Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

QUOTE(Otaip @ 2012 05 08, 13:33)
Aš tai tik vieną jų žudiką ir tematau - šaltį. Niu, nebent, kad pas kitus pabėgs Amise'i negresia - nėr kaip iš kibiro pas kaimynus su daug komposto pabėgt  lotuliukas.gif , jei dugnas ne aklinas - tai neužmirks - niu  rolleyes.gif , kaip ir yr pas jus visos sąlygos, kad viskas ten gerai bus  mirksiukas.gif


Po kaire pas kaimynus jiem būtų šakės, nes balandžiai sules, o po dešine - muzika privers šokt iš šešto aukšto biggrin.gif Nebent sumastytu stalo koja užropot ir pas pomidorus vazoniukuos sulyst hihihi.gif
Dugnas su skylutėm (gyvenamas kibiras įmautas į "sysiu" surinkimo kibirą) dar kibiro viduj uždengiau agroplėvele, kad neitų skandintis, o skystaliukas nubėgtų smile.gif Buvau radus jau du lavonėlius ten, bet vienas atgijo, o kito neberadau..

Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2012 05 08, 13:41)
Po kaire pas kaimynus jiem būtų šakės, nes balandžiai sules, o po dešine -  muzika privers šokt iš šešto aukšto  biggrin.gif Nebent sumastytu stalo koja užropot ir pas pomidorus vazoniukuos sulyst hihihi.gif
Dugnas su skylutėm (gyvenamas kibiras įmautas į "sysiu" surinkimo kibirą) dar kibiro viduj uždengiau agroplėvele, kad neitų skandintis, o skystaliukas nubėgtų smile.gif Buvau radus jau du lavonėlius ten, bet vienas atgijo, o kito neberadau..


lotuliukas.gif
lotuliukas.gif niugi matai, vienas visgi išėjo lotuliukas.gif

Džige, neturi jiem mažas minusiukas pakenkti tikrai - jie gi šilumoj sėdi biggrin.gif - kompostukas oi kiek šilumos duoda.
Atsakyti
nu padariau bjauru darba- atskyriau sliekus nuo tu ju pusbroliu, Amise , manau kad ir pas tave ju sociai, vietomis tokiu ju raizgalyniu buvo kad ojojoj doh.gif
ir du kokonus dar aptikau, bet dabar jau ramu kad nera tu kirmeliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 05 08, 16:16)
nu padariau bjauru darba- atskyriau sliekus nuo tu ju pusbroliu, Amise , manau kad ir pas tave ju sociai, vietomis tokiu ju raizgalyniu buvo kad ojojoj  doh.gif
ir du kokonus dar aptikau, bet dabar jau ramu kad nera tu kirmeliu  cool.gif


pas mane gal tikresni pasiliko lotuliukas.gif tai kai parinksiu tau didžiųjų reiks pasižiūrėt ir man, nesinori trukdyt labai jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2012 05 08, 19:12)
pas mane gal tikresni pasiliko  lotuliukas.gif  tai kai parinksiu tau didžiųjų reiks pasižiūrėt ir man, nesinori trukdyt labai jų smile.gif

as konstatavau taip, kad kaliforneciai buvo realiai paciam dugne, o tie pusbroliai auksciau isitaise b uvo ir ypac tarp lapu, puvesiu visokiu, brrr, vaizdelis toks kad net galva uzniesteje buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 05 08, 21:53)
as konstatavau taip, kad kaliforneciai buvo realiai paciam dugne, o tie pusbroliai auksciau isitaise b uvo ir ypac tarp lapu, puvesiu visokiu, brrr, vaizdelis toks kad net galva uzniesteje buvo  doh.gif


aš kai paveiksliukų ieškojaus, tai nors ir nebaisu man tie visi vabaliukai, bet kaikurie paveiksliukai ne itin mielai nuteikė.. biggrin.gif

Uždėk ant viršaus kokio meliono likučių ir tuoj lokaciją pakeis biggrin.gif Kadangi man aktualiau jog jie viską greičiau suvartotų, tai sutryniau meliono likučius su blenderiu, supyliau, kad muselių neprisirastų popierium užklojau, tai ryte radau palei kibiro kraštus popierius visas kakinas, nors imt susirinkt ir jau vazoniukan dėt biggrin.gif pakėliau popieriuko kraštą - sliekų balius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na tai dar mano sliekai neturi erdvių namų blush2.gif . Vis dar kibire. Na tas kibiras toks didžiulis, bet vistiek doh.gif . Niekaip nerandu kuo iškloti kompostinės dugną, o ir laiko vis nerandu. Bet jie kol kas puikiausiai laikosi thumbup.gif . Vis aš juos atsargiai pavartau, tai jų sakyčiau pagausėjo thumbup.gif, nes labai jau daug atrodo, ir didelių, ir mažų. Radau inte, kad yra tinklas skirtas nuo kurmių, vejoms, manyčiau, kad tiktų, bet gyvenu mažam mieste, tai pas mus tikrai nėra. Na bet aš nenuleidžiu rankų, vis tiek rasiu kažką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2012 05 11, 10:56)
Na tai dar mano sliekai neturi erdvių namų  blush2.gif .  Vis dar kibire. Na tas kibiras toks didžiulis, bet vistiek doh.gif . Niekaip nerandu kuo iškloti kompostinės dugną, o ir laiko vis nerandu. Bet jie kol kas puikiausiai laikosi  thumbup.gif . Vis aš juos atsargiai pavartau, tai jų sakyčiau pagausėjo  thumbup.gif, nes labai jau daug atrodo, ir didelių, ir mažų. Radau inte, kad yra tinklas skirtas nuo kurmių, vejoms, manyčiau, kad tiktų,  bet gyvenu mažam mieste, tai pas mus tikrai nėra. Na bet aš nenuleidžiu rankų, vis tiek rasiu kažką  mirksiukas.gif


Maniškiai visą laiką kibire gyvens smile.gif Svarbu jiem valgyt yra ir nereikia stumdytis tai manau tikrai nebus labai pikti biggrin.gif
O dėl tinkliuko tai pas mamą padariau nedidelę kompostinę, tai tėtis tiesiog rado prie visokių senienų tinkliuką smulkų ir uždėjo jį smile.gif Dabar pamasčiau, o gal tiktų koks storesnis plastmasinis tinkliukais, kaip kad būna visokiom orlaidėm ar dar ten kažkokiem statybų darbam.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amise: 11 gegužės 2012 - 10:19
Mes prieš porą savaitėlių seniuose nupirkom tokio storesnio metalinio cinkuoto tinkliuko tokiom gal 1*1 cm akutėm( g.gif nebepamenu visiškai - užkastas - nepasakysiu tiksliai), suistrižavus porą dalių - super tankis gaunasi. Kainuoja tikrai nedaug ax.gif . Kažkas tokio: user posted image

http://www.e-senukai...=...0101&pgNr=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 11 gegužės 2012 - 10:33
Na aš kažkaip galvoju, ar nesurūdys metalinis tinklas po kelių metų , o tada kurmis ir pasidarbuos doh.gif .
Atsakyti
klausimas, o per kiek laiko isirita sliekoncai is kpkono g.gif kazkaip jau antra savaite stebiu pora tokiu, bet jie vis dar sveiki ... radau info kad buna nevaisingi kokonai, tai vat ir susidomejau , ar dar verta is ju tiketis jaunikliu g.gif
Atsakyti
Mano sliekai jau turi erdvius namus thumbup.gif . Komposto dėžę įgilinau, ištiesiau plastikiniu tinklu, pasirodo yra specialiai nuo kurmių, sudėjau visą seno komposto turinį, dar naujų visokių žolių ir paleidau savo augintinius. Na jau savaitė, atrodo kol kas dar nepabėgo, o ir kur jie rastų geriau biggrin.gif Dabar dar galvoju, kad reikėtų kažkokio dangčio, bent jau vieną pusę uždengt, o tai saulė per daug gali iškepinti, nes pusė dienos ten saulutė apšviečia.
Kaip jūsų sliekai gyvena?
Atsakyti