Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(Laisvė @ 2011 03 02, 18:38)
Ačiū, kad priminei  4u.gif Kažkada gėriau - padėjo, reiks ir vėl nukenksminti piniginę  biggrin.gif

dar man labai patinka į sausainius, duoną dėt selenas
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 02, 18:40)
dar man labai patinka į sausainius, duoną dėt selenas

Į kepamą duoną ir aš dedu sėlenų. Visada. Bet į sausainius nebandžiau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 02, 18:45)
Į kepamą duoną ir aš dedu sėlenų. Visada. Bet į sausainius nebandžiau...  rolleyes.gif

pabandyk, ypač tinka trapus
maišau šitas ir šitas
"Su avižų sėlenomis galima gaminti skanesnius ir geresnius duonos - pyrago gaminius: duoną, kepinius, pyragėlius, desertus. Iš avižų sėlenų greitai ir lengvai galima ruošti košes, jas galima dėti į faršą ir daržovių salotas.
Be galo skanu su jogurtu ir kisieliumi!"
Atsakyti
gal ką patartumėte kuom patept galima būtų nuo peršalimo ant veido atsiradusius nei tai šašiukus, nei tai bėrimą, tokie kaip raudoni pulinukai kylantys?
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 03 04, 16:06)
gal ką patartumėte kuom patept galima būtų nuo peršalimo ant veido atsiradusius nei tai  šašiukus, nei tai bėrimą, tokie kaip raudoni pulinukai kylantys?


Nežinia ar tai tas pats pagal aprašymą, bet nuožvarbos su pūlingomis pūslelėmis patariama gydyti arbatm. aliejaus(keturi lašai) ir alyvuogių al. mišiniu dezinfekuoja ir gerina kraujotaką. Prieš einant į lauką tepti homeopatiniu tepalu Abrotanum.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2011 02 27, 13:06)
Sakot, kad gali būti susiję? g.gif

Prieš 2 metus pilnai tyrė, bet kasmet darausi gimdos kaklelio citologinį tyrimą, nes turiu problemų (tik tiek, kad padaro tą tyrimą, o echo ir kt. tyrimų nebekartoja, jei skundų nėra). Rezultatai geri, tai nebekvietė ateiti. Nusiskundimų jokių neturiu..ciklas tvarkingas, tikslus kaip laikrodukas, niekas nekamuoja (nei skausmai, nei kokie kt. nemalonumai, pvz. išskyros), tai neinu dar. O gal nueit g.gif
Papildyta:

Tai va..nurėpliojau į vaistinę, o pasirodo Višnevskio tepalo (patikdavo jis man) nebėr, o ichtiolio gryno irgi nebėr, yra tik tepalas su ichtiolu "Tormentile" (dar sudėtyje ir miškinė sidabražolė), šiaip ta sudėtis pusėtina (petrolatum, zinc oxide, lanolin, ichthammol, cetearyl alcohol, potentilla erecta root extract, allantoin) tai deduos 'riebiai' tvarsčius, bet tai šunvotė atsakinti..su dviguba barzda vaikštau doh.gif  biggrin.gif Nemačiau net, kad yra...bet vakar ryte kutenamas ir bedūkdamas vaikas įspyrė kulnu man ir kad suskaudo..pasižiūriu, kad ten gumbas jau kaip reikalas (oi, ir nebandyt paspaust patarimas jau per vėlu...nugi betyrinėdama taip išmaigiau  doh.gif ), paraudo, ėmė degti, tvinkčioti ta vieta.
Dabar tai nemaigau ir nebemaigysiu, faktas, kad ne koks spuogelis, o votis.

Galvoju, gal kokių vaistažolių kompresus dėti g.gif


Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2011 02 27, 11:49)
Gal kas žinote kaip 'liaudiškai' išgydyti šunvotę (pūlinį)?.ir dar kur sugebėjo formuotis, ant smakro..


Visi patarimai sutampa su aprašomais homeopat. knygoje, nebent dar Arbatm. al. giliai įsiskverbia po oda, gydo.
Profilaktika - jei dažnai kyla votys, atsisakyti kiaulienos, valyti žarnyną.
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus.
Mano votis pagijo be pasekmių, kuo labai džiaugiuosi smile.gif
Tiesiog nuo visų tepalų matyt suminkštėjo ir bevalant spiritu viskas trūko, išsivalė, beliko tik dezinfekuoti ir užgydyti žaizdelę.

O gydžiausi tuo "Tormentile", dėjau šiltos trintos svogūnų košelės kompresus ir patepdavau laiks nuo laiko jodu.

Man nebūdinga, kad kiltų šunvotės..gal antrąkart gyvenime turėjau, bet daugiau nenoriu ir tikiuosi nebeaugs.
Alaus mielių tabletes esu bandžiusi gerti, bet mane nuo jų labai labai beria.
Atsakyti
Kaip gerai, kad taip lengvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 04, 20:04)
Ačiū visoms už patarimus.
Mano votis pagijo be pasekmių, kuo labai džiaugiuosi smile.gif
Tiesiog nuo visų tepalų matyt suminkštėjo ir bevalant spiritu viskas trūko, išsivalė, beliko tik dezinfekuoti ir užgydyti žaizdelę.

O gydžiausi tuo "Tormentile", dėjau šiltos trintos svogūnų košelės kompresus ir patepdavau laiks nuo laiko jodu.

Man nebūdinga, kad kiltų šunvotės..gal antrąkart gyvenime turėjau, bet daugiau nenoriu ir tikiuosi nebeaugs.
Alaus mielių tabletes esu bandžiusi gerti, bet mane nuo jų labai labai beria.

puiku thumbup.gif
o dėl alaus mielių, čia normalu kad pirma sav. beria, reikia laiko susireguliuot
Atsakyti
Patarkite, kokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti nagus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 06, 09:29)
Patarkite, kokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti nagus  g.gif


Jei nesi vegetarė, valgyk šaltieną.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 06, 09:29)
Patarkite, kokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti nagus  g.gif

Pasinaudojusi Rasmos patarimu jau trečias mėnuo geriu Silicea, rezultatą tikrai matau smile.gif Dar labai geros išviršinės priemonės yra nagų mirkymas druskoje ir tepimas cirtina 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 06 kovo 2011 - 11:28
Aš voneles nagučiams darau: šiltas vanduo, negyvosios jūros druska, citrinos sultys, 1 lašiukas jodo.
Po pamirkymo, ištepu nagų odeles kokiu nerafinuotu aliejuku (migdolų arba alyvuogių dažniausiai) ir įmasažuoju.

Keliskart metuose geriu gryną, be priedų silicio papildų kursą drinks_cheers.gif

Kaip vaižgantė sako, tai irgi labai gerai: šaltiena, želė (t.y. maistas, kuriame gausu želatinos arba agaro) irgi labai stiprina nagučius ir sąnariams neprošal smile.gif
Atsakyti