Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 27, 11:04)
Pas moterų gydytoją turbūt seniai buvai?

Sakot, kad gali būti susiję? g.gif

Prieš 2 metus pilnai tyrė, bet kasmet darausi gimdos kaklelio citologinį tyrimą, nes turiu problemų (tik tiek, kad padaro tą tyrimą, o echo ir kt. tyrimų nebekartoja, jei skundų nėra). Rezultatai geri, tai nebekvietė ateiti. Nusiskundimų jokių neturiu..ciklas tvarkingas, tikslus kaip laikrodukas, niekas nekamuoja (nei skausmai, nei kokie kt. nemalonumai, pvz. išskyros), tai neinu dar. O gal nueit g.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 27, 11:28)
Tik nebandykite jos spausti, reikia valgyt ko mažiau saldumynų. Prasidedanti šunvotė bei oda aplink ją valoma dezinfekuojančiomis medžiagomis ar 70 laipsnių stiprumo spiritu du kartus per dieną, tepama 5% jodo tirpalu. Taip kartais pavyksta sustabdyti šunvotės augimą. Nakčiai galima uždėt tvarstį su grynu ichtioliu.

Tai va..nurėpliojau į vaistinę, o pasirodo Višnevskio tepalo (patikdavo jis man) nebėr, o ichtiolio gryno irgi nebėr, yra tik tepalas su ichtiolu "Tormentile" (dar sudėtyje ir miškinė sidabražolė), šiaip ta sudėtis pusėtina (petrolatum, zinc oxide, lanolin, ichthammol, cetearyl alcohol, potentilla erecta root extract, allantoin) tai deduos 'riebiai' tvarsčius, bet tai šunvotė atsakinti..su dviguba barzda vaikštau doh.gif biggrin.gif Nemačiau net, kad yra...bet vakar ryte kutenamas ir bedūkdamas vaikas įspyrė kulnu man ir kad suskaudo..pasižiūriu, kad ten gumbas jau kaip reikalas (oi, ir nebandyt paspaust patarimas jau per vėlu...nugi betyrinėdama taip išmaigiau doh.gif ), paraudo, ėmė degti, tvinkčioti ta vieta.
Dabar tai nemaigau ir nebemaigysiu, faktas, kad ne koks spuogelis, o votis.

Galvoju, gal kokių vaistažolių kompresus dėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 02 27, 12:06)
Galvoju, gal kokių vaistažolių kompresus dėti g.gif

pažiūrėkit rusiškose "vaistinėlėse" arba dar paklauskit gamybiniuose vaistinėse , neseniai dar buvo ichtiolio Universiteto g.vaistinėje.
Dar prisiminiau vaikystėje, močiutė tepdavo su propolio tinktūra, greitai praeidavo. Bet jei kyla votis, tai signalas, kad nusilpusi imunine sistema, reikia susimastyti kaip gyvenate, ką valgote, kuo sergate.

Jei rytoj nematysit pagerėjimo ar dar labiau plis, ko skubiau pasirodykit pas odos gyd. arba chirurgą. nes pūliniai, ypač ant veido, labai baisus, gali eiti į vidų, susidaryti "kapsules" ir dar apkrėsti kaulą, kurį tektų gramdyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 27 vasario 2011 - 12:57
Visa šeima prasirgo gripu, o aš ir kartu buvau ir slaugiau, ir už 'mamatėtę' atidirbau, panašu, kad vienintelė atsilaikiau, tai imuninė s-ma gal ir nėra visai parėjusi g.gif
Mitybą labai žiūriu, bet va šiaip tai labai intensyvus gyvenime metas g.gif Labai aktyvus, labai daug visokių darbų, visądien varai, vakare griūni kaip akmuo į lovą, ryte kaip robotas keliesi, atlaikai dieną ir vėl iš naujo..taip ištisai paskutiniu metu..Relaksacija gera nepamaišytų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 27, 12:49)
pažiūrėkit rusiškose "vaistinėlėse" arba dar paklauskit gamybiniuose vaistinėse , neseniai dar buvo ichtiolio Universiteto g.vaistinėje.
Dar prisiminiau vaikystėje, močiutė tepdavo su propolio tinktūra, greitai praeidavo. Bet jei kyla votis, tai signalas, kad nusilpusi imunine sistema, reikia susimastyti kaip gyvenate, ką valgote, kuo sergate.

Jei rytoj nematysit pagerėjimo ar dar labiau plis, ko skubiau pasirodykit pas odos gyd. arba chirurgą. nes pūliniai, ypač ant veido, labai baisus, gali eiti į vidų, susidaryti "kapsules" ir dar apkrėsti kaulą, kurį tektų gramdyti.

Žiūrėsiu, gali ir tekti kulniuoti unsure.gif
Šiandien dėlioju kompresus, stengiuosi kuo mažiau liesti ir judinti, žiūrėsiu kaip po nakties..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 02 27, 13:06)
Visa šeima prasirgo gripu, o aš  ir kartu buvau ir slaugiau, ir už 'mamatėtę' atidirbau, panašu, kad vienintelė atsilaikiau, tai imuninė s-ma gal ir nėra visai parėjusi g.gif
Mitybą labai žiūriu, bet va šiaip tai labai intensyvus gyvenime metas g.gif Labai aktyvus, labai daug visokių darbų, visądien varai, vakare griūni kaip akmuo į lovą, ryte kaip robotas keliesi, atlaikai dieną ir vėl  iš naujo..taip ištisai paskutiniu metu..Relaksacija gera nepamaišytų ax.gif
Papildyta:

Žiūrėsiu, gali ir tekti kulniuoti  unsure.gif
Šiandien dėlioju kompresus, stengiuosi kuo mažiau liesti ir judinti, žiūrėsiu kaip po nakties..

pasistenk kiek sulietint tempą, juk ne mašina esi

parašyk kaip eisis
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 27, 12:49)
Dar prisiminiau vaikystėje, močiutė tepdavo su propolio tinktūra, greitai praeidavo.

Jei yra namuose, galima ne tinktūrą, o tiesiog bičių pikį kiek pašildytą dėti ant voties ir užlipdyti tvarstį.
Atsakyti
Sveikos,
vis paskaitineju jusu temele, kad zinociau, kaip elgtis vaikui susirgus, bet kai reikia, tai vis ko nors nerandu smile.gif

Zodziu, serga mano 2 - metukas, sloga, kosulys, vakar vakare istepiau padukus medumi, atrodo, snd geriau, bet lyg buvau skaiciusi, kad istepus padus, dar galima ant ju uzdeti stambiai pjaustyto svoguno, vilnones kojines ir palaikyti per nakti, ar taip?

Siek tiek bijau bandyti, nes koju kaitinimas + garstyciu priberimas i vilnone kojine nakciai isprovokavo temperaturos uzkilima,( 37.6 ), bet maniskis nusirenge pizamos kelnytes, nusieme kojines, uzmigo ir po valandos tempos jau nebuvo..

Kaip manot, bandyti su tais svogunais, ar ne?
Atsakyti
TREPAI,Svogunus pamegusi musu seima,mes kai sergam as visiem dedu i koines stambiai pjaustytus svogunus,manau pabandykit,nepakenks,o dar geriau cesnako sviesto misisnys. smile.gif
Atsakyti
Dar pamenu, jog skauduliams gydyti močiutė dėdavo atpjautą bulvės riekelę, pakočiotą kočėlu kopūsto lapą ar atriekto svogūno.
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2011 02 27, 15:33)
TREPAI,Svogunus pamegusi musu seima,mes kai sergam as visiem dedu i koines stambiai pjaustytus svogunus,manau pabandykit,nepakenks,o dar geriau cesnako sviesto misisnys. smile.gif

dekui uz atsakyma, tik man neaisku, ar tuos svogunus deti vienus, ar pries tai padus istrinti medumi?
Atsakyti
Rasma, šiaip jau kiekviena save mylinti moteris kartą metuose apsilanko ir pas ginekologą, ir pas odontologą... Žinau, kad net paprasti spuogai ant smakro rodo ginekologines problemas, o čia - pūlinys g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 27, 17:47)
Rasma, šiaip jau kiekviena save mylinti moteris kartą metuose apsilanko ir pas ginekologą, ir pas odontologą... Žinau, kad net paprasti spuogai ant smakro rodo ginekologines problemas, o čia - pūlinys  g.gif

Oi, odontologų nepriminkit..aš pas juos gyvenu, nebelieka laiko ginekologams doh.gif biggrin.gif
O jei rimtai, tai prieš metus buvau ir vėl reiks eiti..po jūsų žodžių, tikrai nueisiu greičiau 4u.gif

Ačiū labai visoms už patarimus 4u.gif , viską bandau po truputį. Jei padės, parašysiu..nepadės - irgi parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 02 27, 18:33)
Oi, odontologų nepriminkit..aš pas juos gyvenu, nebelieka laiko ginekologams doh.gif  biggrin.gif
O jei rimtai, tai prieš metus buvau ir vėl reiks eiti..po jūsų žodžių, tikrai nueisiu greičiau 4u.gif

Ačiū labai visoms už patarimus 4u.gif , viską bandau po truputį. Jei padės, parašysiu..nepadės - irgi parašysiu.


Pamenu, man paauglystėje kildavo šunvotės ant kojų. Močiutė mane per prievartą valgydindavo mielėmis...Sutrindavo gabalėlį mielių su cukrumi ir šalia stovėdavo tol, kol suvalgydavau...
Atsakyti