Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

sveikos,

man tai sviezi ananasai labai veikia. jei viduriai normalus, tai net baisu valgyt, nes per penkiolika min paleidzia. ax.gif tai ir uzkietejusius turetu suminkstinti.

dar yra toks misinys vaistinese SALI, ten sumalti riesutai, selenos ir pan.
Visiskai naturalus produktas. Pora saukstu sukramtai iki koseles, uzgeri vandeniu (kuo daugiau, tuo geriau).

dar gerti daug ivairiu sveiziai spaustu sulciu ir vandens. nes jei valgai daug lastelienos, o vandens geri per mazai, tai viduriai dar labiau kieteja. doh.gif
Atsakyti
Del sali siulyciau visoms pagalvoti, ten yra daug riesutu, kuriuos geriaus nestumo metu nelbai dau gekomenduojama valgyti. Pvz zemes riesutu ar ten yra as nezinau, bet ju nestuke.gif negalima, skatina apsigimima.... Daug nuomoniu ir kiekvienas jas skirtingai vertina
Atsakyti
QUOTE(kapishonas @ 2009 07 23, 22:36)
sveikos,

man tai sviezi ananasai labai veikia. jei viduriai normalus, tai net baisu valgyt, nes per penkiolika min paleidzia. ax.gif tai ir uzkietejusius turetu suminkstinti.

dar yra toks misinys vaistinese SALI, ten sumalti riesutai, selenos ir pan.
Visiskai naturalus produktas. Pora saukstu sukramtai iki koseles, uzgeri vandeniu (kuo daugiau, tuo geriau).

dar gerti daug ivairiu sveiziai spaustu sulciu ir vandens. nes jei valgai daug lastelienos, o vandens geri per mazai, tai viduriai dar labiau kieteja. doh.gif


Reiks pabandyti ananasus, gal tikrai suveiks? O man dar ir essen.gif skanu
Su riešutais - pritariu belinadaa Yaptingai su žemės riešutais reikia būti atsargioms. Man saujos žemės riešutų užteko, kad išbertų visą kūną. Laimei, tai buvo vaikystėje.
O vanduo - nepadeda schmoll.gif Tik išgeriu, po 10 min iš kart į tualetą, viskas išbėga, bet viduriai nuo to nė kiek nepalaisvėja schmoll.gif
Gabii_ - kad tavo žodžiai išsipildytų mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Man si beda buvo pries nestuke.gif Man labai padeda is ryto atsikelus isgerti 1-2 stiklines vandens ir suvalgyti banana thumbup.gif thumbup.gif Ir dabar jokiu problemu ax.gif
Atsakyti
kiek bėdučių tom nestuke.gif ... ir aš ne išimtis rolleyes.gif . kai pasiskundžiau gyd. , tai patarė gerti lepicol miltelius, ale brangūs jie... tai kažkaip nenusipirkau. o šiaip tai manau, kiekviena turim atrasti kas padeda - man labai gerai suveikia kiviai ir raudonos uogos.
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 07 28, 01:18)
kiek bėdučių tom  nestuke.gif ... ir aš ne išimtis  rolleyes.gif . kai pasiskundžiau gyd. , tai patarė gerti lepicol miltelius, ale brangūs jie...


Brangūs, tas tiesa. Beveik 40 lt kainuoja, bet veiksmingi.
Man tai nuo vidurių užkietėjimo veidą pradeda berti. Neišeina visas š... per vieną galą, tai eina per kitą - odą.
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 07 28, 01:18)
kiek bėdučių tom  nestuke.gif ... ir aš ne išimtis  rolleyes.gif . kai pasiskundžiau gyd. , tai patarė gerti lepicol miltelius, ale brangūs jie... tai kažkaip nenusipirkau. o šiaip tai manau, kiekviena turim atrasti kas padeda - man labai gerai suveikia kiviai ir raudonos uogos.



Ale ir nepagailek tu 35 litu, juk cia tavo sveikata, kolkas tu neturi broblemu su kiviais ir raud uogom, bet kai vaisius augs neisvengiamai susidursi. Dar lepikoli kai perki ant dangtelio yra popieriukas, surink tokiu 3 ir 1 gausi nemokamai.
Camelia vaistineje jis pigiausias
Papildyta:
as visus 6 menesius tik lepikoli geriau, jis man vienintelis padejo, jei buciau neklausiusi gydytojos tai ir buciau turejus iki pat dabar sia problema spresti. Jau esu 38 savaiteje, neturiu kuom skustis thumbup.gif

Vilniuje yra tkia RAMUNELIU VAISTINE, pva ANTAKALNY, ten lepikoli perku uz 33litukus ax.gif
Atsakyti
Gerai veikia pries miega stikline kefyro su selenomis arba ryte tik atsikelus kokie pora kiviu ant tuscio skrandzio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2009 08 01, 18:58)
Gerai veikia pries miega stikline kefyro su selenomis arba ryte tik atsikelus kokie pora kiviu ant tuscio skrandzio wink.gif

jo kefyras su selenomis gerai, kam per sunku nakciai kefyrass keiskite i pasukas, jos lengviau virskina
Atsakyti
man tai paskirtas magnis gert-viduriai toooli gražu neužkietėję, jau septintas mėnuo bėga ir tos bėdos su užkietėjimais kaip su vyresniais dviem vaikais nebuvo
Atsakyti
Man tai liepe gerti magnio miltukus,jei viduriai kietoki tai ryte ant tuscio skrandzio, pries valgi. O jei nekietoki tai po valgio. Ir susitvarke viskas.
Atsakyti
yra tam tikri nestumo periodai, kada jau magnio gerti negalima smile.gif pav nuo 32 sav
Atsakyti