Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

aš atidariau pagal Lusasitos receptą,nu visi pabalo,neskanaus kvapo,nu kažką ne taip gal padariau,nes visi slovikėliai tokie.O pagal Semikės,tai skonis neblogas bet man gavosi labai susiraukšlėję,minkšti verysad.gif
Atsakyti
man pagal mmamka nesigavo kazko visi siemet, o uspaschikiniai antri metai nepaveda atsidariau sloikiuka skonus mmm super wub.gif viska dariau pagal recepteli nei susirauksleje nei neiprasto skonio, tokie kaip Uspaschio 4u.gif
dar man istrigo Ules agurkeliai, reiks kitais metais pasigamint nusirasius recepteli, pasitikiu recepteliais visi skanus labai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 22 spalio 2010 - 12:48
Mane jau antri metai nepaveda ;agurkai su garstyciomis thumbup.gif
Georgiana labai smagu skaityti ,kaip mums sekasi
Atsakyti
Šį rudenį agurkus konservavau pagal keturis receptus: Uspaskicho agurkėliai, bulgariški Nr. 2, pagal vienos pažįstamos receptą ir pagal dar vieną receptą- pikantiški agurkai (su čili ir daug cukraus). Visi stiklainiai puikiai laikosi, agurkai, nesusiraukšlėję. Dabar po truputį ragaujam. Pikantiški ir bulgariški thumbup.gif thumbup.gif Uspaskicho agurkėliai schmoll.gif Jie gavosi kieti, traškūs, bet labai švelnūs. Ne mūsų šeimos skoniui. Kitą rudenų jų nebedarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 09, 22:11)
Šį rudenį agurkus konservavau pagal keturis receptus: Uspaskicho agurkėliai, bulgariški Nr. 2, pagal vienos pažįstamos receptą ir pagal dar vieną receptą- pikantiški agurkai (su čili ir daug cukraus). Visi stiklainiai puikiai laikosi, agurkai, nesusiraukšlėję. Dabar po truputį ragaujam. Pikantiški ir bulgariški thumbup.gif  thumbup.gif  Uspaskicho agurkėliai schmoll.gif  Jie gavosi kieti, traškūs, bet labai švelnūs. Ne mūsų šeimos skoniui. Kitą rudenų jų nebedarysiu.

lauksim recepteliu, nesvarbu, kad ziema uz lango:)
Atsakyti
mes siandien paragavom agurku misraine su cesnakais ir tomatu, skonis geras, bet truksta astrumo, kitamet su cili pipirais darysim blush2.gif
Atsakyti
O man toks klausimas, sakykit, o atidarius agurkėlius su garstyčiom,jie pas jus ilgai stovi? Ta prasme ar nepagenda? Nu aš atidarau stiklainį ir jei per porą dienų nesuvalgom,jie prarūgsta unsure.gif čia šaldytuve.
Beje uspaskicho ir man per švelnūs,bet skanūs. Dar kažkokius darau su citrinos rūgštim,tai man jie schmoll.gif bet čia pati suklydau,nes jaučias juodųjų serbentų lapų skonis doh.gif nors ir nedaug jų dėjau.
dar dariau su morkom ir svogūnais,tai šie pasiteisina man thumbup.gif
Atsakyti
O mano mėstamiausi Uspaskicho. Didžiąją dalį marinavau būtent pagal šį receptą ir nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
atsidariau si:
Agurkai su garstyciomis (kosele)

1 ltr. vandens reikia:
1 stiklines cukraus,
1 stiklines acto,
3 saukstu druskos,
5 saukstu garstysciu,
kvapieji pipirai, pirkti prieskoniai ir cesnakas.

Uzpilti verdanciu marinatu ir stiklainiukus pridengti dangteliais. Palaikyti apie pusvalandi ir nupilti. Marinata vel uzvirti ir uzpilti vel ant agurku, uzsukti ir dar siltai parai apkloti.
SUPER, zemai lenkiuos jau liuks tai liuks nesvarbu, kad sudrumzleje yra, gailiuos kad tik mazai dariau pabandymui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 12 14, 18:49)
atsidariau si:
Agurkai su garstyciomis (kosele)

SUPER, zemai lenkiuos jau liuks tai liuks nesvarbu, kad sudrumzleje yra, gailiuos kad tik mazai dariau pabandymui doh.gif

Mums šitie irgi patys pačiausi. Niam niam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 09, 22:11)
. Dabar po truputį ragaujam. Pikantiški ir bulgariški thumbup.gif  thumbup.gif  Uspaskicho agurkėliai schmoll.gif  Jie gavosi kieti, traškūs, bet labai švelnūs. Ne mūsų šeimos skoniui. Kitą rudenų jų nebedarysiu.

man taip pat uspaskicho nelabai, taciau dabar zinosiu ir kitais metais tikrai ju nebedarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as si rudeni dariausi saldziarugscius ir bulgariskus nr1, dabar ragavom tai super skonis thumbup.gif , kitais metais tik tokius ir marinuosiu smile.gif
Atsakyti