Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

QUOTE(Magnifique @ 2011 04 22, 12:55)
Sveikos  4u.gif
Nu,aš vakar buvau pas reumatologę savo poliklinikoj.Nu realiai atėjau tik siuntimo pajamt,bet tuo pačiu užklausiau dėl klubų..ką ji apie juos mano.Tai palankstė tipo...tada pasakiau,kad rentgeno nuotr.tik susiaurėję tarpai matosi.Ji pamąstė kiek ir pasakė,kad pagal judesių amplitudes-man 4 laipsnio artrozė.O dėja 4 laipsnis jau nieko gero nereiškia.Pasakė eit pas ortopedą-endoprotezuotoją... unsure.gif



Laikykis 4u.gif Tikiuosi, kad sulauksi geresniu ziniu! Juk kol kas tik palankste. Gal cia netiksli diagnoze.
Atsakyti
Mergytes,
sviesiu svenciu, vilties ir sveikatytes! su sv.Velykom! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Buvau šiandien Santaruose.Tik be tyrimų,tai reiks grįžt poryt vėl.Bet tie tyrimai...jau padaryti.Kaip visad uždegimine prasme-jie idealūs.Bet kas iš to,jie ir plaučių uždegimu sergant būna puikūs.
O šiaip...reumatologė sakė,kad nieko gero.Čiurna visa kairė užtinus...Ir dar per Vėlyklas pradėjo eit skausmas per visą koją dešinę.Tada suėjo skausmas į pakinklį...Tai maniau,kad uždegimas koks sausgylių ar pns.Bet sako,kad ir čia artritas.Gydytoja mato tokį nemažą patinimą to kelio (nors aš nematau doh.gif ) ir skauda lankstyt,tai su įtvaru sėdžiu...
Žodžiu..kaip supratau-gali vėl guldyt ir metotreksatą įvedinės. doh.gif doh.gif
O ryt "šuoliuoju" pas ortopedą dėl endoprotezavimo.Kai grįšiu-parašysiu kas ir kaip rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
laikykis Magnifique
Atsakyti
Magnifique, mes mintimis su tavim, mergyt! Stiprybes ir sveikateles! Bei tikejimo, kad pageres!
Atsakyti
oo aš merginos žeėms ūki keliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
neižnau kaip čia man gausis bet pasisėjau biški žalumynu, ir gėlių .....terasai ir dar šiltnami užsiveisiau. Ai manau susitvarkysiu palengva. Vis vaikam nereiks trašuotu daržoviu graušt
Atsakyti
Nu ką.Aš tipo po ortopedo.Pradžiai palankstė jis mane-vsio,sako,tikrai reikia keist abudu.Tada teko lakstyt po visą miestą,kad nuotrauką pasidaryt ir grįžau vėl į ligoninę.padarė.Visur visokių smulkmenų nelabai gerų pilna,bet patys sąnariai nors ir padrožti jau,bet turėčiau normaliai gan judėt su tokiais.Taigi.Ortopedas irgi nežino kas man doh.gif Tai liepė penktadienį ryte "atšuoliuoti" į penkiaminutę atsinešus niek įmanoma daugiau rentgeno fotkių ir tt.Tai šuoliuosiu tipo ir jis su kolegomis tarsis,nes kaip visad sako,kad aš baaaaaaaisiai įdomus atvejis.Ir realiai dabar nebežino ką daryt.Tai šian ryte dar vienas ortopedas pametė savo hipotezę,kad gal raumenys sutrumpėjo ir todėl viskas.Bet šitas antras,atmetė šį variantą.Tai velniai žino,ką reikia daryt ir ko nereikia.Nes net jei ir pakeisim klubus nežinia ar visiškai problema bus pašalinta.O jeigu raumenys trukdo,tai sakė pirmasis ortopedas,kad galima keičiant klubą tuo pačiu ilginti raumenis doh.gif Tai tiek.O ruošiausi jau ryt atraportuot reumatologei ką nusprendė ortopedai,bet jie nieko nenusprendė... doh.gif
Atsakyti
nu jooooooooooooooo
labai jau ti įdomus atvejis.
Bet garai ,akd daktarai ranka ennumoja o aiškinas kas tau yra... visteik išsiaiškins . Reik tikėtis.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 27, 20:30)
nu jooooooooooooooo
labai jau ti įdomus atvejis.
Bet garai ,akd daktarai ranka ennumoja o aiškinas kas tau yra... visteik išsiaiškins . Reik tikėtis.

Reik tikėtis.Nes ortopedas sako-reikia giliau kapstyt rast priežastis ir jas pašalint.Reik eit pas kitus spec.Sakau aš jau pas visus buvus..reumatologai nieko neranda,neurologai nieko neranda,neurochirurgai irgi nieko neranda,o dabar ir ortopedai nieko neranda doh.gif Bene man pas dantistą priežasčių reik ieškot doh.gif
Atsakyti
žinai ale pas tave labai sveikas jumoras...
pas dantista ji mat šuoliuos
thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 27, 20:36)
žinai ale pas tave labai sveikas jumoras...
pas dantista ji mat šuoliuos
  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Nu tai čia tipo logiška turėtų būti.Jeigu reikia ieškot priežasčių pas kitų sričių gydytojus,tai ir ieškosiu lotuliukas.gif
Juokas juokais,bet jau nejuokinga.Aš jau galima sakyti laukiau kada gi tuos sąnarius pakeis,kad pagaliau baigtųsi visos problemos,bet čia pasirodo dar ne taip paprasta,nes nežinia ar padės dar endoprotezavimas.Žodžiu.Kaip viena bobikė sakė-kartis eit,kartis. doh.gif
Atsakyti
Labas. Kaip gyvenat ligoniukės? taša, kaip Tavo savijauta? 4u.gif
Aš laukiu vizito pas reumatologę ir kuo artyn, tuo labiau jaudinuos..
beje, ar jums buvo kokių pašalinių požymių nuo metotreksato?

QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 27, 15:40)
oo aš merginos žeėms ūki keliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
neižnau kaip čia man gausis bet pasisėjau biški žalumynu, ir gėlių .....terasai ir dar šiltnami užsiveisiau. Ai manau susitvarkysiu palengva. Vis vaikam nereiks trašuotu daržoviu graušt

good.gif ir aš ūkį turiu, bet balkoninį ir tik dėl neturėjimo ką veikt smile.gif

QUOTE(Magnifique @ 2011 04 27, 19:41)
Nu ką.Aš tipo po ortopedo.Pradžiai palankstė jis mane-vsio,sako,tikrai reikia keist abudu.Tada teko lakstyt po visą miestą,kad nuotrauką pasidaryt ir grįžau vėl į ligoninę.padarė.Visur visokių smulkmenų nelabai gerų pilna,bet patys sąnariai nors ir padrožti jau,bet turėčiau normaliai gan judėt su tokiais.Taigi.Ortopedas irgi nežino kas man doh.gif  Tai liepė penktadienį ryte "atšuoliuoti" į penkiaminutę atsinešus niek įmanoma daugiau rentgeno fotkių ir tt.Tai šuoliuosiu tipo ir jis su kolegomis tarsis,nes kaip visad sako,kad aš baaaaaaaisiai įdomus atvejis.Ir realiai dabar nebežino ką daryt.Tai šian ryte dar vienas ortopedas pametė savo hipotezę,kad gal raumenys sutrumpėjo ir todėl viskas.Bet šitas antras,atmetė šį variantą.Tai velniai žino,ką reikia daryt ir ko nereikia.Nes net jei ir pakeisim klubus nežinia ar visiškai problema bus pašalinta.O jeigu raumenys trukdo,tai sakė pirmasis ortopedas,kad galima keičiant klubą tuo pačiu ilginti raumenis doh.gif  Tai tiek.O ruošiausi jau ryt atraportuot reumatologei ką nusprendė ortopedai,bet jie nieko nenusprendė... doh.gif

oi kokia sudėtinga situacija! Iš dalies suprantu, nes į mane pačią jau nemažai daktarų žiūrėjo ir niekaip nė vienas negalėjo paaiškinti kodėl man nuolat kaupiasi skystis sąnaryje doh.gif buvau be diagnozės, kol nepradėjo ir į kitus sąnarius skystis "tekėti" ir stingti jų. Tikrai pajaučiau šiokį tokį palengvėjimą sužinojus, kad man RA, kad bent jau aiški diagnozė ir gali būti skiriamas gydymas. O taip tai prabuvau su liga be diagnozės kokius 5-7 metus gal ir operaciją be reikalo turėjau turbūt doh.gif
Sveikatėlės ir stiprybės 4u.gif
Tiesa, jei nepaslaptis, kiek metukų Tau? 4u.gif
Atsakyti