Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

Sveikos, slieku "mamos", norėčiau ir aš įstoti į sliekų klubą. Norėjau paklausti, gal kas parduotų krūvelę sliekų Vilniuje arba Kaune (ten sesuo paimtų). Planuoju pas tėvus savaitgalį nuvežti, galės humusą gaminti, o žaliavų ten tikrai netrūksta smile.gif 4u.gif

p.s. dėl atslygio susitartume mirksiukas.gif (bendraujam per AŽ)
Atsakyti

Sveikinu Zujką įstojus į superdaugiavaikių mamų klubą smile.gif Kaip sekasi "mažylius" auginti?

Ačiū 4u.gif Apgyvendinus juos dideliame vazone su rankenomis. Tik prieš tai buvau įtiesusi agro plėvelės, kad neiškritų pro skyles. tai, žinokit nepasiteisino. Pralindo daug mažiukų į tarpą tarp plėvelės ir vazono, o atgal nebeįlysdavo. Tai gavosi anekdotinė situacija. Skambina vyras vakare. Sako;ką veiki? O aš: sliekiauju lotuliukas.gif Teko tuos siūliukus po vieną surankiot. Skaičiau, kad taip jie patirs stresą. Ale geriau, nei pridžiūti prie vazono kraštų. Tad dabar turiu darbininkus (rūsyje) ir atskirai vaikų darželį namie
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pernai užveisiau sliekučius, ir prisidaugino ir peržiemojo super thumbup.gif
kompostinė mano paprasta iš medžio lentų ant žemės, nesušalo, žiemai įmečiau ant viršaus lapų ir užklojau kartono gabalais . Dirba jau pilnam pajėgume. Nėra jie tokie ir lepūs, vidus kompostinėj buvo užšalęs į ledą, galvojau jau bus viskas, bet atšilo ir jie gyvi smile.gif
Atsakyti
O maniskiai kompostinej turbut susalo, neradau nieko. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2013 04 24, 21:02)
O maniskiai kompostinej turbut susalo, neradau nieko.  verysad.gif

nenusiminkit, gal tik didieji iššalo, mažiukai ir kokonai gerokai atsparesni, dar truputi palaukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2013 04 22, 16:21)
Sveikos, o aš turbūt neturiu kuo pasidžiaugt  unsure.gif  Sakyčiau, kad nebėra mano sliekų . Kompostinėj radau daug urvų  doh.gif , greičiausiai, kurmis buvo įsisukęs, nepadėjo nei tinklas nuo kurmių. Na bet dar turiu namie kibire. Suversiu visus į kompostinę, bet tai jei kurmis įsisuko, tai nebežinau... Taip daug dirbom su MB kol tą kompostinę įrengėm, tai negi viską reiks iš naujo ?  doh.gif

Urvus galejo padaryti ne tik kurmis, bet ir pelės ar žiurkės. Kompostinėje joms šilčiau, o ir maisto pakankamai, sliekai joms irgi tinka verysad.gif . Tik abejoju, kad jos visus alei vieno sliekus galejo išgaudyti. g.gif
Papildyta:
QUOTE(zujka @ 2013 04 23, 14:29)
Sveikinu Zujką įstojus į superdaugiavaikių mamų klubą smile.gif Kaip sekasi "mažylius" auginti?

Ačiū  4u.gif  Apgyvendinus juos dideliame vazone su rankenomis. Tik prieš tai buvau įtiesusi agro plėvelės, kad neiškritų pro skyles. tai, žinokit nepasiteisino. Pralindo daug mažiukų į tarpą tarp plėvelės ir vazono, o atgal nebeįlysdavo. Tai gavosi anekdotinė situacija. Skambina vyras vakare. Sako;ką veiki? O aš: sliekiauju  lotuliukas.gif Teko tuos siūliukus po vieną surankiot. Skaičiau, kad taip jie patirs stresą. Ale geriau, nei pridžiūti prie vazono kraštų. Tad dabar turiu darbininkus (rūsyje) ir atskirai vaikų darželį namie

lotuliukas.gif Darbo turėjo būt nemažai O tai jie per agroplėvelės viršų perlipo, ar per agroplėvelę kiaurai pralindo bigsmile.gif?
Atsakyti
Savo kompostinej irgi neradau slieku, nors perdaug ir nesirausiau, bet turetu pavirsiuje buti, ar ne?
Atsakyti
Sveiki, pirkciau slieku Vilniuje. Parasykit AZ. Ir jus, Dovile, parasykit, kiek kainuotu pas jus sliekiukai (su atsiuntimu iki Vilniaus).
Atsakyti
Šiandien iš ryto iki alkūnių knisaus po vieną kompostinę - situacija apgailėtina..vienas kitas sliekiukas...
Ale va ką tik parlėkiu pasiknaisiojus po kitą, kuri buvo užversta papvusiais burokais, obuoliais, cukinijom, sliekų pilna..Uffffffffffffffffffffffffffffffff....

O atbėgau paršyti vienai ŠIAULIŲ mamytei, kuri pernai gan vėlai, mažu lapkritį prašė manęs sliekų per až. Tada jau buvo šalta, nenorėjau judinti lizdų, o dabar prašom, būt gerai šią savaitę, bo keliu kompostinę į kitą vietą, paskui reiks gaudyt, o daba užteks pasemt biggrin.gif
vnž skambykit 8-61147901, mielai pasidalinsiu Šiauliuose... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2013 04 30, 19:31)
Šiandien iš ryto iki alkūnių knisaus po vieną kompostinę - situacija apgailėtina..vienas kitas sliekiukas...
Ale va ką tik parlėkiu pasiknaisiojus po kitą, kuri buvo užversta papvusiais burokais, obuoliais, cukinijom, sliekų pilna..Uffffffffffffffffffffffffffffffff....

O atbėgau paršyti vienai ŠIAULIŲ mamytei, kuri pernai gan vėlai, mažu lapkritį prašė manęs sliekų per až. Tada jau buvo šalta, nenorėjau judinti lizdų, o dabar prašom, būt gerai šią savaitę, bo keliu kompostinę į kitą vietą, paskui reiks gaudyt, o daba užteks pasemt biggrin.gif
vnž skambykit 8-61147901, mielai pasidalinsiu Šiauliuose... 4u.gif

NORIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU notworthy.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti