Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema

QUOTE(Pupsia @ 2010 08 21, 16:05)
Sekmes egzamine  4u.gif

ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, reikia jusu nuomones 4u.gif ar imanoma visiskai uz vairo nesedejusiai merginai ismokti vairuoti per praktine vairavimo kursu dali? Kiek zinau, standartiskai tai yra 20 akademiniu valandu.. Labai noriu teisiu, taciau kiek bijau, kad nebutu pinigai ismesti veltui (tas 20 valandu - labai mazai palyginus, visiskam naujokui)... Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhulia @ 2010 08 22, 17:15)
Sveikos mergaites, reikia jusu nuomones  4u.gif  ar imanoma visiskai uz vairo nesedejusiai merginai ismokti vairuoti per praktine vairavimo kursu dali? Kiek zinau, standartiskai tai yra 20 akademiniu valandu.. Labai noriu teisiu, taciau kiek bijau, kad nebutu pinigai ismesti veltui (tas 20 valandu - labai mazai palyginus, visiskam naujokui)... Aciukas  4u.gif

Sveika, aš pradėjau visiškai nuo 0. Pravažinėjau visas 20 ak.val ir pasiėmiau vieną papildomą pamoką. Išsilaikiau iš pirmo karto, vadinas išmokt vairuot įmanoma net man. Aišku, bent 4 kartus po valandą važiavau su tėvais, kad įgaut daugaiu praktikos realiose situacijose.
Atsakyti
QUOTE(Zhulia @ 2010 08 22, 16:15)
Sveikos mergaites, reikia jusu nuomones  4u.gif  ar imanoma visiskai uz vairo nesedejusiai merginai ismokti vairuoti per praktine vairavimo kursu dali? Kiek zinau, standartiskai tai yra 20 akademiniu valandu.. Labai noriu teisiu, taciau kiek bijau, kad nebutu pinigai ismesti veltui (tas 20 valandu - labai mazai palyginus, visiskam naujokui)... Aciukas  4u.gif



Sveika smile.gif
Aš taip pat pradėjau nuo nulio.papildomai nevažinėjau su šeimos nariais visai.Išlaikiau iš pirmo karto. Tačiau iš viso važinėjau 20 akademinių valandų privalomų ir dar 10 nusipirkau.Taigi, iš viso 30 akademinių valandų.Kažkaip man sunku įsivaizduoti kaip aglėtų užtekti 20 valandų unsure.gif
Atsakyti
Bent jau man tos dešimt pamokų(20 ak. val) prabėgo nepastebimai... O kiek dar kartų teko ir instruktoriaus reikalais pasivažinėti doh.gif Nežinau, kad per tiek laiko išmokti super puikiai važiuoti, be jokių, papildomų pamokų, tai reikia pačiai labai labai daug stengtis ir turėti superinį instruktorių, kuris būtų suinteresuotas išmokyti per 10 pamokų, nemąstydamas apie papildomas... Nes vos tik aš pasakiau, kad tikrai imsiu papildomas iškart prasidėjo nesamonės... Tarsi instruktorius tik ir lauktų tų papildomų, už kurias kaip žinia reikia mokėti po 60lt ir daugiau....


Išvis, praėjo man tie 10 važiavimų, kaip didžiausia kančia, ir aš daugiau nebenoriu net verysad.gif Visiškoj nevilty esu, nebežinau ką daryt doh.gif Toks jausmas, kad nieko neišmokau. Nei man kas aiškino kaip reikia taisyklingai stabdyti, nei aikštelę gerai išmokau ir apskritai vis dar turiu vairavimo baimę. Liūdna cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicoletta @ 2010 08 22, 21:25)
Bent jau man tos dešimt pamokų(20 ak. val) prabėgo nepastebimai... O kiek dar kartų teko ir instruktoriaus reikalais pasivažinėti  doh.gif  Nežinau, kad per tiek laiko išmokti super puikiai važiuoti, be jokių, papildomų pamokų, tai reikia pačiai labai labai daug stengtis ir turėti superinį instruktorių, kuris būtų suinteresuotas išmokyti per 10 pamokų, nemąstydamas apie papildomas... Nes vos tik aš pasakiau, kad tikrai imsiu papildomas iškart prasidėjo nesamonės... Tarsi instruktorius tik ir lauktų tų papildomų, už kurias kaip žinia reikia mokėti po 60lt ir daugiau....
Išvis, praėjo man tie 10 važiavimų, kaip didžiausia kančia, ir aš daugiau nebenoriu net verysad.gif  Visiškoj nevilty esu, nebežinau ką daryt  doh.gif  Toks jausmas, kad nieko neišmokau. Nei man kas aiškino kaip reikia taisyklingai stabdyti, nei aikštelę gerai išmokau ir apskritai vis dar turiu vairavimo baimę. Liūdna  cry.gif

o kokioj mokykloj moketes? g.gif
Atsakyti
Sveikos;]

Na, jau penktadienį laikau mokykloj teoriją smile.gif) Idealiai pasisekė su teorijos instruktorium Ryčiu, tikrai superinis 4u.gif bigsmile.gif dar praktinių neėmaiu,bet jau kelis kart pavažinėjau ne su instruktorium ; )) Kaifuoju už vairo, man Tttaaaip patinka! net nesitikėjau . : ) nieks iš jūsų agesinoj daugiau nesimokot? : )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MyJo: 23 rugpjūčio 2010 - 00:44
šiandien išsilaikiau viską mokykloj ir jau šeštadienį keliauju į Regitra teorijos laikyti smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, kas jau laikete teorija Regitroje, ar klausimai bent jau panasus i tuos, kur sprendete www,ketbilietai.lt nes i mokykla pasimokyti prie kompu neturiu galimybes, nes jie dirba iki 18 val. Tai sedziu namuose prie ketbilietu. Ar imanoma islaikyti, jei tik cia mokysiuos?
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 08 23, 14:47)
Merginos, sakykit, kas jau laikete teorija Regitroje, ar klausimai bent jau panasus i tuos, kur sprendete www,ketbilietai.lt nes i mokykla pasimokyti prie kompu neturiu galimybes, nes jie dirba iki 18 val. Tai sedziu namuose prie ketbilietu. Ar imanoma islaikyti, jei tik cia mokysiuos?

labai panasus 4u.gif tik regitroj lengvesni.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 08 23, 15:47)
Merginos, sakykit, kas jau laikete teorija Regitroje, ar klausimai bent jau panasus i tuos, kur sprendete www,ketbilietai.lt nes i mokykla pasimokyti prie kompu neturiu galimybes, nes jie dirba iki 18 val. Tai sedziu namuose prie ketbilietu. Ar imanoma islaikyti, jei tik cia mokysiuos?



panašūs tikrai,nemažai ir atsikartojančių smile.gif bet tikrai ne 100 procentų . Ketbilietai.lt nemažai pasikartojančių klausimų,taigi nuėjus į regitrą reiktųb tikėtis ir kitokių klausimų arbent kitaip suformuluotų smile.gif
Atsakyti
štai kokį el.laišką gavau,gal kas bus įdomu ax.gif
Susisiekimo ministro įsakymu nuo 2010 m. rugsėjo mėnesio 1 dienos įsigalioja keletas svarbių pakeitimų vairuotojų pirminio mokymo tvarkoje. Dėl šių pakeitimų tikriausiai brangs kursai vairavimo mokyklose.

Nuo rugsėjo pradžios vairavimo mokyklos baigimo liudijimas (B kat.) gali būti išduodamas sulaukusiems 17 metų ir galios tik vienerius metus (iki šiol galiojo neribotą laiką). Tačiau kol kas nepranešama, kad nuo 17 m. bus galima laikyti egzaminus ir VĮ “Regitra”.

„Mokyklos baigimo pažymėjimus galėsime išduoti 17 metų turintiems mokiniams, tačiau egzaminus VĮ „Regitra“ kol kas galima laikyti tik sulaukus 18 metų. Todėl kai kurie 17 metų turintys mokiniai, anksčiau pradėję mokytis ir baigę vairavimo mokyklą, egzaminus „Regitroje“ laikys tik po kelių mėnesiu, taip rizikuodami primiršti vairavimo įgūdžius ir neišlaikyti egzamino.“ - sakė vairavimo mokyklos „teisės.lt“ Kaune direktorius Paulius Jankūnas.

Kitas svarbus pakeitimas - padidintas praktinio vairavimo valandų skaičius nuo buvusių 20-ies iki 30 valandų. 4 valandos turės būti mokoma vairavimo mokymo aikštelėje, 16 valandų – mieste (iš jų 2 valandos rekomenduojama tamsiu paros metu), 2 valandos– užmiestyje, likusios 8 valandos paskirstomos pagal individualų poreikį. Tuo tarpu teorijos mokymo valandų sumažinta nuo 60 iki 40.

„Privalomų praktinio vairavimo valandų skaičių padidinus 50%, maždaug tiek pat brangs kursai vairavimo mokyklose. Tačiau reikia paminėti, kad daugumai mokinių ir dabar su instruktoriumi reikia važiuoti apie 30 valandų, nes 20 val. yra per mažai ir mokiniai nespėja tinkamai pasiruosti egzaminui VĮ „Regitra“, - teigė Paulius Jankūnas. Gerai vairuojantiems vairavimo mokyklos turės teisę 20 proc. sumažinti nustatytą praktinio vairavimo mokymo kurso valandų skaičių.

Nuo rugsėjo 1–os įsigalioja dar vienas pakeitimas – mokytis vairuoti su šeimos instruktoriumi bus galima tik baigus vairavimo mokyklą ir išlaikius teorijos egzaminą VĮ „Regitra“. Iki šiol užteko turėti vairavimo mokyklos baigimo pažymėjimą
.
Tačiau tie, kurie turi teisę mokytis ir laikyti egzaminus eksternu (t.y. turintys ne mažesni nei vidurinį išsilavinimą arba tam tikras kategorijas) galės iškarto eiti laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“ ir išlaikius sėsti mokytis su šeimos instruktoriumi. „Papildomą grėsmę eismo saugumui sudarys tai, kad į gatves išvažiuos mokinių, anksčiau dar visiškai nevairavusių. Juos mokys neprofesionalūs instruktoriai su automobiliais be papildomų pedalų.“, - akcentavo „teisės.lt“ vairavimo mokyklos atstovas Paulius Jankūnas. Pagal dabar galiojančią tvarką su šeimos instruktoriumi papildomai mokytis galima tik pravažiavus visą privalomą kursą vairavimo mokykloje, t.y. jau mokant vairuoti.

Smulkiau apie kitus pakeitimus: http://ketbilietai.wordpress.com/
KETbilietai.lt
Atsakyti