Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filmai...*24 Tema*
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
NYLE MA
Labutis smile.gif

Aš jau jums įkyrėsiu....Bet labai jau to "Žaisliuko" ieškom... blush2.gif

Ir dar norėčiau pažiūrėti kokių gerų kostiuminių filmų. Parekomenduokit, prašau. 4u.gif
Evelincik
QUOTE(NYLE MA @ 2010 09 18, 13:05)
Labutis smile.gif

Aš jau jums įkyrėsiu....Bet labai jau to "Žaisliuko" ieškom... blush2.gif
Ir dar norėčiau pažiūrėti kokių gerų kostiuminių filmų. Parekomenduokit, prašau. 4u.gif
*

manau mission beveik impossible rast LT igarsinima
NYLE MA
QUOTE(Evelincik @ 2010 09 18, 11:30)
manau mission beveik impossible rast LT igarsinima
*

Aš kelis kitus filmus su Rišaru radau lietuviškai, bet va šito - niekaip. Noriu vaikui parodyt...

Ačiū, už sugaištą laiką. 4u.gif
Balanda
QUOTE(NYLE MA @ 2010 09 18, 13:05)

Kostiuminiai tai ,susipainiojau laugh.gif čia tokie kaip Hercogienė / The Duchess,
Elžbieta: Aukso amžius / Elizabeth: The Golden Age
g.gif
Braun
QUOTE(Insa @ 2010 09 18, 10:28)
o del issikelimo i viesbuti, taigi ne name esme buvo, o tai kad demonas prie tos moters prisirises
*

QUOTE(Fanfanė @ 2010 09 18, 11:14)
drinks_cheers.gif Tikriausiai esam išlepinti žiūrovai ir filmai be nemirtingų antžmogių mums nebesuprantami biggrin.gif
*

O ne, priešingai - vaizdo tikroviškumą galima tik pagirti. Žanras įdomus ir manau, sudarantis sąlygas baisiai baisiam siaubiakui.
Tačiau tipiškai holivudinis veikėjų elgesys akivaizdžiai stokojo logikos ir todėl nebuvo baisu. Nes patys kalti, nereikia durnium būt.
Dėl išsikėlimo - jei mane naktį kažkas nematomas ištemptų iš lovos ir pratasytų po namus, aš tai jau geriau eičiau miegoti į laiptinę ar šuns būdą nei grįžčiau atgal į tą kambarį. Beto, ligoninėje/viešbuty/pas draugus arba nebūtų bilduko, o jei jau būtų, tai visiems taptų aišku, jog tai ne mano psichikos problema.
Fanfanė
QUOTE(Braun @ 2010 09 18, 14:52)
Tačiau tipiškai holivudinis veikėjų elgesys akivaizdžiai stokojo logikos ir todėl nebuvo baisu. Nes patys kalti, nereikia durnium būt.
Dėl išsikėlimo - jei mane naktį kažkas nematomas ištemptų iš lovos ir pratasytų po namus, aš tai jau geriau eičiau miegoti į laiptinę ar šuns būdą nei grįžčiau atgal į tą kambarį. Beto, ligoninėje/viešbuty/pas draugus arba nebūtų bilduko, o jei jau būtų, tai visiems taptų aišku, jog tai ne mano psichikos problema.

Kam čia tos logikos ieškot? Spėju, kad ir realių žmonių veiksmai tokioje situacijoje ženkliai dažniau būtų nelogiški. Dėl lovos jau sakė - ne prie lovos, kambario ar namo buvo susietas tas baubas, o prie jos pačios. Ar būdoj, ar laiptinėj ji miegotų, viskas kartotųsi. Nežinau ar aš neatidžiai žiūrėjau ir pati prikūriau, ar jūs, bet kiek pamenu ją baubai nereguliariai kankino nuo vaikystės, o niekas atsakymo kodėl taip ir nerado biggrin.gif Tai ką jiems toliau daryt? Vidury nakties skalambyt varpais, kad egzorcisto LABAI reikia? Paguglint reikėjo ir būtų suradę? Na aš tai net dieną nežinočiau kur tokio ieškot, naktį - tuo labiau..
Braun
QUOTE(Fanfanė @ 2010 09 18, 16:07)
Kam čia tos logikos ieškot? Spėju, kad ir realių žmonių veiksmai tokioje situacijoje ženkliai dažniau būtų nelogiški. Dėl lovos jau sakė - ne prie lovos, kambario ar namo buvo susietas tas baubas, o prie jos pačios. Ar būdoj, ar laiptinėj ji miegotų, viskas kartotųsi. Nežinau ar aš neatidžiai žiūrėjau ir pati prikūriau, ar jūs, bet kiek pamenu ją baubai nereguliariai kankino nuo vaikystės, o niekas atsakymo kodėl taip ir nerado :D Tai ką jiems toliau daryt? Vidury nakties skalambyt varpais, kad egzorcisto LABAI reikia? Paguglint reikėjo ir būtų suradę? Na aš tai net dieną nežinočiau kur tokio ieškot, naktį - tuo labiau..
*

Naktį žiūrėjau, įspūdžiai dar "karšti" :)
Taip, baubai kankina. Tik vakarais/naktimis. Tad nebūti tuo metu vieniems namuose būtų net ne logika, o instinktas. O čia tipo vieną naktį demonai pakalatoja tave po namus, kitą naktį vėl ramiai parpi toj pačioj lovytėj. Nu jo, persekioja ją nuolat, bet tai manyčiau, jei porą naktų su draugais baliuj pagertum tekilą, demonas neateitų pas chebrą shotų daryt, nu vis saugiau tarp žmonių. O paskui ir egzorcistas iš atostogų grįžtų.
Evelincik
QUOTE(Braun @ 2010 09 18, 16:41)
demonas neateitų pas chebrą shotų daryt

lotuliukas.gif
Fanfanė
QUOTE(Braun @ 2010 09 18, 16:41)
Naktį žiūrėjau, įspūdžiai dar "karšti" smile.gif
Taip, baubai kankina. Tik vakarais/naktimis. Tad nebūti tuo metu vieniems namuose būtų net ne logika, o instinktas. O čia tipo vieną naktį demonai pakalatoja tave po namus, kitą naktį vėl ramiai parpi toj pačioj lovytėj. Nu jo, persekioja ją nuolat, bet tai manyčiau, jei porą naktų su draugais baliuj pagertum tekilą, demonas neateitų pas chebrą shotų daryt, nu vis saugiau tarp žmonių. O paskui ir egzorcistas iš atostogų grįžtų.
*

Kitus žmones įtraukt į tuos tampymus?? Jomajo, logika.. biggrin.gif Aš toj "chebroj" būt nenorėčiau..
Ledime
QUOTE(Balanda @ 2010 09 18, 15:29)
Kostiuminiai tai ,susipainiojau  laugh.gif čia tokie kaip Hercogienė / The Duchess,
  g.gif
*

Dar prideciau Karalienės sesuo / The Other Boleyn Girl 4u.gif
Insa
QUOTE(Braun @ 2010 09 18, 15:41)
Naktį žiūrėjau, įspūdžiai dar "karšti" smile.gif
*

biggrin.gif taigi egzorcistas tas nafik juos pasiunte vienaip ar kitaip paskuj biggrin.gif
Simulacra
QUOTE(Safe @ 2010 09 14, 14:01)
Taken (Pagrobimas) - veiksmo trileris su Liam Neeson.

Neseniai žiūrėjau - labai patiko. Vėliau dar peržiūrėjau Man on fire, kuris buvo anksčiau sukurtas ir panašią temą plėtojo, bet man nepatiko. Taken pasirodė žymiai geresnis.

Vakar žiūrėjau The hurt locker apie išminuotojus Irake. Filmas trunka apie 2 val., bet neprailgo. Vertinčiau 8/10
NYLE MA
QUOTE(Balanda @ 2010 09 18, 12:29)
Kostiuminiai tai ,susipainiojau  laugh.gif čia tokie kaip Hercogienė / The Duchess,
  g.gif
*

Ačiū, Hercogienę mačiau, Elžbietą reiks pažiūrėti. smile.gif

Rodo "Skafandrą ir drugelį". Nors pradžios nemačiau, reiks pažiūrėt.
amsv
pažiūrėjau RUBY & QUENTIN.čia prancūzų komedija.pastarųjų nelabai mėgstu ir retai randu tokią, kuri prajuokina.na o šis, tai než kas kaltas, mano nuotaika, kompanija su kuria žiūrėjau, ar pats filmas, bet pražvengėm vos ne visą filmą.šiaip filmas labai jau nuspėjamas.
taip pat THE JONESES.duočiau tik 4/10.labai lėkštas ir nuspėjamas filmas.pabaigoj jau net ketinau prasukt.
na ir pagaliau THE PURSUIT OF HAPPYNESS.beveik nuostabus.kažko truputėlį pritrūko.
laTulipe
QUOTE(NYLE MA @ 2010 09 18, 22:33)
*

pagaliau vakar jį man pavyko pamatyti. labai patiko. wub.gif tai yra vienas iš tų filmų, kuriuos norėsiu žiūrėti dar kartą bigsmile.gif

dar žiūrėjau Keistuolių teatro Geltonų plytų kelias. aišku, žiūrėjau jau n- tąjį kartą, bet paskutinis kartas buvo jau seniai, tad vakar smagiai jį sužiūrėjau wub.gif aš su juo užaugau (ir tebeaugu lotuliukas.gif ) wub.gif kaip tik kažkada mąsčiau, kodėl jo neberodo niekad..
juraga
QUOTE(NYLE MA @ 2010 09 18, 22:33)
*

Žiūrėjau. Nuostabus filmas. Labai sujaudino, bei paliko gilų įspūdį.
Lauružė
Ruby&Quentin tai per TV dažnai rodo. Lietuviškas pavadinimas "Užsičiaupk!", originalo "Tais-Toi!". Gera komedija. Bet kai žiūrėjau antrą kartą, juokas jau nebeėmė.

Aš tai labai mėgstu peržiūrinėt įkvepiančius filmus. Vakar beplušėdama virtuvėje keletą prasukau: "Shirley", "Sex & Mrs. X", "Tout pour plaire". Labai moteriški filmai thumbup.gif

Gal dar žinot panašių?
melana
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 19, 09:49)

dar žiūrėjau Keistuolių teatro Geltonų plytų kelias. aišku, žiūrėjau jau n- tąjį kartą, bet paskutinis kartas buvo jau seniai, tad vakar smagiai jį sužiūrėjau  wub.gif aš su juo užaugau (ir tebeaugu  lotuliukas.gifwub.gif kaip tik kažkada mąsčiau, kodėl jo neberodo niekad..
*

mes irgi su dukra žiūrėjom biggrin.gif

Love in the afternoon - nuostabus juodai baltas filmas su Audrey Hepburn. Puiki meilės istorija, žavioji Audrey wub.gif Labai patiko

Mona Lisa smile - visai nieko filmas, nors perdaug ir nesužavėjo, vietom nuobodu buvo... Mintis filmo gera, įgyvendinimas tai tipinis holivudinis, aišku buvo kaip baigsis biggrin.gif
Tedžiukė
QUOTE(Lauružė @ 2010 09 19, 11:29)
Ruby&Quentin tai per TV dažnai rodo. Lietuviškas pavadinimas "Užsičiaupk!", originalo "Tais-Toi!". Gera komedija. Bet kai žiūrėjau antrą kartą, juokas jau nebeėmė.

Aš tai labai mėgstu peržiūrinėt įkvepiančius filmus. Vakar beplušėdama virtuvėje keletą prasukau: "Shirley", "Sex & Mrs. X", "Tout pour plaire". Labai moteriški filmai  thumbup.gif

Gal dar žinot panašių?
*

O gal kas žinote iš kur būtų galima atsisiųsti filmą "Shirley" rusu kalba , niekaip nerandu.Iš anksto ačiū.
Gegytė
Repo. The genetic opera. - nuostabus miuziklas. Verta pamatyti. 10/10 wub.gif
Lauružė
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 09 19, 13:45)
O gal kas žinote iš kur būtų galima atsisiųsti filmą "Shirley" rusu kalba , niekaip nerandu.Iš anksto ačiū.
*

http://rutracker.org mirksiukas.gif
Tedžiukė
QUOTE(Lauružė @ 2010 09 19, 20:14)
http://rutracker.org mirksiukas.gif
*

Aš ten radau tik Shirley Valentine, tai tas pats filmas?.. gal konkrečią nuorodą galėtumėte įdėti..
Simulacra
Skin - apie Apartheido metu Afrikos baltaodžių šeimoje gimusią tamsiaodę mergaitę, apie pasirinkimą, meilę, neapykantą. Paremtas tikra istorija. Visai patiko, kažkuo truputį priminė Rabit-proof fence
Endži
vakar žiūrėjau Step Up 3, kas neabejingas šokiams, rekomenduoju thumbup.gif
Lauružė
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 09 19, 20:21)
Aš  ten radau tik  Shirley Valentine, tai tas pats filmas?.. gal konkrečią nuorodą galėtumėte  įdėti..
*

Aha, tas pats smile.gif
Tikslus pavadinimas "Shirley Valentine (1989)". Atsiprašau, kad suklaidinau. Pas mane failas su sutrumpintu pavadinimu. 4u.gif
Safe
Ateinu dar su karštais įspūdžiais po vakarykščio Inception. Eilinį kartą lietuviai "pasistengė" su pavadinimo vertimu biggrin.gif labai patiko mintis su sapnais, kaip galima į juos implantuoti naują informaciją arba ją panaikinti, taip pat puikiai atskleisti specialieji efektai. Buvo kilę neaiškumų, bet filmui pasibaigus MB viską sustatė į vietas ax.gif
DiCaprio vaidyba kuo toliau, tuo labiau pradeda mane įtikinti, tinka jam tokie sukčiaus vaidmenys rolleyes.gif taigi, didelis didelis pliusas iš manęs.

Ai. Dar manau, kad 3D nebūtų pagadinęs filmo.
amsv
QUOTE(Lauružė @ 2010 09 19, 11:29)

Aš tv nežiūriu biggrin.gif ir antrą kartą filmų beveik nežiūriu, tuo labiau komedijų.išimtis Shindler's list,gladiator ,city of god,the departed,no country for old man,na ir dar keletas kitų(neatsimenu dabar).kuriuos mačiau ne kartą, ir pažiūrėčiau dar po kažkurio laiko. ax.gif
Aguonytė
QUOTE(Endži @ 2010 09 20, 09:48)
vakar žiūrėjau Step Up 3, kas neabejingas šokiams, rekomenduoju thumbup.gif
*

man tai jis thumbup.gif thumbup.gif
Thea!
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 19, 10:49)

dar žiūrėjau Keistuolių teatro Geltonų plytų kelias. aišku, žiūrėjau jau n- tąjį kartą, bet paskutinis kartas buvo jau seniai, tad vakar smagiai jį sužiūrėjau  wub.gif aš su juo užaugau (ir tebeaugu  lotuliukas.gifwub.gif kaip tik kažkada mąsčiau, kodėl jo neberodo niekad..
*

ech tie senieji keistuoliai,nostalgija apeme wub.gif noriu ir as paziuret bigsmile.gif as labai svajoju gauti ju jubiliejinio koncerto irasa? kazi imanoma? verysad.gif
Piktoji Fėja
is kur siuntetes step up 3? g.gif
Endži
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 21, 19:27)
*

as ziurejau kinotearte, nes radau tik camp ripa, tai kokybe labai bloga, tikrai neverta tokios ziuret schmoll.gif
Piktoji Fėja
QUOTE(Endži @ 2010 09 21, 19:53)
as ziurejau kinotearte, nes radau tik camp ripa, tai kokybe labai bloga, tikrai neverta tokios ziuret schmoll.gif
*

cam ripu ir as neziuriu - arba kine, arba normalios kokybes namie smile.gif
Aguonytė
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 21, 21:27)
*

aš tai iš linkomanijos g.gif
Endži
QUOTE(Aguonytė @ 2010 09 21, 22:24)
aš tai iš linkomanijos g.gif
*

a kokia kokybe ?
angel dreams
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2010 09 21, 20:27)
*

siunčiausi iš
http://megashara.com/movies
gera kokybė ir greitas siuntimas
amberr.
Perskaiciau knyga-ziauriai patiko, db zesiu filma Popieze Joana, tikiu irgi labai patiks bigsmile.gif
Safe
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 11:24)
Perskaiciau knyga-ziauriai patiko, db zesiu filma Popieze Joana, tikiu irgi labai patiks bigsmile.gif
*

Dažnai būna, kad perskaičius knygą, filmas kažkiek (o kartais net labai) nuvilia.
LEEja
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 12:24)
*

as knygos neskaiciau, bet filma ziurejau.
mano galva knyga bus geresne, kazkaip per siaurai ar per pavirsutiniskai ten viskas rodoma 4u.gif temai kaip ir beprecedentine, o vat filmas ta nelabai parode
amberr.
QUOTE(Safe @ 2010 09 22, 12:39)
Dažnai būna, kad perskaičius knygą, filmas kažkiek (o kartais net labai) nuvilia.
*

Na man knygos Mano sesers globejas atveju buvo atvirksciai biggrin.gif 4u.gif bet taip, zinau taip buna.. pas mus dabar filmu savaite bus biggrin.gif turim:
A komanda
Centurion
Killers
Popieze Joana
Robin hudas
Aguonytė
QUOTE(Endži @ 2010 09 22, 10:40)
a kokia kokybe ?
*

Gera smile.gif
Medeinaa
Sveikos smile.gif

Gal žinote kur rasti brangiausių filmų sąrašą 2009/2010 metų duomenimis? Google meta tik 2008 metų, o ten dar nėra "Avataro" ax.gif
Aguonytė
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 22, 16:14)
Sveikos  smile.gif

Gal žinote kur rasti brangiausių filmų sąrašą 2009/2010 metų duomenimis? Google meta tik 2008 metų, o ten dar nėra "Avataro"  ax.gif
*

Bandei čia "http://www.imdb.com/" ? smile.gif
Masako
Mother and child - nebloga graudulinga gyvenimiska drama. (gal kartais jau su tuo graudenimu, tiesa, ir perlenkiama lazda.) Sis filmas man primine minti: "zmoges patys susikuria pragara ir jame gyvena".
Beje, tikras malonumas matyt tiek zymiu pasiilgtu veidu bigsmile.gif
Medeinaa
Kerėpla.. angliškai išvis pamiršau paieškoti... doh.gif

Ačiū, Aguonyte.
Prancuzyte
Prince of Persia - skani pasaka.. gal vietom uztesta, bet esmej kaip ir patiko smile.gif
laTulipe
aš daug filmų turiu (taip jau išėjo, kad gavau daug vienu metu ). fight club, remember me (įkišau nosį pažiūrėt ištraukėlę doh.gif Pattinson'ą pamačiau ir kaži kodėl susilydžiau lotuliukas.gif bet lauksiu penktadienio, kad galėčiau pažiūrėt. o gal ir ryt valandėlę rasiu unsure.gif ), mirrors, avatar, da vinčio kodas, paranormal etity, house of the dead 2, boo, where the wild things are , confessions of shopaholic ir dar gal dešimt filmų bigsmile.gif bet laikelio ne per daugiausiai randu, tai nežinia kada visus sužiūrėsiu.
Ledime
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 15:01)
Killers
Robin hudas
*

Killers pradzia visai patiko,bet veliau labai "nupiginta" 5/10 smile.gif
O robin hudas tikrai patiko mirksiukas.gif 8/10
Piktoji Fėja
QUOTE(angel dreams @ 2010 09 22, 09:57)
siunčiausi iš
http://megashara.com/movies
gera kokybė ir greitas siuntimas

*

kad tik camrip cia yra g.gif
&Barbara
"Secret window"- paskutinis matytas, labai neblogas. su johny deep tongue.gif
W*S:*
Gal kas buvot Amaya? Kaip patiko, kokie atsiliepimai? Mąstau ryt eiti rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.