Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Wow, Flos, kaip pavydu. wub.gif

Turiu keletą klausimėlių:

1. Kaip vadinasi šaltalankių al. AZ?
2. Kaip tas balzamas su ruda chna? Gal galima receptuką?
3. Kaip naudoji provit. B5, AHA, bacti-pur, sojų proteiną?
4. Ar bandei morkų/salierų EA odos šviesinimui?


Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 06 30, 18:02)
Flos, suuuuper  thumbup.gif

4u.gif
QUOTE(micefee @ 2011 06 30, 18:17)
Wow, Flos, kaip pavydu.  wub.gif

Turiu keletą klausimėlių:

1. Kaip vadinasi šaltalankių al. AZ?
2. Kaip tas balzamas su ruda chna? Gal galima receptuką?
3. Kaip naudoji provit. B5, AHA, bacti-pur, sojų proteiną?
4. Ar bandei morkų/salierų EA odos šviesinimui?

Čia liga doh.gif
1. Argousier. Bet nerekomenduoju jo ten pirkti, geriausias yra Kvapų namuose. Maniškis nors ryškus, tačiau skystas ir bekvapis beveik palyginus su KN šaltalankiais... o ir ant odos užlašinus ne taip įsigeria spalva kaip KN bandyto.
2. Ką žinau, tas balzamas man nuskystino plaukus, labai slidūs liko, bet spalvos neįputė. Gal jis labiau tinka spalvos palaikymui. Man iš esmės nereikia nei balzamų nei kaukių dažnai naudot, nes lyg sveiki yra ( gal tik man taip atrodo). Recepto tai neturiu, nes per remontus ar išmetėm arba dingo biggrin.gif Bet dėjau rekomenduojamas vidutines normas pagerinimų: kviečių baltymų 5%, B5, hidrokomplekso, aliejų ir sviestų 20%, tirštinau BTMS.
3. Provit B5 dedu į plaukų priežiūros priemones, mamai į kremą dėjau, kūno kremą kur naudoju po saulės, žadu dėti į savo kremą kurį kažkada susisuksiu.. JIs ramina odą, labai nuo spuogų padeda ir plaukų vitaminas nr1 yra.
AHA naudojau žiemą ir ankstyvą pavasarį -veido kaukes dariau, kremą buvau susisukus, dabar dedu į plaukams priemones (nenuplaunamą, nuplaunamą balzamą, šampūną). Veidui labai gerai naikino dėmeles, tik reik nepersistengti su procedūrom. O plaukams turėtų įpūsti žvilgesio biggrin.gif
Bacti pur taip pat pirkau veido kremui, turėtų su zarazom sukovoti, bet vis laiko nėra sau darytis.. Tai dėjau į dezodorantą, jis veikia efektyviau nei be bactipuro. Kitą kartą bandysiu įlašint į plaukų formuoklį, pagal aprašymą plaukai mažiau riebaluosis. Tai bandysiu.
Ten ne sojų proteinas, o šilkas ar šilko baltymai. Naudojau plaukams, į kaukes ir šampūnus. Jau beveik baigiasi. Bandžiau plaukus vienu lašu perbraukti, bet juos apsunkino, tai tiktų sausiems plaukams.
4. Turiu padarius mišinį mamai su salierais, morkom, bazilikais ir dar kažkuo. Bet ji nepastoviai naudoja. O aš ir pamirštu bent savaitę dėmeles patepti doh.gif tai rezultatų tokios tinginės dar nepasiekė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 30, 18:10)

Flos thumbup.gif

QUOTE(Flos @ 2011 06 30, 19:41)
4u.gif
1. Argousier. Bet nerekomenduoju jo ten pirkti, geriausias yra Kvapų namuose. Maniškis nors ryškus, tačiau skystas ir bekvapis beveik palyginus su KN šaltalankiais... o ir ant odos užlašinus ne taip įsigeria spalva kaip KN bandyto.

Ooo, KN šaltalankius aš išbandžiau. GRYNUS!!! Rankos paskui kaip jodu suteptos buvo, bet užtat minkštutės... wub.gif
Atsakyti
Flos thumbup.gif
žiūrėk, aš dar iš tavo praeito krepšelio pasirodymo noriu paklaust kaip patiko benecos pudra? Kaip dengiasi, lengvai ar nesigumuliuoja?
Kur naudojai ultramariną?
Kaip fainai, pamačiau pas tave realias oksidų spalvas blizgiam :bigsmile:vis žiūrinėjuosi blizgesio gaminimui, merginos rašė atsiliepimus, kad jom atsiskirdavo micos ir oksidai, bet pas tave kreše užmačiau tikrai gražų, stabilų blizgesį smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 30 birželio 2011 - 19:00
Tendre, aš lyg rašiau apie Benecos pudrą - ji labai greitai džiūna, tad jei naudoju (o pudrų aš dabar nenaudoju beveik) tai tik ant hidrolatu papurkšto veido. Bet padengia gražiai, lyg nekemša porų, toks vienodas gaivus veidas būna. O tas gumulavimasis turbūt ir yra jos greitas džiūvimas.
Ultramarino dar nenaudojau lotuliukas.gif Pirkau, nes labai graži spalva ir turėjau slaptą mintį gražų pravedimą pasidaryt, bet kol kas kiek juodą bandžiau daryti, tai nepasiteisino..
Man nei vienas blizgesys nenusėdo, nenublanko ir neatsiskyrė. Turbūt dėl to, kad tos mano spalvos itin smulkios, ne blizgučiai, o perlamutras gaunas. Tik tas paskutinis matau vėsumoj taip mini kristalizuojasi, greičiausiai dėl įdėto cupuasų sviesto, bet ant lūpų iš karto ištirpsta. Gaminsiuosi ryškų blizgį, noriu ala Lancome juicy tubes efekto biggrin.gif Tikiuosi daug micų pridėjus nenusės.
Atsakyti
Dedu savo kašiką:

Dekorayvinė

user posted image

user posted image

Viršutinė linija - akių priemonės: Manhattan akių šešėliai; po jais Artdeco akių šešėliai; L'Oreal akių šešėliai; Maybelline akių šešėliai; Isadora akių šešėliai; Lily Lolo "Moonlight" akių šešėliai; Max Factor ir Bourjois skysti akių apvadai, rudas Rimmel pieštukas, juodas L'Oreal pieštukas; Hauschka "Volume" tušas, Benecos tušas. Apačioj kairiau Hauschka rudų spalvų akių šešėlių paletė. Daugelis priemonių pirktos gana seniai, bet nemetu lauk, nes norisi pribaigti. Kasdien naudoju Maybelline ir Hauschka šešėlius, Bourjois plunksnelę (jau beveik baigėsi), abu tušus.

Vidurinė linija - pudros: Hauschka "Pure cover" pieštukas/maskuoklis; EM šepetėliai (pudroms kaip ir užtektų, akių šepetėlių oi kaip mažoka blush2.gif ); EM bamboo pudra, Hauschka trispalvė pudra, Hauschka "Summer Impressions" bronzantas, po apačia daug mėginukų iš EM ir Lily Lolo.

Apatinė linija - lūpų priemonės: Suki trio lūpų dažai (tas geltonas tai balzamas); Manhattan blizgis; Lily Lolo "Apricot smack" blizgis; L'Oreal, Rimmel blizgiai (beveik nenaudojami); Weleda "Everon" lūpų balzamas, AO lūpų balzamas (pastarieji du naudojami kasdien).

Veido priežiūros priemonės

user posted image

Pirma eilė (prausikliai ir tonikai): Rasulio molis; Argital prausiklis su moliu ir fitino rūgštimi; Argital scrub'as/kaukė; Hauschka CC; Lakshmi "Kapha" šalavijų tonikas; Suki balansuojantis tonikas; JMO rožių tonikas; sieros vanduo; AO akių makiažo valiklis.

Antra eilė (kremai ir serumai): Argital varnalėšų kremas; The Organic Pharmacy "Manuka" kremas; Hauschka melisų kremas; Madara "Sun Flower" kremo mėginukas; Argital rožių kremo mėginukas; Hauschka tonuojantis kremas; Hauschka balansuojantis aliejukas; Suki šviesinantis serumas.

Trečia eilė (kaukės): Hauschka "Soothing"; Hauschka "Rejuvenating"; Lakshmi "Kapha" nimbamedžio; Hauschka molio.

Plaukų priežiūros priemonės

user posted image

Pirma eilė: Sante "Brilliant care" balzamas; JMO citrus/neroli detangler'is; JMO nakvišų šampūnas; Giovanni purškiama priemonė/drėkiklis; Khadi chna/amlos/shikakai miltelių mišinys galvai plauti; JMO "Shine on", po ja JMO pomada; Khadi du aliejai (vienas atgaivinantis/tonizuojantis nuo plaukų slinkimo, kitas nuo pleiskanų); kokosų aliejus.

Antra eilė: Khadi chna dažai; riešutų milteliai, ruda chna mišinys, shikakai milteliai.

Kūno priežiūros priemonės

user posted image

Pirma eilė: aliejiniai kvepaliukai (mm, pasaka); visi kiti dovanoti: dveji Mexx, dveji Naomi Campbell, The Body Shop du sviestai (šimtą metų naudojami, nes kūno losjonų/sviestų beveik nenaudoju).

Antra eilė: Akoma sviestmedis; po juo AN nilinis sviestmedis; L'Occitane rankų kremas; Zepter rankų kremas; Urtekram bekvapis dezodorantas pažastims; Burt's Bees cukraus šveitiklis kūnui, JMO dušo gelis; Bioturm int. hig. prausiklis.

Trečia eilė: du vaškai depiliacijai, Moom depiliacinis cukrus, Rica depiliacinis vaškas; Lavera savaiminio įdegio kremas; Lavera "Family" kremas nuo saulės SPF 15; Lavera kremas po saulės.

Eteriniai aliejai ir kt.

user posted image

Rozmarinų; levandų; pelargonijų; pačiulių; citrinų; baziliko; rožių; kedro; ylang ylang, sojų proteinai; cosgard konservantas.

Uf, atrodo viskas. karsta.gif

Nuotraukas šiek tiek sumažinau, bet kol kas nepasikeitė formatas... Gal po kurio laiko pasikeis. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 30 birželio 2011 - 19:52
Oj kaip gražu smile.gif viskas įdomu tad turiu daug klausimų, jeigu jau esi kitose temose rašius tai pasakyk, pasiieškosiu.
1. Kaip tau Bourjous pravedimas? ar ta plunksnelė kieta, ar kaip teptukas, ar gerai laiko, nenubėga?
2. Ar gerai laiko Hauschkos šešėliai ir a tas volume tušas labai vertas dėmesio? Aš jį žadu pikti kai senasis pasibaigs, bet ar bus lėliškų blakstienų efektas?
3. Kaip tau ta Suki paletytė? ar spalvos ryškios, ar labiau kaip blizgiai tepas? nebandei ant skruostų naudoti?
4. Buvau tavęs klausus apie Hauschkos normalizing aliejuka ir pamiršau ką sakei ax.gif ar jis tau atlieka darbą? aš tuiu mėginuką, bet neprisiruošiu tik jį stabiliai naudoti..
5. Ką tas Suki šviesinantis serumas šviesina? dėmeles? kaip tau jis?
6. Kaip tau tas Khadi mišinys galvai plaut?
7. Papasakok apie riešutų miltelius, rudą chna ir shikakai miltelius. ką su jais darai, dažai, plauni ir t.t.? koks poveikis? nes kartą buvau įsidėjus ir shikakai ir riešutų miltelius į krepšelį, bet protas pargrįžo ir išėmiau biggrin.gif
8. kokie aliejiniai kvepaliukai pas tave?
Nu tiesiog gražu pažiūrėti į tavo krepšą. O nagus lakuoji?
p.s. kaip tau pačiulių ea? lotuliukas.gif kaip kvapas patinka ir kur naudoji? nes aaš neuosčius pirkau ir tikėjaus gėlyčių kvapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 30, 19:45)
Dedu savo kašiką:



Va kaip greitai thumbup.gif fainas kašikiukas
na ką aš galiu pasakyt... pavydukas biggrin.gif (dr.Hauschkos šešėlių, dvispalvio bronzanto, JMO plaukų priemonių... blush2.gif )
Atsakyti
Micefee, kaip grazu ir idomu apziurineti bigsmile.gif thumbup.gif

Pavydziu Hauschka seseliu paletes wub.gif biggrin.gif

Kaip tau Argital prausiklis su moliu ir fitino rūgštimi? ax.gif
Atsakyti
Micefee, šaunus krepšelis smile.gif Norėčiau atsiliepimų apie Argital scrubą, JMO toniką ir Biotrum intymkę.
Atsakyti
Micefee, kaip tau JMO plaukų priežiūros priemonės ir Hauschka seselių paletė?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 30, 21:08)
viskas įdomu tad turiu daug klausimų



Oh kiek klausimų. biggrin.gif

1. Bourjois pravedimas pats geriausias kokį esu turėjusi. thumbup.gif Plunksnelė kaip teptukas, tas man labai labai patiko. Nenubėga. Bet jau baigiasi, tad galvoju pirkti Hauschka pravedimą. Gal kas bandėt, ar plunksnelė kieta, ar kaip teptukas?
2. Hauschka šešėliai nelabai gerai laiko... Gan greitai subėga į raukšles, ypač jei karšta. Esu girdėjusi, kad su šešėlių pagrindu laikosi visai gerai, bet tokio neturiu. Neseniai atradau, kad tą tamsiausią spalvą galima naudoti antakiams. thumbup.gif Volume tušas patiko labiau nei Benecos, nes padažo gražiau, nesulipina blakstienų, nepritepa per daug košės, blakstienos atrodo natūraliai paryškintos. Minusas, kad iš karto nubėga, užtenka vos apsiašaroti... Ir šiaip lėliškų blakstienų tikrai nepadaro, nebent gal jei teptum daug sluoksnių ko aš nemėgstu...
3. Suki spalvos matinės, visai gražios, bet neilgai laikosi. Ryškumas panašiai toks ir yra, ant lūpų gal šiek tiek labiau prigesintas. Nepatinka, kad su teptuku tenka daug sluoksnių tepti kol norimą efektą išgauni. Dažai tepasi lengvai, o balzamo praktiškai neįmanoma užtepti... Gal vėliau suminkštės. Ir šiaip nemanau, kad verti savo tikros kainos (pirkau ebay pigiau grybo). Ant skruostų nebandžiau, kažkaip keista atrodo blizgį tepti... Bijau, kad kimšti gali.
4. Normalizing aliejus tikrai superinis. Naudojau jį kasdien nuo lapkričio galo iki balandžio galo, sunaudojau beveik visą buteliuką, o po to nusipirkau melisų kremą, tai taip ir paliko jis stovėti, nes praktiškai nebereikia. Susitvarkė odos riebumas.
5. Suki šviesinantis kremas skirtas dėmelėms balinti, veido odos spalvai atstatyti. Atsiliepimų dar nepasakysiu, nes tik šiandien jį gavau, bet labai tikiuosi stebuklų. biggrin.gif
6. Tas Khadi mišinys šiaip skirtas plaukams dažyti (chna/amla). Tai tą ir bandžiau, spalva užrašyta turėtų būti "dark brown", bet gavosi ryyyškus raudonas atspalvis, tai į likutį pripyliau shikakai miltelių ir palikau galvai plauti. Gal kokį atspalvį priduos.
7. Riešutų miltelius dedu kai dažau plaukus į chna dažus, kad pridėtų rudumo. Su ruda chna dar nieko nedariau... Todėl ir klausiau tavęs apie tą plaukų balzamą. biggrin.gif Bet pirkau irgi dažymui... Shikakai naudoju galvai plauti, bet antrą kartą turbūt nepirkčiau, nes negaliu pakęsti tų miltelių kvapo kai beriant į kvėpavimo takus patenka ir dušas galvą plaunant kaip po karo atrodo (čia tokia ta žolių "dalia", bet plaukus dažai kartą per mėnesį, o galvą plauti ir po to šveisti dušą dažniau tektų). Šiaip iš pradžių buvo keista, kad žolės gali taip gerai galvą išplauti, maniau visgi prireiks perplauti šampūnu, bet tikrai nereikia. Savo darbą atlieka gerai, tikiu, kad ir plaukams sveika.
8. Aliejiniai kvepaliukai tie rožės formos buteliuke dovanoti, kažkokie rusiški, bandžiau rasti daugiau info, nepavyko. O kiti tepami pirkti Maroke, a le pačiulių, nu žiauriai skaniai kvepia. Stengiuosi itin taupiai naudoti, nenoriu, kad baigtųsi. biggrin.gif
Nagus anksčiau lakuodavau, dabar turbūt jau kokie metai laiko kaip nesu lakavusi, todėl visus senus išmečiau... Planuoju pabandymui pirkti Benecos arba Elysambre.
Pačiulių EA pirkau prisiskaičiusi, kaip skaniai plaukai kvepia nuo jo, bet kai gavau... Išsižiojau. blink.gif Kažkoks kartus. doh.gif Gal kokių KN ir skaniai kvepia, bet AZ visai ne. unsure.gif

QUOTE(Placebo. @ 2011 06 30, 21:22)
Va kaip greitai thumbup.gif fainas kašikiukas
na ką aš galiu pasakyt... pavydukas biggrin.gif  (dr.Hauschkos šešėlių, dvispalvio bronzanto, JMO plaukų priemonių... blush2.gif )


Jooo... Greitai, nes jau ir šiaip pati planavau dėti. blush2.gif Ačiū. 4u.gif

QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 30, 21:26)
Kaip tau Argital prausiklis su moliu ir fitino rūgštimi?  ax.gif


Patinka. Reikėjo tokio "paprasto" kasdienio prausiklio, gerai putojančio, švelniai plaunančio. Bet šiaip jokių stebuklų jis nedaro, gal reikėtų ilgiau ant veido palaikyti, nes aš iškart nuplaunu. g.gif

QUOTE(Redgrape @ 2011 06 30, 23:05)
Micefee, šaunus krepšelis  smile.gif  Norėčiau atsiliepimų apie Argital scrubą, JMO toniką ir Biotrum intymkę.


Scrub'as labai patinka - švelniai šveičia, po jo oda minkšta, atsinaujinusi palieka. JMO toniką dar tik kelis kartus bandžiau, kvepia skaniai rožėmis kaip rožių hidrolatas, toks jausmas, kad neblogai patonizuoja odą. Bioturm intymkė putų pavidalo, tad tas man labai keista, nes buvau įpratusi prie skystų. Ji visiškai bekvapė, tas irgi keista. biggrin.gif Ilgai naudojasi, naudoju jau pusę metų (nuo sausio). Kai baigsis, jau turiu nusižiūrėjusi kitą - Argital (turėjau mėginuką tai laaabai patiko, tokia šaldanti mėtinė gaivi).
Papildyta:

QUOTE(Peach18 @ 2011 06 30, 23:34)
Micefee,  kaip tau JMO plaukų priežiūros priemonės ir Hauschka seselių paletė?


JMO šampūnas ir detangleris labai patinka. Šampūnas gerai putoja, išplauna aliejines kaukes. Detangleris fainas kaip lengvas nuplaunamas kondicionierius, ypatingai drėkina jei nenuplauni. Neapsunkina, nesulipdo plaukų. "Shine on" man nedaro jokio efekto... Nesuprantu jo poveikio savo plaukams. unsure.gif Pomada kiek per sunki, reikia nepadauginti, plaukai vis tiek šiaušiasi... Modeliavimui nebandžiau, nelabai modeliuoju... Iš JMO plaukų priežiūros priemonių dar noriu aliejuko, purškiamos priemonės, kuri skatina plaukų augimą (šiuos jau buvau užsisakiusi, bet po to atšaukiau) ir acto plaukams skalauti. O laukiu parkeliaujant zinc/sage šampūno. Gal šis mano jautriai galvos odai dar labiau tiks.

O apie Hauschka šešėlius atsakiau į Flos klausimą nr. 2. mirksiukas.gif
Atsakyti