Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 09 02, 11:22)
na man viena studente pasakojo, kaip ji nuejo darbo gyntis (beja jau ne jaunikle, kad galima butu saipytis). Iejus i auditorija pasake: ''ar galiu gintis darba?''
o jis atsake, kad cia ne darbo birza, ne cia pataike blink.gif . Na nezinau, man tai nei kiek nejuokinga is jo puses, keistas jis man ir tiek, tokiem destytojam reik patiem biski ragus aplauzyt, manau kada nors tai ivyks smile.gif

o del ekonometrikos jau nebepamenu doh.gif , as zinau, kad dariausi namie mirksiukas.gif

nu jo cia tie bajeriai gal nuo nuotaikos priklauso:)

nu ziuresim kaip bus su ekonometrija..galetu nebut atskirai, kai reikia vazinet is toliau..gaila pakeite laboru destytoja, dabar Blekiene rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 09 02, 12:24)
nu jo cia tie bajeriai gal nuo nuotaikos priklauso:)

nu ziuresim kaip bus su ekonometrija..galetu nebut atskirai, kai reikia vazinet is toliau..gaila pakeite laboru destytoja, dabar Blekiene rodo g.gif

Nebūtina, gali ir namie, bet truputi paaiskina kaip kas
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 09 02, 11:27)
Nebūtina, gali ir namie, bet truputi paaiskina kaip kas

o siaip sunkus tie laborai? ar reiks vel panasu darba rasyt kaip ir statistikai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 09 02, 12:32)
o siaip sunkus tie laborai? ar reiks vel panasu darba rasyt kaip ir statistikai? g.gif

Darem pagal aprasymus su ewievs programa- panasiai kaip statistikos
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 09 02, 11:37)
Darem pagal aprasymus su ewievs programa- panasiai kaip statistikos

nu nieko, susitvarkysim:) aciu 4u.gif
Atsakyti
EKONOMETRIKOS LABORAI BUVO ATSKIRAI, BET TOKIŲ KONSULTACIJŲ FORMA, JI PAAIŠKINO KAIP PADARYTI DARBA IR TIEK , PATARČIAU EITI, NES TIKRAI BUVO LABAI NAUDINGA IR PO TO NAMŲ DARBAS LENGVIAU DARESI (TIKSLIAU TAPO AIŠKIAU KAIP IR KĄ DARYTI.) g.gif g.gif
Atsakyti
Laba, visoms, paskaitinejau cia jusu pokalbius, susidare vaizdas, kad bijot tarptautines - o visai nera ko bijoti. esme ta, kad nuo marketingo skiriasi tik pora pakaitu - Bernatonyte, kaip destytoja, labai idomiai paskaitas desto, tikrai, kiek ten musu susirinkdavo, sededavom visi issizioje ir klausydavom, kaip idomiai viska papasakodavo - tikrai ji sugeba sudominti. O atsiskaitymas irgi tik vienas testas sausio men, buvo dar nd toks paprastas, plius kursinis, bet jokios skubos. O valdymo kontrole pavasari irgi buvo lengva paskaita - 2 koliai ir kursinis, paciu paskaitu jis net nevesdavo. Praktiskai pas ta navicka tik atsiskaityti ejom, ir visi islaikem jau iki Kaledu.
Kas mokesi marketinga - labiau keiksnojo savo dalykus, tokius kaip kainodara. Ir maciau, kad ir dirbti tai turbut daugiau prie ju dirbo, nei mes, tarptautininkai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 09 02, 12:32)
o siaip sunkus tie laborai? ar reiks vel panasu darba rasyt kaip ir statistikai? g.gif

mums,vadybai, laborus ir teoriją dėstė Blekienė. Į laborą nevažiavm, nes per pirmą paskaitą dėstytoja minėjo, kad pirmiems pristačiusiems darbą bus max įvertinimas ir nereiks gintis laboro. Tai su grupioke per savaitę pasidarėm be dėstytojos paaiškinimo - lengva nebuvo, bet įkandama. Juo labiau turėjom čia SM vieną mamytę kuri užvesdavo ant kelio mums nebežinant ką toliau daryt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ačiū, labamba, už naujus namučius smile.gif
Na ką, kibsim į mokslus?! Jau taaaaip nenoriu...
Mačiau ervinga klausinėjo apie paskaitas, tai aš paklausiu apie knygas: ar iš bibliotekos jau kas nors pasiėmė (4 kursas, VNR)? O gal užteks tik dėstytojų duotos medžiagos? Gal kas galit parašyti?
Atsakyti
QUOTE(rencė @ 2010 09 02, 16:10)
Sveikos 4u.gif
Ačiū, labamba, už naujus namučius smile.gif
Na ką, kibsim į mokslus?! Jau taaaaip nenoriu...
Mačiau ervinga klausinėjo apie paskaitas, tai aš paklausiu apie knygas: ar iš bibliotekos  jau kas nors pasiėmė (4 kursas, VNR)? O gal užteks tik dėstytojų duotos medžiagos? Gal kas galit parašyti?

aš jau pasiėmiau - davė 4 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 02, 14:54)
Juo labiau turėjom čia SM vieną mamytę kuri užvesdavo ant kelio mums nebežinant ką toliau daryt  biggrin.gif

va va thumbup.gif , taip ta mamyte labai daug padejo drinks_cheers.gif , dar daugiau nei destytojas, bent jau man, nes man buvo maskvytis, siaip nieko destytojas, bet per laborus praktiskai ko paklausi- to negausi, vis tiek nepasako, pats turi issiaiskint.
Atsakyti
QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 09 02, 18:23)
va va thumbup.gif , taip ta mamyte labai daug padejo drinks_cheers.gif , dar daugiau nei destytojas, bent jau man, nes man buvo maskvytis, siaip nieko destytojas, bet per laborus praktiskai ko paklausi- to negausi, vis tiek nepasako, pats turi issiaiskint.

o gal kokios literaturos turit su ta programa? g.gif
Atsakyti