Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

sveikos
o pagal uspaskiho recepta kiek ten tu garstyciu grudeliu reikia det blush2.gif ir ar viska i vandeni ir tuos lapus, ar lapus ir garstycias i stiklaini det? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 08 03, 08:31)
Vakar paragavau agurkus su garstyciom, tikrai skanu, tik kazin kodel jie pas mane minksti buvo, gal nuo garstyciu? skonis geras, bet tokie kaip trintukai  g.gif  Gal del to, kad marinavau visai nedidelius, na mazus agurkus, pirsto nykscio dydzio  g.gif  g.gif  g.gif
Siandien varysiu i soda skinti agurku, pomidoru, bandysiu didesnius pamarinuoti su garstyciom.

Palaikykit pora valandu vandenyje, tokie kaip trintukas rodo, kad lysvej, agurkams augant, truko vandens. Tad ta vandens trukuma kompensuosite, pamerkusi i vandeni porai valandu. Pamatysit, agurkai bus kieti, nesusirauksleje, traskus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 08 03, 12:03)
Palaikykit pora valandu vandenyje, tokie kaip trintukas rodo, kad lysvej, agurkams augant, truko vandens. Tad ta vandens trukuma kompensuosite, pamerkusi i vandeni porai valandu. Pamatysit, agurkai bus kieti, nesusirauksleje, traskus drinks_cheers.gif

ačiū už patarimą, ir man pravers, net nebūčiau pagalvojus... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimantilija @ 2011 08 03, 11:46)
sveikos
o pagal uspaskiho recepta kiek ten tu garstyciu grudeliu reikia det  blush2.gif  ir ar viska i vandeni ir tuos lapus, ar lapus ir garstycias i stiklaini det?  ax.gif

aš tai pilu pirktinio mišinio šiek tiek į stiklainį tiesiai ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2011 08 03, 11:46)
sveikos
o pagal uspaskiho recepta kiek ten tu garstyciu grudeliu reikia det  blush2.gif  ir ar viska i vandeni ir tuos lapus, ar lapus ir garstycias i stiklaini det?  ax.gif

Lapai visada i stiklaini dedami. Aisku,visur yra isimciu, Su smulkiais prieskoniais, Darom,kaip patogiau. Jei man nepatinka,kad česnakai ar kiti prieskoniai neliktu puodo dugne užpilinejant dedu i stiklaini prieš antra karta užpilant,nes pilu du kartus. Jei bijociau susimaišyt kur,pamiršt, sumesčiau iškart ir t t tongue.gif
Atsakyti
agurkai agurkuose
10 kg. peraugusiu agurku sutarkuoti burokine tarka, ideti 700g druskos. prideti krienu lapu, cesnako skilteliu. ta mase emaliuotame puode sluoksniuoti su nesmulkintais agurkais. paslegti ir laikyti vesiai - rusyje.
rasoma, kad agurkai labai skanus buna, o mase galima sunaudoti sriuboms. thumbup.gif
Atsakyti
pernai tokiu uosviene dejo kelis trilitrainius, ben visus gavo ismest verysad.gif
Atsakyti
Man ir jie nepasiteisino, beveik visus išmečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 08 01, 13:31)
gal apie tas marmes galima plačiau ax.gif


Apie tas marmes labai gerai atsakė sena pažįstama (geriau nei aš nesugebėčiau) mirksiukas.gif
Taigi dedam-pjaustom viską ką vadintume antrarūšėmis daržovėmis (peraugę, kreivos, šleivos), tada pridedam truputį meilės, daugiau nei truputį fantazijos ir pirmyn...
Atsakyti

Merginos kiek suvalgo jusu seimyna agurku marinuotu per ziema. as darugei pasakiau, kad mes suryjam apie 130 litru, tai ji sako "nenormalus, turbut agurkais ir mintat". Pomidoru apie 100 litru suvalgom.

[/quote]

Turbut jusu seimyna nemaza biggrin.gif
Atsakyti
mano marinuoti agurkai vienas stiklainis,vyras sake putoti pradejo,marinavau 3 litrams 3 saukstai drusk,6 saukst cukraus ir 150 ml acto,priesk kons,kas ne taip nes su siuo marinatu agurkus maziukus dar su vysn pomidoriukais marinavau,dabar pergyvenu
Atsakyti
QUOTE(mamicka @ 2011 08 03, 22:06)
mano marinuoti agurkai vienas stiklainis,vyras sake putoti pradejo,marinavau 3 litrams 3 saukstai drusk,6 saukst cukraus ir 150 ml acto,priesk kons,kas ne taip nes su siuo marinatu agurkus maziukus dar su vysn pomidoriukais marinavau,dabar pergyvenu

o kaitinot ar uzpilinejot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamicka @ 2011 08 03, 22:06)
mano marinuoti agurkai vienas stiklainis,vyras sake putoti pradejo,marinavau 3 litrams 3 saukstai drusk,6 saukst cukraus ir 150 ml acto,priesk kons,kas ne taip nes su siuo marinatu agurkus maziukus dar su vysn pomidoriukais marinavau,dabar pergyvenu

Jei tai trim litram marinato,kas atitiktu druskos kieki,tai per mažai acto. Aš pilu du šimtus ml,tai minimumas,nes valgau tik nerugščius...
Atsakyti