Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(ligigi @ 2010 09 02, 14:39)
Laba, visoms, paskaitinejau cia jusu pokalbius, susidare vaizdas, kad bijot tarptautines - o visai nera ko bijoti. esme ta, kad nuo marketingo skiriasi tik pora pakaitu - Bernatonyte, kaip destytoja, labai idomiai paskaitas desto, tikrai, kiek ten musu susirinkdavo, sededavom visi issizioje ir klausydavom, kaip idomiai viska papasakodavo - tikrai ji sugeba sudominti. O atsiskaitymas irgi tik vienas testas sausio men, buvo dar nd toks paprastas, plius kursinis, bet jokios skubos. O valdymo kontrole pavasari irgi buvo lengva paskaita - 2 koliai ir kursinis, paciu paskaitu jis net nevesdavo. Praktiskai pas ta navicka tik atsiskaityti ejom, ir visi islaikem jau iki Kaledu.
Kas mokesi marketinga - labiau keiksnojo savo dalykus, tokius kaip kainodara. Ir maciau, kad ir dirbti tai turbut daugiau prie ju dirbo, nei mes, tarptautininkai.  smile.gif


Nudziuginai kad bus lengva. As pasirinkau tarptautini, bet nebijau is tikruju, tik galvoju, ar perspektyvi bus specialybe kaip sakant. Nu bet pagyvensim pamatysim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 09 02, 19:23)
va va thumbup.gif , taip ta mamyte labai daug padejo drinks_cheers.gif , dar daugiau nei destytojas, bent jau man, nes man buvo maskvytis, siaip nieko destytojas, bet per laborus praktiskai ko paklausi- to negausi, vis tiek nepasako, pats turi issiaiskint.


O Maskvytis tai liuks destytojas. Nors mes buvom is vadybos, pas ji nuejom laborus mokintis tai isaiskina super!
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif , tema, kad atsigavo biggrin.gif . Jaučiasi, kad rugsėjis atšokavo smile.gif.

Su naujais mokslo metais mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilką mini - vilkas čia biggrin.gif

Kaip augat lairam?
Atsakyti
Gal yra studijuojančių statybos inžineriją? 4u.gif Dar geriau, jeigu būtų paskutinis kursas ar magistrantūra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 02, 21:37)
Vilką mini - vilkas čia  biggrin.gif

Kaip augat lairam?



Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 09 03, 00:13)
Gal yra studijuojančių statybos inžineriją?  4u.gif Dar geriau, jeigu būtų paskutinis kursas ar magistrantūra  blush2.gif

Taip yra, deja aš tik pirmakursė... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 09:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

Nežinau net ką ir pasakyti.....Stiprybės jums
Atsakyti
QUOTE(ligigi @ 2010 09 02, 12:39)
Laba, visoms, paskaitinejau cia jusu pokalbius, susidare vaizdas, kad bijot tarptautines - o visai nera ko bijoti. esme ta, kad nuo marketingo skiriasi tik pora pakaitu - Bernatonyte, kaip destytoja, labai idomiai paskaitas desto, tikrai, kiek ten musu susirinkdavo, sededavom visi issizioje ir klausydavom, kaip idomiai viska papasakodavo - tikrai ji sugeba sudominti. O atsiskaitymas irgi tik vienas testas sausio men, buvo dar nd toks paprastas, plius kursinis, bet jokios skubos. O valdymo kontrole pavasari irgi buvo lengva paskaita - 2 koliai ir kursinis, paciu paskaitu jis net nevesdavo. Praktiskai pas ta navicka tik atsiskaityti ejom, ir visi islaikem jau iki Kaledu.
Kas mokesi marketinga - labiau keiksnojo savo dalykus, tokius kaip kainodara. Ir maciau, kad ir dirbti tai turbut daugiau prie ju dirbo, nei mes, tarptautininkai.  smile.gif

oi kaip nuraminote smile.gif nes jau ir as buvau issigandus kad pasirinkau butent tarptautine,o gal kartais kokiu sperytem ar kokiu medziagos turite, labai mielai priglausciau blush2.gif mano el.pastas merelanta@yahoo.com
Atsakyti
Norėčiau ir aš ko nors- Europos sąjungos ekonomika, marketingo tyrimai, verslo kūrimo ekonomika, tarptautiniai ekonominiai santykiai. Jei kam reikia ko nors iš 3 kurso- rašykit, permesiu ką turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 09 03, 10:18)
Norėčiau ir aš  ko nors- Europos sąjungos ekonomika, marketingo tyrimai,  verslo kūrimo ekonomika, tarptautiniai ekonominiai santykiai. Jei kam reikia ko nors iš 3 kurso- rašykit, permesiu ką turiu mirksiukas.gif

buk gerute, permesk man ka turi 3 kurso i pasta indanar@gmail.com
busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 09:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

Liūdna, labai labai liūdna.... Stiprybės tau ir tavo šeimai.... console.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 08:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

lairam stiprybes tau friends.gif
Atsakyti