Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(Orinta1 @ 2009 07 06, 19:26)
na va nusipirkau DUPHALAC tikiuosi pades, vaistininke sake, kad reikia keitineti vaistukus, po kokio menesiuko lepikoli pagert, tai bandysiu smile.gif


nzn ka tau gydytoja sake, bet pasakysiu lepicoli reikia gerti ne viena savaite, dvi, trys, o men du tris. Tiek kiek reikia, o reikia tkriausiai visa nestuma, gerti reguliariai kaip ir parasyta 2 kart dienoje, galima gerti drasiai ir tris, juk cia naturalus produktas. Kitaip poveikis doh.gif patikek, as tikrai rimtu problemu su viduriais turejau
Nuo DUPHALAC tau daugiau tik pirdauti noresis, o lepicolis ne thumbup.gif
Atsakyti
vat butent,kad gydytoja nieko nesake, ji pries visokius geralus,tai cia pasiskaiciau patarimu ir nusipirkau, labai jau sunku buvo kas penkias dienas eiti ir sedeti tulike akis issprogdinus, jau ir iki asaru buvo. blink.gif na paziuresiu jei labai daug bezdesiu, tai nusipirksiu lepikoli, bet labai jau daug uz ta duphalaca sumokejau gaila kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta1 @ 2009 07 06, 22:54)
vat butent,kad gydytoja nieko nesake, ji pries visokius geralus,tai cia pasiskaiciau patarimu ir nusipirkau, labai jau sunku buvo kas penkias dienas eiti ir sedeti tulike akis issprogdinus, jau ir iki asaru buvo. blink.gif na paziuresiu jei labai daug bezdesiu, tai nusipirksiu lepikoli, bet labai jau daug uz ta duphalaca sumokejau gaila kazkaip g.gif


biggrin.gif vat ir uz besdejima yra mokami pinigeliai:D, bet nieko pamatysi nebereikes tau kankintis, ateis greitais i tavo namus svente, busi zadznas wc svecias biggrin.gif
As pati aplamai pries medikamentus ir tik mirtinus atveju juos geriu, bet cia apie ka mes kalbame yra tik natu praduktai:D
gerk gerk, poveikis tikrai turi buti thumbup.gif
Atsakyti
o kokia jus geriat to duphalaco norma?
nes gerdama po 20 ml jau antra diena neinu i wc doh.gif turbut reikia didint? g.gif
Atsakyti
na man vaistininke sake pradeti nuo 15ml, o po poros dienu gerti po 10ml. as taip pat dvi dienas geriu ir dar nebuvau. ji sake ,kad iskart ir nebuna nieko, reik palaukt, tikiuosi bus viskas gerai smile.gif o,kad pucia vidurius tai tikrai siaubiakas blink.gif na manau,kad jai bus sukieteja viduriai ir po tu vaistuku tai tada ir reikes padidint doze cool.gif
Atsakyti
man jis dar labiau pute nei epikolis, siaubiakas:))girdedavau kaip ten pilve visa ceremonija vyksta:)))bet i tuoeta ejau jau pirma diena visgi... g.gif tik ju tas poveikis, kai su vaistininke ir su gydytoja aiskinausi, tai jie trumpalaikiai, tam kartui ir nelabai zarnyno tvarko...ne tas pats kaip lepikolis ar protexin...as su protexinu kuri menesi geriu, pries tai lepikoli (atsisakiau tik del to kad pute pilva bet i tuoleta ejau), einu normaliai, aisku jei tik negeriu, vel neinu...sake reiktu vartoti pusmeti, kad zarnyna atstatytu ir sutvarkytu, kad ir be jo viskas butu gerai.
Atsakyti
as tai DUphalac nematuodavau, paprasciausiai gerdavau is akies sauksta, bet vis irgi man atrodo vienakartinis dalykas, kaina tokia pat kaip ir lepikolio, o poveikei skirtingi. Siaubas, nu to sipuro viskas smirda tik, pamenu, kaip negaledavau i svecius net eiti, nes isgeriau stbuklingojo sirupo.
Pirkite kamelijos vaistineje, ten kaips pigiausios, as jau patikrinau ypac ant siu produktu.
Na as jau busiu kursa prejus, puse metu bus greitai kaip geliu lepikoli mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka gi! sveikinu save, pagaliau po duphalaco nuejau sendien pirma karta! ir viskas tvarkoj, kaip is pypkes! bigsmile.gif tiesa valgomas saukstas yra lygiai 10ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orinta1: 08 liepos 2009 - 07:57
QUOTE(Orinta1 @ 2009 07 07, 21:52)
na man vaistininke sake pradeti nuo 15ml, o po poros dienu gerti po 10ml. as taip pat dvi dienas geriu ir dar nebuvau. ji sake ,kad iskart ir nebuna nieko, reik palaukt, tikiuosi bus viskas gerai smile.gif  o,kad pucia vidurius tai tikrai siaubiakas blink.gif na manau,kad jai bus sukieteja viduriai ir po tu vaistuku tai tada ir reikes padidint doze cool.gif



na man keisciausia, kad pirmom dienom tai vos ne is kart po isgerimo i tulika ejau, o dabar va kelios dienos jau jokio poveikio
nors bendrai kaip gi jokio- pilva pucia kaip turi but doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
vakar buvau vaistineje, tai specialiai paklausiau dar naujos vaistininkes pakomentuoti lepikoli ir duphalaka..tai pasake tap..jei reikia kad vidurius atlaisvintu - gerkit duphalaka..bet jis tam tikram laikui, paskui priprasit, jei norit kad vidurius sutvarkytu - tada lepikolis...
Atsakyti
O kaip dėl arbatų?
Atsakyti
arbatu negalima nesciom, yra ten visokiu zoliu kuriu negalima...deja..nes kaikuriom jos gerai veikia..
Atsakyti