Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 27, 19:06)
Pamenu, man paauglystėje kildavo šunvotės ant kojų. Močiutė mane per prievartą valgydindavo mielėmis...Sutrindavo gabalėlį mielių su cukrumi ir šalia stovėdavo tol, kol suvalgydavau...

friends.gif Puikiai prisimenu ir aš tokį etapą ir mieles su cukrumi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 27, 19:06)
Pamenu, man paauglystėje kildavo šunvotės ant kojų. Močiutė mane per prievartą valgydindavo mielėmis...Sutrindavo gabalėlį mielių su cukrumi ir šalia stovėdavo tol, kol suvalgydavau...

pas mus irgi t.p. buvo biggrin.gif
bet netgi ir dabar, ypač prieš ir per mmm, jei atsiranda spuogai, geriu mielės, tik jau dabar tabletėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 27, 19:22)
pas mus irgi t.p. buvo  biggrin.gif
bet netgi ir dabar, ypač prieš ir per mmm, jei atsiranda spuogai, geriu mielės, tik jau dabar tabletėmis  ax.gif


Na taip- išlepti lengva hihihi.gif
Atsakyti
Rasma, kaip laikosi skaudulys?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau pasiklaust, kaip gydot galvos skausmą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2011 03 02, 10:04)
Sveikos  4u.gif
Norėjau pasiklaust, kaip gydot galvos skausmą?  rolleyes.gif

žiūrint kokios kilmės tas skausmas, jei nuo pervargimo, geriausias vaistas miegas, poilsis(nors čia jis tinka ir prie bet kurios ligos), dabar surašysiu kas man padėjo:
1. Į didelį puodelį(300ml) dedame 1arb. š. žaliosios arbatos, 1arb.š. mėtų arbatos ir 0,5arb. š. malto cinamono. Užplikome ir uždengę lėkštute paliekame 10-15min, perkošiame ir geriame. Skonis tikrai nėra bjaurus, kaip pasirodys perskaičius sudėtį - sveikatos
2. Dar padeda vandens pylimas ant kaklo.
3. Nuo kaktos ir visos galvos skausmo (kai skauda be aistrios priežasties ir nėra susiję su galvos sumušimu ar apsinuodijimu, nevirškinimu ir pan.), man padeda aktyviu tašku spaudimas. Reikia, dešines rankos nykščiu ir smiliumi, spausti abu vidinius akių kampučius vidutiniu spaudimu. Pajausit pulsacija pirštu galiukuose. Spaudžiant suskaičiuokit iki 10, po to atleiskit po keliu sekundžių pakartot reiktu ir taip mažiausiai 5-6 k. Atliekant šį pratimą reiktu patogiai atsisėsti, užsimerkti.
4. Su migreniniais skausmais NEGALIMA tą ir kitą dieną valgyt: šokolado, fermentinio sūrio, vynuogių/gert vyną, nes ten esantis fermentai tik pablogina/suprovokuoja dar didesniam galvos skausmui
Atsakyti
Kuo raminti nuolatos gurgiantį pilvą?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 02, 11:23)
žiūrint kokios kilmės tas skausmas, jei nuo pervargimo, geriausias vaistas miegas, poilsis(nors čia jis tinka ir prie bet kurios ligos), dabar surašysiu kas man padėjo:
1. Į didelį puodelį(300ml) dedame 1arb. š. žaliosios arbatos, 1arb.š. mėtų arbatos ir 0,5arb. š. malto cinamono. Užplikome ir uždengę lėkštute paliekame 10-15min, perkošiame ir geriame. Skonis tikrai nėra bjaurus, kaip pasirodys perskaičius sudėtį - sveikatos
2. Dar padeda vandens pylimas ant kaklo.
3. Nuo kaktos ir visos galvos skausmo (kai skauda be aistrios priežasties ir nėra susiję su galvos sumušimu ar apsinuodijimu, nevirškinimu ir pan.), man padeda aktyviu tašku spaudimas. Reikia, dešines rankos nykščiu ir smiliumi, spausti abu vidinius akių kampučius vidutiniu spaudimu. Pajausit pulsacija pirštu galiukuose. Spaudžiant suskaičiuokit iki 10, po to atleiskit po keliu sekundžių pakartot reiktu ir taip mažiausiai 5-6 k. Atliekant šį pratimą reiktu patogiai atsisėsti, užsimerkti.
4. Su migreniniais skausmais NEGALIMA tą ir kitą dieną valgyt: šokolado, fermentinio sūrio, vynuogių/gert vyną, nes ten esantis fermentai tik pablogina/suprovokuoja dar didesniam galvos skausmui

notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 02, 15:07)
Kuo raminti nuolatos gurgiantį pilvą?

Pilvas gurgia dažniausia nuo susikaupusiu dujų. Reikia žiūrėt nuo ko pučia pilvą ir ribot tą maistą
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 02, 16:39)
Pilvas gurgia dažniausia nuo susikaupusiu dujų. Reikia žiūrėt nuo ko pučia pilvą ir ribot tą maistą

Vidurių nepučia, tik garsiai gurgia kaži kas tenai g.gif Kasdien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 02, 17:55)
Vidurių nepučia, tik garsiai gurgia kaži kas tenai  g.gif  Kasdien  verysad.gif

pabandykit pagert Lepicol, turi padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 02, 18:22)
pabandykit pagert Lepicol, turi padėt  mirksiukas.gif

Ačiū, kad priminei 4u.gif Kažkada gėriau - padėjo, reiks ir vėl nukenksminti piniginę biggrin.gif
Atsakyti