Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 01, 15:34)
Man irgi Artdeco patinka, bet ieškau dabar kokios paletės. Jei Hauschka prastai laikosi, šešėlius reikės imti kokius kitokius, nes nepatogu kelionėse indukai mineralinių šešėlių

O tas sieros vanduo padeda kažkiek?


Man tai iš esmės nelabai... Kažkada anksčiau naudojau, dabar prisiminusi nusipirkau, bet efekto nesulaukiau. O šitoj temoj yra daug gerų atsiliepimų apie jį, kitoms padeda: http://www.supermama...howtopic=711288
Atsakyti
Micefee tavo krepsas thumbup.gif
kaip tau Suki tonikas?
o tas argital prausiklis kazi tiktu jautriai odai? makiazui prausti jauciu jis nelabai tinkamas?
kaip patinka dvispalve Hauschkos pudryte?
kaip tau hauschkos firming kaukyte?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 07 01, 15:54)
Micefee tavo krepsas thumbup.gif
kaip tau Suki tonikas?
o tas argital prausiklis kazi tiktu jautriai odai? makiazui prausti jauciu jis nelabai tinkamas?
kaip patinka dvispalve Hauschkos pudryte?
kaip tau hauschkos firming kaukyte?


Ačiū. 4u.gif
Suki toniką dar neilgai naudoju, bet paliko gerą įspūdį. Patinka sudėtis, kvapas, labai normaliai susigeria, oda atgaivinta jaučiasi. Kažkokio labai pastebimo sutraukiančio ar valančio efekto nesimato, tad nežinau, ar verta būtų mokėti pilną kainą. Man atrodo, kad Hauschka pigesnis ir ne ką prastesnis. mirksiukas.gif Šiaip abu jie man panašūs savo veikimo principu.
Apie kurį prausiklį kalbi? Tą su moliu ir fitino rūgštimi? Man atrodo, kad jis turėtų tikti bet kokiai odai. g.gif Prausiklio makiažui plauti aš nenaudoju, tam naudoju makiažo valiklį, o šiaip man atrodo, kad gal jis nelabai tiktų... Nes jis toks žalias, matosi, jog molio tikrai sudėty yra.
Hauschka dvispalvė pudra kol kas visai nieko atrodo, patinka, naudoju. Užteks man milijonui metų. rolleyes.gif
O firming kaukės neturiu, ten soothing, raminanti. mirksiukas.gif Mano oda mišri - linkusi į bėrimus, bet tuo pačiu ir jautri, kapiliarai arti paviršiaus, tad soothing kaukė gerai nuramina po intensyvios valančios Lakshmi nimbamedžio arba Hauschka molio kaukės. Bet dažniausiai ją naudoju vakare po Lakshmi nimbamedžio kaukės, o po Hauschka molio kaukės naudoju rejuvenating kaukę.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 16:06)

Aciu uz ats 4u.gif oi kazkaip sumaisiau hauschkos kaukytes pav blush2.gif
gundausi as tuo argital molio prausikliu, bet teko girdeti kad jis sausina....
kuri kaukyte geresne valymo poziuriu - hauschka ar lakshmi nimbamedzio? jau ipusejau savo JMO kaukyte tai zvalgausi kt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintele 26: 01 liepos 2011 - 16:23
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 07 01, 16:54)
gundausi as tuo argital molio prausikliu, bet teko girdeti kad jis sausina....
kuri kaukyte geresne valymo poziuriu -  hauschka ar lakshmi nimbamedzio? jau ipusejau savo JMO kaukyte tai zvalgausi kt smile.gif


Na, mano oda nėra sausa, tai man jis tikrai nesausina...
Abi neblogos, bet visgi Hauschka molio man nr. 1. Bet kai baigsiu, bandysiu šį kartą Argital'io molio kaukę... O ta Lakshmi tokia gan stipri, labai jautriai odai gali netikti. O kaip tau ta Maroko molio kaukė?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 07 01, 16:54)

Ramintėle, įdėk savo krepšiuką 4u.gif
Neatsimenu ar dėjai kažkada?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 17:32)
Na, mano oda nėra sausa, tai man jis tikrai nesausina...
Abi neblogos, bet visgi Hauschka molio man nr. 1. Bet kai baigsiu, bandysiu šį kartą Argital'io molio kaukę... O ta Lakshmi tokia gan stipri, labai jautriai odai gali netikti. O kaip tau ta Maroko molio kaukė?

gera ta maroko JMO kaukyte.... siuo metu nuo apsivalgymo braskemis, ko ir buvo galima tiketis baisuline alergija, veidas raudonais plemais, spuogenoidais nuejo doh.gif blush2.gif tai ne kiek nerzina ir tokios odos, netgi apramina, nesausina, oda lieka svelni, gerai iskelia spuogus i pavirsiu thumbup.gif panasi ji man i hauschkos molio kaukyte smile.gif
mano oda misri, zandai biski sausoki, uzat ir bijausi to prausiklio kad neisausintu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 01, 17:41)
Ramintėle, įdėk savo krepšiuką 4u.gif
Neatsimenu ar dėjai kažkada?

nedejau dar blush2.gif idesiu tik laukiu papildymo prekyciu 4u.gif
Atsakyti
Micefee, fainas ir gausus kasikas. wub.gif thumbup.gif Kur Argital scraba pirkai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 01 liepos 2011 - 19:20
QUOTE(lauryna @ 2011 07 01, 20:20)
Micefee, fainas ir gausus  kasikas.  wub.gif  thumbup.gif  Kur Argital scraba pirkai ?


Ačiū. 4u.gif Žalia žalia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 07 01, 15:54)
gundausi as tuo argital molio prausikliu, bet teko girdeti kad jis sausina....


įpilk šlakelį kokio aliejaus ir putos, ir nesausins wink.gif
Atsakyti
micefee, stilingas krepšiukas. wub.gif

Turiu ir aš klausimų.
1. Kaip Lily Lolo lūpų blizgesys, patinka?
2. Kokie ten du vaškai depiliacijai ir kaip Tau Moom depiliacinis cukrus ir Rica depiliacinis vaškas?
3. Kaip pavyko susidraugauti su Khadi aliejais?
Iš anksto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 01 liepos 2011 - 20:36
QUOTE(Sulu @ 2011 07 01, 21:35)
1. Kaip Lily Lolo lūpų blizgesys, patinka?
2. Kokie ten du vaškai depiliacijai ir kaip Tau  Moom depiliacinis cukrus ir Rica depiliacinis vaškas?
3. Kaip pavyko susidraugauti su Khadi aliejais?
Iš anksto dėkoju.  4u.gif


Ačiū. 4u.gif
1. Blizgesys neblogas, spalva gan gerai matosi, nėra visai perregimas tik tiek, kad greitai nusivalo. Nelipnus.
2. Vaškai paprasti iš medinių šukų (tokias pat krinona pardavinėja). Kitą kartą sakiau banysiu nat. pušų vaško kasetes iš naturatos, bet kainuoja dvigubai brangiau. doh.gif Su Moom depiliaciniu cukrumi depiliavausi pažastis, o pirkau pažastims, bikiniui ir šiaip pavieniams atauginėjančiams plaukeliams. Tai žodžiu, gana ilgai man tenka pavargti, kol norimą temperatūrą išgaunu, nes pastoviai perkaitinu, o jis gan greitai atvėsta. Dėl to blogiau pešasi... Bet nupeša viską, ką reikia. Na šiaip toks patogus dalykiukas mažiems plotams, bet Rica man labiau patinka, atrodo, geriau ir greičiau nupeša (jis elastinis, nereikia medžiaginių juostelių, sustingsta ir pleši). Dar kas patogu, kad galima nusipirkti skardinių šildytuvą (ką aš ir planuoju padaryti) tada tau jau išvis jokio vargo su šildymais...
3. Khadi tonizuojantį aliejų slenkantiems plaukams jau beveik visą sunaudojau, bet nepasakyčiau, kad man padėjo... Efekto plaukams didelio irgi nėra, gana sunkus (nes sudėty yra ricinos aliejaus). Dabar bandysiu tą nuo pleiskanų... Abiejų kvapas labai intensyvus. O po to dar pirksiu amla aliejų ir tada susidarysiu galutinę nuomonę apie visus 3. biggrin.gif
Atsakyti