Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

QUOTE(_Demetra_ @ 2011 01 22, 15:29)
Kokiu budu atgailauti ? Malda ar kazkaip specialiai ?
Dėkoju  smile.gif  4u.gif  4u.gif


Mano Atgaila susideda iš atsiprašymo (susivokimo, ka negerai padariau, tiksliau "išsilukštenu" viduje visas kaukes, ego proveržius, mintis, žodžius, veiksmus, apsileidimą, tinginystę ir t.t.), atleidimo sau ir visiems, kas man negera padarė, Padėkos už visa ką ir Maldos 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Klausykit, o nuo ko gali vyriškiui kojos per kelius "nirti", skauda. Fizinio krūvio jokio nėra, taigi fizinės priežasties kaip ir nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 01 29, 21:54)
Sveiki  4u.gif Klausykit, o nuo ko gali vyriškiui kojos per kelius "nirti", skauda. Fizinio krūvio jokio nėra, taigi fizinės priežasties kaip ir nėra  g.gif


Kad ir dėl nenoro nusileisti, atsiklaupti, atleisti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 01 29, 22:54)
Sveiki  4u.gif Klausykit, o nuo ko gali vyriškiui kojos per kelius "nirti", skauda. Fizinio krūvio jokio nėra, taigi fizinės priežasties kaip ir nėra  g.gif

Tulžies pūslę pasitikrinti verta, gali būti uždegimas
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 31, 12:11)
Tulžies pūslę pasitikrinti verta, gali būti uždegimas


Tulžies pūslę vertėtų visiems pasitikrinti, kurie turi bėdų su sąnariais.
Atsakyti
Sveiki,
Dėl kokių priežasčių atsiranda galvoje pleiskanos .
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2011 02 02, 11:32)
Sveiki,
Dėl kokių priežasčių atsiranda galvoje pleiskanos .

Geras klausimas, ir aš būčiau dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 02, 12:46)
Geras klausimas, ir aš būčiau dėkinga už atsakymą 4u.gif

Grybelis gyvena organizme, reikia gydytis geriamais antigrybeliniais preparatais .
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 02 02, 12:55)
Grybelis gyvena organizme, reikia gydytis geriamais antigrybeliniais preparatais .


Ir sukišti problemą į vidų?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 02, 13:17)
Ir sukišti problemą į vidų?

Gal galima plačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 02, 13:43)
Gal galima plačiau 4u.gif


Vaistai ne gydo ligą, o sukiša ją vidun. Pasveikstama tada, kai dirbama su ligos priežastimi. Tik ne visada ligos priežastys yra šiame gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 02, 13:59)
Vaistai ne gydo ligą, o sukiša ją vidun. Pasveikstama tada, kai dirbama su ligos priežastimi. Tik ne visada ligos priežastys yra šiame gyvenime.

Kodėl tuomet tos pleiskanos tai pradingsta, tai atsiranda? Ir kaip išsiaiškinti jų atsiradimo priežastis? rolleyes.gif
Atsakyti