Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

QUOTE(zita1 @ 2012 04 06, 13:41)
as manau jei moteris pasake savo nuomone, tai nereiskia, kad reikia iskart spresti jog jinai ten dirba smile.gif . Kazkas paklause kur fainiau, kazkas atsake kur fainiau ir tiek, visos mes juk giriame tai kas mums patinka, tam sis psl ir yra manau, kad issakyt savo nuomone mirksiukas.gif  As ir vaikstau i tuos masazus, esu  labai patenkinta, oda pagrazejo, lyg svelnesne pasidare, bet  vaikstau i silainius. Tik nesakysiu kaip ten faina, nes ir mane apkaltins konkurencija biggrin.gif


Is tikruju tai man visiskai vienodai ar cia kas reklamuoja ar ne. Tiesiog issakiau savo pastebejima smile.gif Tikrai itartinai atrodo, nes zmogus parases tik 5 zinutes SM ir visose akcentuojamas tas pats salonas, su tiksliu adresu, telefonu, akcijos, o kas svarbiausia viso to net nebuvo teiraujamasi.... Cia siaip pastebejimas - tos, kurios nera suinteresuotos, tiesiog bendrauja apie masazo privalumus, kaip kam rezultatai ir pan....
Kita vetrus, Zita 1 paciu laiku atsirado SM smile.gif Tik prisiregistravo ir stojo ginti neteisetai apkalbetaja ... Turbut tikrai salonas Kestucio g. neturi klientu, kad turi laiko regzti cia intrigas wink.gif sekmes jums 4u.gif
Baigiam ta tema, pasakem kas ka norejom, savo pastebejimus ir tiek...

O kas del rezultatu, tai as pastebejau, kad mano pilvas ir sonai stangresni tapo ir bent jau jausmas kad ploniau thumbup.gif Bet dar tik po 4 apsilankymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supersmile: 06 balandžio 2012 - 14:39
QUOTE(Supersmile @ 2012 04 06, 12:01)
........................................... Tik keista, kitos ateina ir iskarto jau sako programos skaiciu, viska zino...  g.gif
.......................................


Kai yra sudaryta asmeniskai tam zmogui programa iskarto sako kelintei jos Nr. Uztat kai ateina iskarto pasako programos Nr. ir sportuoja-masazuojasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 04 06, 14:34)
Is tikruju tai man visiskai vienodai ar cia kas reklamuoja ar ne. Tiesiog issakiau savo pastebejima smile.gif Tikrai itartinai atrodo, nes zmogus parases tik 5 zinutes SM ir visose akcentuojamas tas pats salonas, su tiksliu adresu, telefonu, akcijos, o kas svarbiausia viso to net nebuvo teiraujamasi.... Cia siaip pastebejimas - tos, kurios nera suinteresuotos, tiesiog bendrauja apie masazo privalumus, kaip kam rezultatai ir pan....
Kita vetrus, Zita 1 paciu laiku atsirado SM smile.gif Tik prisiregistravo ir stojo ginti neteisetai apkalbetaja ... Turbut tikrai salonas Kestucio g. neturi klientu, kad turi laiko regzti cia intrigas wink.gif sekmes jums  4u.gif
Baigiam ta tema, pasakem kas ka norejom, savo pastebejimus ir tiek...

O kas del rezultatu, tai as pastebejau, kad mano pilvas ir sonai stangresni tapo ir bent jau jausmas kad ploniau  thumbup.gif  Bet dar tik po 4 apsilankymu.

na neirodinesiu kas ir kaip, nebesigincykim biggrin.gif

geriau pasidalinam rezultatais.. pirmiausia man pagrazejo rankos, bet.. kazkaip pastebejau, kad po kiek laiko jos vel "suglebo" jei taip galima pasakyt, vadinas rezultatai tik tol kol masazuojies, o paskiau vel tas pats pasidaro verysad.gif
Atsakyti
ogogo kokios cia intrigos vyksta cool.gif
o as jau eisiu gal koki 12 karta, tai po 10 kartu apimtys tikrai sumazejo, oda pasvelnejo ir aplamai man patinka ten eiti, atsipalaiduoju, pasimasazuoju, paplepu su bendramintem nu zodziu man cia tikras atradimas, super 4u.gif
tikrai patariu dar nebandziusiom thumbup.gif
p.s. as tikrai nedirbu sio darbo rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskuciuke @ 2012 04 07, 17:59)
ogogo kokios cia intrigos vyksta  cool.gif
o as jau eisiu gal koki 12 karta, tai po 10 kartu apimtys tikrai sumazejo, oda pasvelnejo ir aplamai man patinka ten eiti, atsipalaiduoju, pasimasazuoju, paplepu su bendramintem nu zodziu man cia tikras atradimas, super  4u.gif
tikrai patariu dar nebandziusiom  thumbup.gif
p.s. as tikrai nedirbu sio darbo  rolleyes.gif  biggrin.gif


Man sis laiko praleidimo budas irgi thumbup.gif tuo labiau, kad dar ir nauda sau smile.gif
O kiek planuoji is vis kartu lankyti? kelis kartus per savaite eini?
as dabar vaikstau 2k/sav, bet nuo kokio 8 karto planuoju tik karta per sav eiti. Man taip panasiai ir rekomendavo. Sake kelias sav eiti po du tris kartus o veliau reciau.
As esu sportuojanti, bet dabar, kai vaikstau i masazus, neinu i kluba sportuoti, tiesiog laiko pritruktu kas vakara kazkur iseiti. Mano problematiskaiusia vieta pilvas (gelbejimosi ratas smile.gif ), tai ant jo rezultatus pirmiausia ir pajauciau thumbup.gif kiek ten centimetrais pasikeite nezinau, bet reikes dar po kokios savaites prasyti, kad ismatuotu ir palygintu.
Papildyta:
QUOTE(Mystery @ 2012 04 06, 20:46)
Kai yra sudaryta asmeniskai tam zmogui programa iskarto sako kelintei jos Nr. Uztat kai ateina iskarto pasako programos Nr. ir sportuoja-masazuojasi  4u.gif


Net nezinojau, kad daro asmenines programas g.gif Galvojau, kad yra ten priprogramuota ivairiu variantu ir pritaiko kazka konkreciai pagal pageidavimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supersmile: 10 balandžio 2012 - 07:56
QUOTE(Supersmile @ 2012 04 10, 09:02)

Net nezinojau, kad daro asmenines programas  g.gif Galvojau, kad yra ten priprogramuota ivairiu variantu ir pritaiko kazka konkreciai pagal pageidavimus.



Tai taip ir yra, as bent irgi taip supratau, kad yra ivairiu programu ir atejus pasakai, tarkim, kad labiau nori kojom ar pilvui rolleyes.gif
Bet gal yra galimybe ir asmenine programa uzprogramuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 04 10, 09:24)
Tai taip ir yra, as bent irgi taip supratau, kad yra ivairiu programu ir atejus pasakai, tarkim, kad labiau nori kojom ar pilvui  rolleyes.gif
Bet gal yra galimybe ir asmenine programa uzprogramuot  mirksiukas.gif

tikrai yra programu ivairiu, as tai darau po pusantros valandos ir daugiau klubam ir slaunim mirksiukas.gif
o is pradziu tai vaiksciojau i savaite po 2-3 kartus, veliau mazinau
Atsakyti
laba 4u.gif kokia apranga reikalinga siems masazams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hermess @ 2012 04 10, 13:24)
laba  4u.gif  kokia apranga reikalinga siems masazams?  ax.gif


Timpos, maikutė ir kojinaitės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mmagnolijaa @ 2012 04 10, 11:58)
http://www.facebook....3...e=1
ryt dailios figuros studijoj procedura tik 14 litu  4u.gif

o kuriam cia mieste?
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 04 10, 19:11)
o kuriam cia mieste?

Vilniuje, Architektu g.19
Atsakyti
QUOTE(mmagnolijaa @ 2012 04 10, 21:16)
Vilniuje, Architektu g.19

dekui, radau smile.gif
Atsakyti