes jis labai jau skystas... tai reikia po viena naga daryti, o paskui dildinti reikia, nes dazniausiai ant sonu issilieja... o kas bent karta bande su biogeliu, tai zino, kad dildinti ji yra ziauriai sunkiai, nes labai jau jis minkstas yra unsure.gif
jautiena
QUOTE(Taara @ 2010 07 15, 15:11)
Sveikos  4u.gif
2. Bandziau siandien nagus apliet bio geliu. Is perfect nails gavau meginuka, ale nuimant lipnu pavirsiu po lempos jis man ir nusivale beveik visas  g.gif
Tai likau nesusipratus, ar cia as ka blogai dariau ar tas gelis blogas? Sake jokiu priemoniu daugiau nereik, ta prasme pasiausi naga ir tepi ji, tai as ir taip bandziau, ir veliau su bonderiu, bet vis tiek tas pats  doh.gif

arba labai jau plonai tepi arba tavo uv lempa yra visiskas sh... greiciausiai atrasis variantas.
Taniushka
QUOTE(kissa666 @ 2010 07 15, 18:53)
na as su formom bandziau... imanoma, bet ilgai ir sunkokai...nes jis labai jau skystas... tai reikia po viena naga daryti, o paskui dildinti reikia, nes dazniausiai ant sonu issilieja... o kas bent karta bande su biogeliu, tai zino, kad dildinti ji yra ziauriai sunkiai, nes labai jau jis minkstas yra unsure.gif
*

as esu bandziusi dirbti su biogeliu, viskas gerai gaunasi, nes pirmas sluoksnis labai labai plonai reikia tepti tada niekas niekur neisteka, be to pries darba ji galima palaikyti saldytuve, o del geliu maisymo, aisku visi daro kas kaip moka, kaip rizikuoja, as pati nerizikuociau nes maciau koks buna rezultatas jeigu uzdedi ant biogelio balta geli, o perdaryti darba nemokamai as neturiu nei laiko nei noro, tad stengiuosi dirbti taip kad klientes neliktu nepatenkintos
Taara
QUOTE(jautiena @ 2010 07 15, 19:58)
arba labai jau plonai tepi arba tavo uv lempa yra visiskas sh... greiciausiai atrasis variantas.
*

Tai kad lempa gera, ne kinietiska, ir vakar dar sau korekcija dariausi, kuo puikiausiai stingo g.gif
Greiciausiai per plonai tepiau.... g.gif
Jolkuce
QUOTE(Taara @ 2010 07 15, 20:37)
Tai kad lempa gera, ne kinietiska, ir vakar dar sau korekcija dariausi, kuo puikiausiai stingo  g.gif
Greiciausiai per plonai tepiau....  g.gif
*

g.gif O tu ka uztepei plonu sluoskniu viena kart ir poto valei lipnuma? blink.gif Ar as ne taip supratau? Gi bio gelis tepas priklausomai nuo naguciu ilgio, trumpiems 2 uztenka biskuti ilgesniems net 3.Bent jau tokios zinios is seminaro smile.gif
Taara
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 15, 20:45)
g.gif O tu ka uztepei plonu sluoskniu viena kart ir poto valei lipnuma? blink.gif Ar as ne taip supratau? Gi bio gelis tepas priklausomai nuo naguciu ilgio, trumpiems 2 uztenka  biskuti ilgesniems net 3.Bent jau tokios zinios is seminaro smile.gif
*

Aha blush2.gif matyt cia ir bus mano klaida blush2.gif ax.gif
Jolkuce
QUOTE(Taara @ 2010 07 15, 20:53)
Aha  blush2.gif  matyt cia ir bus mano klaida  blush2.gif  ax.gif
*

Tada viskas aisku merdzyna biggrin.gif ne matyt, butent cia ir klaida padaryta, nes pirmas sluoksniukas buna itin plonas na ji kaipo taip ir imasazuojant labai gerai i naguti butina,poto jau istraukus is lempos antra sluoksni gali kaip nagu laku jau dengt..siaip kiek as kam dengiau tai dazniausia gaunasi tas pirmasis imasazuotas ir 2 kaip nagu laku tepti sluoksniukai.Beja labai idomiai, vienos merginos sako, kad joms storesnis sluoksnis ne taip atsoka greit,kitos kad plonesnis..zodziu individualu, kaip ir iprastam priauginime smile.gif
Taara
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 15, 21:35)
Tada viskas aisku merdzyna  biggrin.gif  ne matyt, butent cia ir klaida padaryta, nes pirmas sluoksniukas buna itin plonas na ji kaipo taip ir imasazuojant labai gerai i naguti butina,poto jau istraukus is lempos antra sluoksni gali kaip nagu laku jau dengt..siaip kiek as kam dengiau tai dazniausia gaunasi tas pirmasis imasazuotas ir 2 kaip nagu laku tepti sluoksniukai.Beja labai idomiai, vienos merginos sako, kad joms storesnis sluoksnis ne taip atsoka greit,kitos kad plonesnis..zodziu individualu, kaip ir iprastam priauginime  smile.gif
*

Aciu tau 4u.gif ax.gif reiks dar pabandyt ax.gif
pelytte
As cia kazkaip anoi temoi skaiciau ir man uzkliuvo g.gif akrilas kenkia akim? a kokiu budu? garais?
Jolkuce
QUOTE(Taara @ 2010 07 15, 21:46)
Aciu tau 4u.gif  ax.gif  reiks dar pabandyt  ax.gif
*

Butinai,poto papasakosi kaip sekesi bigsmile.gif As tai patenkinta labai, nagucu ilgi uzsiauginau jau nebloga su tuo bio geliu thumbup.gif minusiukas, kad rankos kai daznai vandenyje-tai buna galiukai atsokineja biskutuka rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.