Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

[quote=pim,2011 04 27, 22:21]
Labas. Kaip gyvenat ligoniukės? taša, kaip Tavo savijauta? 4u.gif
Aš laukiu vizito pas reumatologę ir kuo artyn, tuo labiau jaudinuos..
beje, ar jums buvo kokių pašalinių požymių nuo metotreksato?


Labas, visos turim geresniu dienu ir blogesniu .Mano savijauta visai nebloga dabar , uz menesio isskrendu i sanatoriju jei sveikata labai nepabloges iki to laiko. Tikiuosi kad man pades , nes kaip prisiklausiau/prisiskaiciau kad vos nestebuklus ten daro musu sanariams. Visi kas ten buvo patenkinti grizo , tikiuosi ir as taip pat.
Metotreksato as nesu gerus , tai negaliu atsakyt i tavo klausima . As geriau medroli , tai man labai akys skaudejo ir isberdavo.
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 04 28, 08:57)
Labas,  visos  turim geresniu  dienu ir blogesniu .Mano  savijauta visai nebloga dabar , uz menesio isskrendu i sanatoriju  jei sveikata labai nepabloges iki to laiko. Tikiuosi kad  man  pades , nes kaip prisiklausiau/prisiskaiciau kad  vos nestebuklus ten  daro musu sanariams. Visi kas ten buvo  patenkinti  grizo  , tikiuosi ir as taip pat.
Metotreksato as nesu  gerus  , tai negaliu atsakyt i tavo klausima . As geriau  medroli , tai man  labai  akys skaudejo ir  isberdavo.

Čia gal apie tą gydomąją naftą kalba eina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 28, 16:15)
Čia gal apie tą gydomąją naftą kalba eina? smile.gif


Taip, apie gydomaja nafta .
Gal jau buvai ten ?
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif

QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 27, 14:40)
oo aš merginos žeėms ūki keliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
neižnau kaip čia man gausis bet pasisėjau biški žalumynu, ir gėlių .....terasai ir dar šiltnami užsiveisiau. Ai manau susitvarkysiu palengva. Vis vaikam nereiks trašuotu daržoviu graušt


Ale kaip pavydziu tau smile.gif As siuo metu turbut net kokio kastuvo ibest i zeme negaleciau, o ka jau kalbet apie sodinima atsitupus ar pasilenkus biggrin.gif


QUOTE(Magnifique @ 2011 04 27, 19:33)
Reik tikėtis.Nes ortopedas sako-reikia giliau kapstyt rast priežastis ir jas pašalint.Reik eit pas kitus spec.Sakau aš jau pas visus buvus..reumatologai nieko neranda,neurologai nieko neranda,neurochirurgai irgi nieko neranda,o dabar ir ortopedai nieko neranda doh.gif  Bene man pas dantistą priežasčių reik ieškot  doh.gif


Gerai, kad dar pas psichiatra nepasiule problemos sprendimo ieskot... lotuliukas.gif Nes tas 'giliau kapstyt' labai jau taip skamba... doh.gif Tik neisizeisk, gerai 4u.gif Nebandau pasakyt, kad tu issigalvoji sau ligas... Tikiuos, kad cia tik gydytoju nekompetencija yra, kad nesugeba tiksliai diagnozuot. Gal tau visai ne RA (arba ne visai RA) - gi gyvas galas tu autoimuniniu ligu yra... Gal koks RA su uzsleptu 'cinkeliu'...

QUOTE(pim @ 2011 04 27, 21:21)
Aš laukiu vizito pas reumatologę ir kuo artyn, tuo labiau jaudinuos..


O tau cia pirmas vizitas bus pas reumatologe?
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 04 28, 19:45)
Taip, apie gydomaja nafta .
Gal jau buvai ten ?

Ne. Lauksim pasakojimo, kaip sekėsi smile.gif Ar ilgam?

QUOTE(Ahama @ 2011 04 28, 19:57)
O tau cia pirmas vizitas bus pas reumatologe?

ne. Bus antras vizitas, kai pripažino RA. Man šiuo metu gydymas paskirtas, tai įdomu nutrauks jau man jį ar kaip.. Labai norėčiau rolleyes.gif
o dėl atsitūpimo, tai aš jau turbūt niekad nebeatsitūpsiu schmoll.gif atsiklaupti taip, galiu, bet tūptis neišeina. Užsikerta kažkaip sąnarys ir skauda.
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 28, 20:03)
Ne. Lauksim pasakojimo, kaip sekėsi smile.gif Ar ilgam?
ne. Bus antras vizitas, kai pripažino RA. Man šiuo metu gydymas paskirtas, tai įdomu nutrauks jau man jį ar kaip.. Labai norėčiau rolleyes.gif
o dėl atsitūpimo, tai aš jau turbūt niekad nebeatsitūpsiu schmoll.gif atsiklaupti taip, galiu, bet tūptis neišeina. Užsikerta kažkaip sąnarys ir skauda.


3 savaites smile.gif papasakosiu kai grisiu
As tai atsitupti vis dar galiu, bet atsitupus atsistot tai jau niekaip, pirma atsiklaupiu isikimbu i kanors o tada jau ir atsistuot galiu . doh.gif .. Nera nei 2 -ju metu kaip sergu, o kas bus veliau ... geriau jau net ir negalvot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 04 28, 20:25)
3 savaites  smile.gif  papasakosiu kai grisiu 
As  tai atsitupti  vis dar galiu, bet atsitupus  atsistot tai jau niekaip, pirma atsiklaupiu isikimbu i kanors  o tada jau ir  atsistuot galiu . doh.gif  .. Nera  nei 2 -ju metu kaip sergu, o kas  bus veliau ... geriau jau net ir negalvot  unsure.gif

o man diagnozę prieš mėnesį pripažino, o jau ir aš turiu sąnarius pažeistus verysad.gif Dešinės rankos neištiesiu iki galo verysad.gif
jei padės sanatorija, gal ir man reiks pasidomėti smile.gif kažin ar daug $ reikia šiam reikalui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 04 28, 19:25)
As  tai atsitupti  vis dar galiu, bet atsitupus  atsistot tai jau niekaip, pirma atsiklaupiu isikimbu i kanors  o tada jau ir  atsistuot galiu . doh.gif  .. Nera  nei 2 -ju metu kaip sergu, o kas  bus veliau ... geriau jau net ir negalvot  unsure.gif


Oi, isikabinimas i kokia lova ar spintele yra geris thumbup.gif Kitaip as net nerizikuociau pakelt ka nors nuo grindu... atsitupt neiseina, nes nesusilenkia sanarys iki galo, atsiklaupt negaliu, nes skauda atsiremus i ji... Ai, gal negalvojam, kas bus ateity, gyvenam ir dziaugiames sia diena, kol dar galim is lovos islipti ir arbatos pasidaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2011 04 28, 19:41)
o man diagnozę prieš mėnesį pripažino, o jau ir aš turiu sąnarius pažeistus verysad.gif Dešinės rankos neištiesiu iki galo verysad.gif
jei padės sanatorija, gal ir man reiks pasidomėti smile.gif kažin ar daug $ reikia šiam reikalui? 4u.gif


Bet tu gi rasei, kad 5-7 metus sirgai be diagnozes. Ir gydymo tinkamo neturejai... Taip kad dar ne viskas prarasta mirksiukas.gif O pazeisti sanariai turbut pas mus visas, pas vienas maziau, pas kitas daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Ahama @ 2011 04 28, 20:55)
Bet tu gi rasei, kad 5-7 metus sirgai be diagnozes. Ir gydymo tinkamo neturejai... Taip kad dar ne viskas prarasta  mirksiukas.gif O pazeisti sanariai turbut pas mus visas, pas vienas maziau, pas kitas daugiau...

na taip. Tik per tuos metus man bėdos buvo tik su vienu kelio sąnariu, dėl ko man ir operaciją darė. O šiais metais, nuo Naujųju prisidėjo ir kiti sąnariai - rankos, kojos, žandikaulis. Tai galima sakyti, kad ranką vos pusmetį skaudėjo, o dabar jau jos neištiesiu iki galo schmoll.gif va pavyzdys kitoms, kad negalima ligos užleisti. Reikia būtinai eiti ir tirtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 28, 22:03)
Ne. Lauksim pasakojimo, kaip sekėsi smile.gif Ar ilgam?
ne. Bus antras vizitas, kai pripažino RA. Man šiuo metu gydymas paskirtas, tai įdomu nutrauks jau man jį ar kaip.. Labai norėčiau rolleyes.gif
o dėl atsitūpimo, tai aš jau turbūt niekad nebeatsitūpsiu schmoll.gif atsiklaupti taip, galiu, bet tūptis neišeina. Užsikerta kažkaip sąnarys ir skauda.


nu kažkaip juokingai skamba, kad tikeis jog po 2 mėn nuims metrodeksata. nepyk tik

NU o mano žemės ūkio kėlimas paprastas, ten nėr jokiu kastuvu............ Aš pati atidarau šiltnami, palaistau ridiėklius, pati per 2 dienas persodinau 4 gėles......tai didelis darbas nes visgi reiėkjo susinešt viska šiltnamin. Šiandien mergikės kasė darža aš biški patupinėjua ir žolės parinkau, ir taip čiurna užsizarazijo,kad nesiruoššiu daugiau pati tupinėt.
Daugiau pirštu rodysiu ka ir kur padaryt. Pati paliesiu pakapstysiu su ravėtuvu ir bus liuks.

Tiesa aš atsitūpt negaliu, sodinau gėlytes atsisėdus. Šeip man nestringa nieks, tik nesusilenkia iki galo.

Namie nekeliu nieko nuo žemės, kas daugiau nei skuduras.......... iš apatiniu spinteliu irgi išsiimt daigtus problema, - virtuėvj pasisatčiau žema kėdute, tai atsisėdu ištraukiu , ka nesunkaus ir padėjus ant stalo stojuos. Jei ka sunkiau ištraukt reik, tai arba vaikai arba mama...

tai va. bet pasikapstyt lauke malonu. Aišku gerai kad vaikai neburba ir dirba. Vyras padeda. Tik šia savaite neturi laiko, traktoriuka remontuoja.
O šeip tai mano paskutiniai metai , kai bandau kelt žemės ūki, nu žiūrėsiu jei vaikai burbuliuos ar man per sunku bus tai kitamet žolytė eis.
Ale žinot mano vyriausias gyvena kaips studentas, dar dvynės auga, Kažkaip vis mislyju gerai būty nors daržoves savo. Tai bent tikrai žinai kad be nitratu ir finansiškai lengviau būtu studebntus išlaikyt....... Tai va. bet bus matyt laikas parodys kaip čia man seksis. Tiesa daržiukas mano nedidelsi, ten tik žirniai žalumynai ir agurkai su pomidorais. Va vyras bulbom ir morkom užsiima............. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


o kas dėl naftos rtai lauksim atsoiiliepimu.
Nors aš tai galvoju kad vien buvimas sausam krašte - padės............ nors dabar ir pas mus pakankamai gerai mums...šilta nelyja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulėėė: 28 balandžio 2011 - 21:52
QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 28, 21:51)
nu kažkaip juokingai skamba, kad tikeis jog po 2 mėn nuims metrodeksata. nepyk tik

na bet rašė, kad kai kurioms užteko ir 2 mėn. gydymo ax.gif kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja, o mano tyrimai gerėjo iškart po pirmos dozės, todėl ir tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 27, 22:21)
Labas. Kaip gyvenat ligoniukės? taša, kaip Tavo savijauta? 4u.gif
Aš laukiu vizito pas reumatologę ir kuo artyn, tuo labiau jaudinuos..
beje, ar jums buvo kokių pašalinių požymių nuo metotreksato?
good.gif ir aš ūkį turiu, bet balkoninį ir tik dėl neturėjimo ką veikt smile.gif
oi kokia sudėtinga situacija! Iš dalies suprantu, nes į mane pačią jau nemažai daktarų žiūrėjo ir niekaip nė vienas negalėjo paaiškinti kodėl man nuolat kaupiasi skystis sąnaryje doh.gif buvau be diagnozės, kol nepradėjo ir į kitus sąnarius skystis "tekėti" ir stingti jų. Tikrai pajaučiau šiokį tokį palengvėjimą sužinojus, kad man RA, kad bent jau aiški diagnozė ir gali būti skiriamas gydymas. O taip tai prabuvau su liga be diagnozės kokius 5-7 metus gal ir operaciją be reikalo turėjau turbūt doh.gif
Sveikatėlės ir stiprybės 4u.gif
Tiesa, jei nepaslaptis, kiek metukų Tau? 4u.gif

18 man.birželį 19 bus. doh.gif
Atsakyti