Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Sveikos mamos
man jau beveik trylika savaiciu, del viduriu uzkietejimo reguliariai rytais stikline vandens isgeriu, tada trys arbatiniai sauksteliai selenu uzpilu stikline rugpienio, ismaisau pabrinkinu mirksiukas.gif Isgeriu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tada du kiviai, valanda , pusantros ir as wc doh.gif Taip buna kiekviena diena, be pastangu, jei viena diena nenueinu, tai kita diena man paleidzia is karto. Kolkas tai mane labai tenkina 4u.gif
Atsakyti
man slyvos visai nepadeda, as tiesiog siaip beprotiskai ju noriu nestumo metu - o viduriai kaip uzkieteje taip uzkieteje, ir skysciu nemazai vartoju; bet kazkaip neimu to labai i galva;
popietu labai sunku pasidaro kai pavalgau - issipucia viskas, skrandris maista virskina kokai s4/5 va;., vis sakau, "ka suvalgiau dabar - ta skrandis suvirskins ti kita savaite" lotuliukas.gif
tai kad aplamai neapsunkinti skrandzio pakeiciau truputeli mitybos iprocius, sotu spusryciai, sotus pietus, o va vakariene jau lengvesne - gera lekste salotu cool.gif ziuriu, kad taip atsigaunamano skrandukas, net paciai lengviau pasidaro.
Atsakyti
sveikos 4u.gif man dar tik antra savaite eina nestuke.gif o as nebegaliu normaliai tustintis doh.gif doh.gif ar tai normalu?
Atsakyti
Labai daug pasiulymu radau valgyti kiwius. Man jie skanus ir tikrai mielai suvalgyciau, bet galvoju, ar nepadauginsiu su C vitaminu. Sako vienam kiwi yra visos dienos c vitamino norma. Ar nebus paskui vaikas alergiskas?
Atsakyti
ir as vargstu+ antsvorio turiu bei apykaitos prblemu, tai oi oi..kas antra/trecia diena sunkiai..tai leksiu pirkti ir slyvu ir kiviu, nes nenoriu vaistu ir kazkaiop reikia pramusti smile.gif) ot tai vargelis smile.gif pirmas mazas, tai jau pradedu bijoti visokiu tokiu rupesciu
Atsakyti
Sveikutes,


As irgi gyvenime neturejau virskinimo ir tustinimosi problemu, o cia tau-dvi dienas nieko blink.gif prasedziu WC po pusvalandi, net apsibliaunu is to, kad nieko neiseina. Slyvas, selenas, linu semenis bandziau-nieko.
mano dienos racionas: rytas: varske, jogurtas, balinta kava, pietus: sriuba ir dar kas nors, vakariene: sriuba, darzoves ir vaisiai uzkandziavimui. be sriubos nei dienos neistveriu ir vis tiek nieko. gydytoja tik tampo peciais, bandyk arbatas. selteksnes arbata geriau-nieko, rabarbaru-na kazkiek lengviau, bet antra diena geriant vel nieko. siandien neistveriau, nuejau i vaistine, nusipirkau zvakute-klizmute, akyse prasviesiojo bigsmile.gif
ir dar nusipirkau senos lapu, aisku vaistininke atsargiai patare naudoti, silpna arbata pasidaryti, as ir nezadu jos ryti kiekviena diena, bet bent jau nereikes steneti taip, kad net asaros byra verysad.gif
tai va, kartais ir beveik tobula mityba nieko nereiskia verysad.gif tuo labiau, kad sumustiniu ir pusfabrikaciu niekada nemegau ir nevalgau iki siol.

kas dar ka galetumete pasiulyti? ax.gif
Atsakyti
nestumo metu geriau magni diasparol.vienintelis kuris sutvarke vidurius ir tuo paciu viskam kitam turejo naudos.paskaiciau , kad ne tik nesciom jis skiriamas, bet ir maitinanciom galima gerti.kaip tik ir meslungis truputi kankinti pradejo.o ir i tuoleta pagimdzius sunku nueiti.dabar pries pusrycius isgeriu ir einu i tuoleta.pavartojus kuri laika, turetu vel atstatyti tuoleto reikalus i norma.

isivedus i google, galit paziuret jo veiksminguma ir kada kaip naudot, akd vidurius sutvarkytu.

siulau pabandyti.
Atsakyti
na radau buda, kaip isgyventi ir as..pasiimi plaktuva: salduty braskiu, kiviu, gali obuoli ar slyva..sulciu ar jogurta ir ryte stikline tokio "smotthie" ..ir organizmui puikiai..savaitgali bandziau variantus, bet manau butinas ingridientas: slyva arba braske..nes abu padeda smile.gif)) tai svarbu vaisius valgyti ir tiek..selenos nelabai padejo..o vien tik slyvos-pabostu, tai trinu viska ir skanu ir sveika ir padeda smile.gif
Atsakyti
O kur Jus perkat tas selenas? Nes kiek ieskojau parduotuvese tai sake, kad anksciau budavo, o dbr nebera.. as tai jau nebezinau ko ir griebtis doh.gif dar tik 12 sav nestuke.gif , o jau tokia problema.. slyvu negaliu del rukstingumo valgyti/gerti - iskart vemiu, kiviai nepadeda, skysciu ir taip daug geriu,( nes gydytojai galvojo kad su inkstais kazkas blogai, bet visa laime viskas ok), zodziu kosmaras.. pries tai nieko panasaus nebudavo.. ginekologe minejo, kad mano gimda zemokai, tai galvoju, kad augantis vaisius dar labiau uzspaude.. zodziu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bfv403 @ 2010 02 09, 22:00)
O kur Jus perkat tas selenas? Nes kiek ieskojau parduotuvese tai sake, kad anksciau budavo, o dbr nebera.. .............

Manau, kad ne tik selėnos, bet ir LEPICOL turėtų labai padėti - dauguma nėštukių jį geria 4u.gif

Mergaitės, o kokias slyvas geriau valgyti - šviežias ar džiovintas (bet turbūt išmirkyt reiktų, ar ne?) ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti