Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 08:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

tikrai baisu... unsure.gif daug daug stiprybes.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 08:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

Didelė užuojauta verysad.gif Kažkaip laikykitės, stiprybės Jūsų šeimai
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 09:37)
Pateikė mums likimas didelių staigmenų ir išbandymų... http://www.supermama...?...=6&t=620554

Labai, labai liūdna verysad.gif Skaičiau ir ašaras braukiau. cray.gif Stiprybės jūsų šeimai, laikykitės....
Atsakyti
Ačiū už palaikymą. Pradžioje buvo didžiulis smūgis, nes nieko iš anksto nežinojome, nieko nenujautėme verysad.gif . Dabar jau kiek atsigavome ir bandome gyventi toliau... Šioje "loterijoje" mes nelaimėjome verysad.gif , gak kada nors pasiseks kitoje...

O kadangi ši tema ne apie tai, tad dalinkitės info, kursiniais ir visokiais kitokiais dalykėliais toliau mirksiukas.gif . O aš karts nuo karto ateisiu pasilabinti, jeigu įsilesite į šiuos namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 09 03, 11:18)
Norėčiau ir aš  ko nors- Europos sąjungos ekonomika, marketingo tyrimai,  verslo kūrimo ekonomika, tarptautiniai ekonominiai santykiai. Jei kam reikia ko nors iš 3 kurso- rašykit, permesiu ką turiu mirksiukas.gif

Jei gali permesk ir man asanaid@gmail.com aciu
Atsakyti
QUOTE(dinciuka @ 2010 09 03, 18:21)
Jei gali permesk ir man asanaid@gmail.com aciu

Permesiu kitą dieną būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 14:21)


O kadangi ši tema ne apie tai, tad dalinkitės info, kursiniais ir visokiais kitokiais dalykėliais toliau  mirksiukas.gif . O aš karts nuo karto ateisiu pasilabinti, jeigu įsilesite į šiuos namus  biggrin.gif

Tu lyg ir norėjai kažką pradėt studijuoti.. g.gif Gal jau kažką nusprendei?
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 03, 21:16)
Tu lyg ir norėjai kažką pradėt studijuoti.. g.gif Gal jau kažką nusprendei?

Vis dar noriu, bet kol kas nieko naujo toje srityje. Galvojau, kad pasigimdysiu ir tada beaugindama vaikelį jau apsispręsiu. Alia ir lelių auginsiu, ir pasimokysiu. Tai taip susijaukė viskas dabar, kad ek... Keli mėnesiai tiesiog visai išbraukti iš gyvenimo... Tai kol kas viskas taip ir liko...
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 09 03, 21:37)
Keli mėnesiai tiesiog visai išbraukti iš gyvenimo... Tai kol kas viskas taip ir liko...

Lairam laikykites...kaip baisu.
Atsakyti
Sveikos, gal kas buvot susidure su siais destytojais, gal ka galit papasakot apie juos : D.Dumčiuvienė (Europos sajungos ekonomika) , A.Rutelionė (Marketingo tyrimai), J.Nedzveckas (Finansu rinkos ) ir tarprtautiniai ekonomikos santykiai, destytojas nenurodytas g.gif . Noriu suzinot kaip tie destytojai, i ka reikia atkreipt demesi, ko reikalauja, ar labai priekabus? Aciu smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos merginos!
Jungiuosi ir aš prie Jūsų būrio. smile.gif Jei kam rekės pagalbos finansų pagrinduose (Keršytė), ar ekonometrikoje (mokiausi pas Maksvyti), rašykit, padėsiu kuo galėsiu. mirksiukas.gif
Norėjau pateirauti gal turite kiokios nors medžiagos trečio kurso finansų specialybės studenčiokei? blush2.gif
Ką gero ir ka blogo galite papasakoti apie šiuos dalykus ir dėstytojus? Ko tikėtis, į ką atkreipti dėmesį?
Organizavimas (Duoba)
DArbo organizavimas, normavimas ir apmokėjimas (Paulavičienė)
Marketingas (Freigofas)
VAldymo apskaita (Gimžauskienė)
Tarptautinio veslo ekonomika ir vadyba (nzn dėstytojo)
Atsakyti
QUOTE(christyn @ 2010 09 06, 22:20)
4u.gif  sveikos merginos!
Jungiuosi ir aš prie Jūsų būrio. smile.gif Jei kam rekės pagalbos finansų pagrinduose (Keršytė), ar ekonometrikoje (mokiausi pas Maksvyti), rašykit, padėsiu kuo galėsiu.  mirksiukas.gif
Norėjau pateirauti gal turite kiokios nors medžiagos trečio kurso finansų specialybės studenčiokei?  blush2.gif 
Ką gero ir ka blogo galite papasakoti apie šiuos dalykus ir dėstytojus? Ko tikėtis, į ką atkreipti dėmesį?
Organizavimas (Duoba)
DArbo organizavimas, normavimas ir apmokėjimas (Paulavičienė)
Marketingas (Freigofas)
VAldymo apskaita (Gimžauskienė)
Tarptautinio veslo ekonomika ir vadyba (nzn dėstytojo)

Na ekonometrikos tai ko gero pagalbos prireiks
Pasižiūrėjau ką gero turiu kompe,tai radau darbą sesers darytą dėstytojai Paulavičienei apie darbo apmokėjimą-reiks paklaust jos kas ji per žmogus.
Atsakyti